Цела Македонија
                   
645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HDMI to DVI-D cable

HDMI-compatible to DVI-D Adapter Video Cable HDMI-compatible Male to ...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 мај 22:37DisplayPort to HDMI 1.8m

1080P Display Port DP to HDMI-compatible Cable for Connecting Laptop ...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 мај 22:37WIFI RIPEATER NOV

KORISNA RABOTA ZA ZGOLEMUVANJE NA VEKE POSTOECKIOT WIFI SIGNAL.


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 мај 19:57Mrezen kabel UTP CAT6

Posledna kutija 305metri 7500 denari poveke detali za kabelot imate n...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 17:33Ekstra ceni za toneri !!!

Prodazba na toneri , komatibilni toneri po ekstra ceni so vrven kval...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 мај 14:21TP-LINK 24-Port 10/100Mbps Switch

Poloven, ispraven switch so slednive karakteristiki: https://www.t...


2.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 мај 13:37Otkupuvam laptopi neispravni ispravni

Otkupuvam laptopi neispravni ispravni pratete ili kazete mi go model...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 мај 11:43Antminer D3

Koristen od sredinata na dekemvri '17 do krajot na mart '18. Vo komp...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 11:17NAS Sistem so 4 Hdd

Vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Останато

29 мај 20:31Android TV Box

MXQ PRO Android TV Box 1/8GB Napravete go vasiot obicen TV vo Adroid...


1.690 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

29 мај 18:01Masice za kompjuter LESNINA so 8 ca staklo

Prekrasno Aluminium i staklo


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 мај 10:20Cisco GLC-T gigabit ethernet sfp modul

Prodavam 9 novi gbic Cisco GLC-T moduli neotpakivani. Cena za eden 10...


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

29 мај 09:35Xiaomi USB 3.0 1TB

Usb- to e novo nekoristeno


25 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

29 мај 09:22SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

- Odrzuvanje - Preinstalacija - Popravanje na laptopi - Popravanj...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 22:49Gigabit Switch so Optika PLANET GS-4210-24T2S

24-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45 copper 2 100/1000BASE-X mini-...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 22:13Најдобар сервис во градот со најприфатливи цени

Сервисираме : - Телефони - Компјутери - Конзоли - Контролери за ...


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 мај 18:37Форматирање на Десктоп или Лаптоп компјутери по поволна цена

Форматирање и преинсталација на вашиот софтвер. Инсталација на Windo...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 мај 16:09Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 14:33Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 13:18SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 мај 12:55Sound Blaster

Creative SB0400 Sound Blaster Audigy 2 PCI Sound Card 7.1 Zvucnata ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 21:39Biro za kompjuter

Dobro socuvano


3.500 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

27 мај 15:30Футрола iPad 9 generation

Футрола iPad 9 generation. Ново. Купено по грешка.


600 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

27 мај 07:57Tenda Wireless WIFI

Се продава нова неотпакувана USB WIFI Tenda со добар опсег на опфаќањ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 06:52Преинсталација на оперативни системи

Вршиме инсталација на следниве видови оперативни системи на десктоп и...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

26 мај 17:03Сервис и надградба на лаптоп и персонални компјутери

- Батерии за лаптоп - Адаптери/полначи за лаптоп - РАМ мемории за л...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

25 мај 22:05IT Support Solutions “Windows, Linux OSX PC Service SMD”

IT Support Solution USLUGI “Reinstalacija instalacija OS+SSD 2500 de...


199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 мај 16:48Komjuterso biro

Se prodavaat dve kompjutwrski biroa Cena 900 den edno Televizor 150...


900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

25 мај 15:484 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter RGB

Motherboard 1 to 10pin fan 4 Pin PWM Cooler Fan HUB Splitter Extensio...


299 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 мај 10:14Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap top

Profesionalno Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap topi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

23 мај 14:35LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

23 мај 10:44printer hp

se prodava skener i priner 2/1 koristen kratko vreme za domasna upot...


1.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

22 мај 13:00Напојување Napojuvawe Cooler Master 600 w

Се продава користено напојување Cooler Master 600 RS-600-ACAB-M4 По...


2.150 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

21 мај 22:45Mini TV Stick Android

Mini TV Stick Android 10 4K HD 2GB ram/ 16GB ROM, 2.4/5.8G dual Wifi....


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 мај 19:19Mem DDR3 4GB 1600MHz NOVI

Se prodavaat novi memorii DDR3 4GB 1600MHz cena 500 den/parce i...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

20 мај 21:37Graficka ASUS PCIX 5450 512mb

Se prodava ispravna PCIX graficka kartica ASUS 5450 512MB DDR 3 c...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

20 мај 21:35Aqara / Smart Home / Apple Home / Google Home / Amazon Alexa

Голем лагер на Smart Home производи од брендот Aqara. За повеќе ин...


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

19 мај 20:12Shelly 1 / Shelly 2.5 / Shelly 1PM / Shelly RGBW2 /

Голема гама и испорака од лагер на Shelly Smart Wi-Fi Operated релеа....


По Договор
или предлог цена
Струга

Останато

19 мај 20:12Poe Switch i UPS

Svitchevite se dva komada novi Zyxel GS1900-24HPV2 24-port GbE Sma...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

19 мај 16:48WIRELESS PRESENTER LOGITECH R400

WIRELESS PRESENTER LOGITECH R400 W/RED LASER POINTER


1.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

18 мај 16:25Страна 2 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам