Подкатегорија:
                   
446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Hard disk

Se prodavaat hard disk od 160gb do 500gb. Cena od 300 do 500 denari.


По Договор
или предлог цена
24 фев 20:042.5" HDD diskovi (WD 500GB & Hitachi 640GB)

Se prodavaat slednive HDD diskovi: 1) WD Scorpio Blue 2.5" 500GB (...


1.200 МКД
или предлог цена
23 фев 10:19Хард дискови / Hard disk Western Digital, Seagate, Hitachi

Се продаваат исправни (без bad sectors) 3.5" SATA хард дискови. 1....


2.200 МКД
или предлог цена
22 фев 10:50HDD WESTERN DIGITAL

Novi neotpakuvani 8 TB HDD WD Red Pro NAS ware 3.0 w Hard Drive m...


299 €
или предлог цена
14 фев 20:55Hdd za laptop 500gb

ispraven hdd bez bed sektori


1.200 МКД
или предлог цена
09 фев 06:33Harddisk Seagate 160GB SATA 3.5

Ispraven hardisk proveren nema ostetuvanja moze i so moja montaza in...


400 МКД
или предлог цена
04 фев 08:50Harddisk 750Gb Seagate sata 3.0

Ispraven harddisk za dekstop pc 750gb seagate barracuda 7200.12 ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 08:49Prodavam harddiskovi od 80gb

vo ispravna sostojba koristeni kako nadvoresen HDD info 078608610


150 МКД
или предлог цена
02 фев 22:44WD 4.0TB

NAS ware 3.0


1 €
или предлог цена
02 фев 20:36SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


360 €
или предлог цена
01 фев 13:42Hard disk 1TB za Laptop 2.5 Segate

Diskot e vo malku koristen bez bad secktori imate dokaz od hd sentine...


1.400 МКД
или предлог цена
01 фев 08:43Хард Диск за PC - Seagate Barracuda 500GB

Хард Диск за PC - Seagate Barracuda HDD 500GB 7200rpm 3,5 inch. Малку...


800 МКД
или предлог цена
30 јан 12:44Хард Диск за PC - 500GB Western Digital Blue

Хард Диск за PC - Western Digital Blue HDD 500GB 7200rpm 3,5 inch. М...


800 МКД
или предлог цена
30 јан 12:442.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata

100% Ispraven testiran. bez bad sectori.


700 МКД
или предлог цена
27 јан 14:17SSD 250GB WESTER DIGITAL BLUE

Se prodava NOV HARD DISK SSD Western Digital SN 550 Read 2400...


2.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:05Maxell SSD - Novi diskovi

Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III 6GB/s Internal RoHS 500R/400W MB/s 3D ...


1.290 МКД
или предлог цена
26 јан 11:26Adapteri za laptopi originalni novi

Laptop Adapter DELL 19.5V/2.31A -pin 4.5*3.0 Laptop Adapter Dell 19....


900 МКД
или предлог цена
26 јан 11:15SATA SSD HDD Caddy 9.5mm i 12.7mm for Laptop - Novi

With HDD Caddy it is now easy to increase the storage space of your l...


550 МКД
или предлог цена
26 јан 10:38HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 23:32NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

🟥NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB ✅NV1 NVMe ™ PCIe SSD на Kingston е сушти...


13.499 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31Hard disk za laptop 2.5" 500 gb

Diskot e vo odlichna sostojba bez bad sectori .


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:55Hard diSK 500gb toshiba za laptop 2.5

DIskot e vo odlichna sostojba imate sentinel za dokaza za bad sectori...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 19:53Хард дискови - Hard diskovi HDD НОВИ !!!

Нови Хард дискови - Hard diskovi HDD 4TB Western Digital WD Purple 2...


19.000 МКД
или предлог цена
21 јан 09:06Hdd 1tb 500gb

Ispravni hdd od 500 gb-1200den ,1 TB -1600 den


1.200 МКД
или предлог цена
15 јан 08:46SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


21.000 МКД
или предлог цена
14 јан 12:36Ssd disk 128 gb ...top sostojba 1300 den

Se prodava radi nadogradba 1300 fixno 078933285


1.300 €
или предлог цена
12 јан 09:10Usb Pen

USB STILO isto kako na slikata *USB*PEN*STILO


1.450 МКД
или предлог цена
08 јан 15:34HDD HGST 500GB SATA 7200 RPM

HDD HGST 500GB SATA 3.0 GB/s 7200 RPM


1.000 МКД
или предлог цена
07 јан 17:47Hard disk SEAGATE Baracuda 120GB IDE 7200rpm 3.5 inchen HDD

Hard disk SEAGATE Baracuda 120GB IDE 7200rpm 3.5 inchen HDD


1.200 МКД
или предлог цена
07 јан 14:02HDD dock - all in one multifunction docking

2.5"/3.5" USB 3.0 to 2 SATA 1 IDE HDD Hard Drive Disk Docking Station...


31 дек 18:17samsung ssd za macbook pro 1tb

Moze i montaza i instalacija fix cena


300 €
или предлог цена
31 дек 14:05hard disk 1TB Western Digital black i green SATA-3, 6.0Gb/s

prodaden Western Digital Black WD1002FAEX 1TB 7200 RPM 64MB Cache SA...


1.800 МКД
или предлог цена
30 дек 21:26Hard diskovi za laptop i desktop

Hard diskovi od 250 gb do 1 TB


По Договор
или предлог цена
30 дек 11:03SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
29 дек 15:39KUPUVAM aluminiumska kutija za HDD 3.5

KUPUVAM 3.5 inch box za HDD


27 дек 16:15prodavam hdd od 1-tb.

prodavam hdd od po 1tb. vo perfektna sostojba i vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
25 дек 17:45WD

2.5 hdd- 80gb


200 МКД
или предлог цена
19 дек 15:26Maxell SSD 120GB 2.5" SATA III 6GB/s Internal - Novi

Maximum Performance 2.5" SATAIII Internal SSD R/W: 500/400MB/s Produ...


1.290 МКД
или предлог цена
15 дек 11:33Western Digital 1TB GOLD WD1005FBYZ Enterprise Class - Nov

Western Digital 1TB WD1005FBYZ Enterprise Class SATA Hard Drive 128MB...


2.990 МКД
или предлог цена
15 дек 11:25Kupuvam SATA SSD Drive od 240GB do 1TB

Kupuvam SATA SSD Disk nov ili koristen, od 240GB pa do 1TB Ponudi na...


По Договор
или предлог цена
10 дек 14:36Страна 5 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам