Подкатегорија:
                   
468 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

HARDISK 2TB 3TB

HP HDD 2TB 3500 HP HDD 3TB 5000 Хардисковите се нови не отворени ...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 11:07Prodavam Hard diskovi

Prodavam 100% ispravni hard diskovi Wester digital 1tb 3.5" za 1800, ...


800 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:08Se prodavaat novi ssd diskovi

Se prodava SSD ADATA SSD XPG GAMMIX S70 M.2 PCIe 2TB with Heatsink,...


340 €
или предлог цена
09 сеп 12:30WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable Drive - Novi

WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable Drive Black SIMPLE FAST AND P...


3.790 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:34Hard diskovi ide 120gb,,100gb,,,40gb,,,20gb, za lap top

hardovite se istestirani i ispravni KONTAKT NA delovizalaptopi@yahoo...


20 МКД
или предлог цена
31 авг 20:34DELOVI ZA HP PROBOOK 4510s

DELOVI ZA HP PROBOOK 4510s-MASKI(KAKO NOVI),TASTATURA,CD/DVD-RW,ADAPT...


По Договор
или предлог цена
31 авг 20:33SATA SSD HDD Caddy 9.5mm i 12.7mm for Laptop-Novi

With HDD Caddy it is now easy to increase the storage space of your l...


550 МКД
или предлог цена
31 авг 11:55Western Digital 5TB my passport

prodavam novi eksterni hardiskovi od Western Digital po 5tb


110 €
или предлог цена
30 авг 19:01gembird

External USB 2.0 nov


1 €
или предлог цена
30 авг 08:55SSD Card SanDisk 1tb

Se prodavaat 10 SSD Plus SanDisk 1tb so brzina 535 mb/s. Marijan 078...


9.000 МКД
или предлог цена
24 авг 13:01HDD 8 TB

Prodavam 2 hdd po 8 tb so gotovi plotovi


17.000 €
или предлог цена
18 авг 13:05SE PRODAVAAT 8 HDD POGODNI ZA FARMANJE CHIA COIN

Se prodavaat 8 HDD so kapacitet od po 4TB. Diskovite se Seagate Skyh...


150 €
или предлог цена
16 авг 23:22Seagate BarraCuda Internal Hard Drive 8TB SATA - NOVI

Seagate BarraCuda Internal Hard Drive 8TB SATA 6Gb/s 256MB Cache 3.5-...


13.900 МКД
или предлог цена
16 авг 12:11Продавам Хард Диск 1TB Western Digital (HDD 1TB)

Дискот е изваден од нов компјутер, многу малку користен. WD10EZEX с...


1.500 МКД
или предлог цена
08 авг 16:37HARD DISK INTENSO 4TB 2.5in USB 3.0 HDD - Novi

The high-gloss Memory Case offers lots of storage space and ensures t...


5.700 МКД
или предлог цена
29 јул 10:58SEAGATE HARD DISK 500 GB 7200RPM

Se prodavaHard Disk 500GB 3.5" 7200RPM na odlicna sostojba... Imam 3 ...


900 МКД
или предлог цена
25 јул 12:09hard za laptop od 500gb i 1tb se prodava

hardovite se odlicni WD Marka. edniot e tajlancsko a drugiot malezis...


600 €
или предлог цена
24 јул 07:56Hard Disk Dell 1tb za Desktop 100% ,malku rabotni casa

KAKO NOV MALKU RABOTNI CASA MARKA DELL,GRATIS MONTAZA I OPERATIVEN SI...


1.300 МКД
или предлог цена
22 јул 09:31Prodavam 3.5" IDE Hard disk Maxtor 200 GB, 7200 RPM 8MB kes

Prodavam 3.5" IDE Hard disk Maxtor 200 GB, 7200 RPM 8MB kes. Ispravna...


600 МКД
или предлог цена
21 јул 10:46Western Digital External HDD 4TB

Prodavam 4 external hdd po 4TB Western Digital.Diskovite se novi so g...


9.999 МКД
или предлог цена
19 јул 08:57hard diskovi 100% ispravni

hard diskovi ,memorii,m.ploci,


1 €
или предлог цена
18 јул 15:10Hard diskovi za Desktop 500gb i 320

Diskovite se bez bad sektori i bez nikakov probel m 500gb 1000 320-8...


800 МКД
или предлог цена
15 јул 09:07HARD DISK toshiba 2.5 320 Gb

Bez bad sektori moze proverka 320GB


1.000 МКД
или предлог цена
14 јул 10:10Natec Rhino Code - Кутија за Hard Disk

🔴Natec Rhino Code - Кутија за Hard Disk ✅Во денешно време, информ...


700 МКД
или предлог цена
12 јул 11:50Nov SSD M.2 Samsung NVMe 970 EVO Plus 2TB

Продавам нов, во кутија со налепница, неотпакуван SSD M.2 Samsung NVM...


300 €
или предлог цена
11 јул 13:00SSD M.2 Samsung NVMe 980 PRO 1TB PCIe 4.0 x4

Продавам нови, во кутија со налепница, неотпакувани SSD M.2 Samsung N...


170 €
или предлог цена
11 јул 13:004TB 3.5in HDD Western Digital WD Blue - Novi Hard diskovi

Novi Hard Diskovi so oficijalna garancija. 4TB 3.5in HDD Western D...


5.990 МКД
или предлог цена
08 јул 10:22Hard Drive Enclosure

🔴GIGABITE ВО ВАШИОТ ЏЕБ ✅Пренос на податоци SuperSpeed USB 3.0! ...


499 МКД
или предлог цена
06 јул 13:33SSD SANDISK

Продавам НОВИ 5 Sandisk SSD PLUS 1T 2,5 инчи по 10 000ден еден. К...


10.000 МКД
или предлог цена
01 јул 09:35Prodavam 2,5" Hard Disk IDE HDD WD1600BEVE

Se prodava 2,5" Hard Disk IDE (PATA) HDD Western Digital WD1600BEVE S...


50 €
или предлог цена
30 јун 09:09Hard Disk

🔴 Hard Disk ✅FES-SATA 14TB Toshiba Enterprise Capacity 7200RPM 25...


31.999 МКД
или предлог цена
24 јун 13:55HDD za kompjuter

Toshiba.500gb....... za laptop 800den SEAGATE 500gb....... Za lapto...


500 МКД
или предлог цена
22 јун 16:05Hard Disk Toshiba P300 2TB

🔴 Toshiba P300 2TB 🔷Наменет за секојдневно компјутерско работење...


3.250 МКД
или предлог цена
21 јун 11:18HARD DISK 4TB

🔷HARD DISK 4TB ______________________ Arena Kompjuteri Bul. Hrist...


6.690 МКД
или предлог цена
19 јун 12:19WD RED 6TB Ponudete cena vo poraka!

Prodavam nov neotpakovan WD RED 6TB 7200rpm. Ponudete cena vo poraka...


15.000 МКД
или предлог цена
14 јун 20:28SSD PCIe diskovi Kingston od 2400 denari

Kingston PCIe NVMe на залиха, Read/Write1 – up to 2,200/2,000M...


2.600 МКД
или предлог цена
10 јун 13:42WD ULTRA STAR 18 TB NOV 36M MK GARANCIJA

Prodavam diskovi WD Ultra Star novi ne otpakuvani so 36 meseci lokaln...


58.000 МКД
или предлог цена
10 јун 13:12Eksterni HDD Hard Disk 8TB WD Chia

WD My book 8TB eksteren usb 3.0 x10kom Diskovite se novi ne...


23.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:25HDD Hard Disk 8TB Seagate Ironwolf Chia

Seagate Ironwolf 8TB x10kom Diskovite se novi neotpakuvani...


22.000 МКД
или предлог цена
02 јун 14:22Hrad Disk 1T WD i 500GB

Site diskovi se vo odlicna sostojba bez nikakov problem i bad sector....


По Договор
или предлог цена
01 јун 11:31Страна 8 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам