Цела Македонија
                   
644 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Телеграм следачи за група telegram sledachi za grupa

🎎 За вашите бизнис страници, јавни и приватни профили. 😎 Зголемете...


5 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

06 мар 12:53PLAYSTATION 4 IGRI

10 ps4 igri = 13500 den. 1 ps4 igra = 1500 den.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

05 мар 18:26Popravka/reinstall/format/servis Na kompjuteri i lap top

Instalacija na Windows 7,8,10.Xp Instalacija na Office,Word,Exel In...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 мар 16:43UPS napojuvanje

Se prodava ups napojuvanje


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

01 мар 17:17NOV Profesionalen STAMPAC LEXMARK

NOV Profesionalen STAMPAC LEXMARK - Laser NOVV>>>>> ili trampa dajte...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 фев 22:40Prodavam novi dve postolja za sest kartici-cink

Prodavam dve novi postolja -platformi za montiranje(komplrtiranje) na...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

28 фев 21:54mining rigovi 4x 4gb

mining rigovi 4x 4gb


13 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 фев 20:23NAPOJUVANJE NOVO

PONUDETE CENA NOVO NE GO KORISTAM


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 фев 18:51Dva Fotokopira Canon IR2570Ci и IR3170C

*******Попуст од 4.000 ден.******* Canon IR 3170C со сортирка (никог...


17.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

28 фев 18:12T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Hands-Free-Novi

T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 фев 11:32Pocket Computer (calculator) Sharp PC - E500

Sharp PC - E500 32mb Kupen od USA i celosno funkcionalen, vo nego im...


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

27 фев 13:52Lap top Asus 5000 den

Lap top asus vo extra sostojba !


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 фев 17:4824k pozlatena banknota na bitcoin биткоин

Nova, spakovana. 24 k pozlatuvanje.


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

24 фев 20:47SERVIS FOTOKOPIR PRINTERI TONERI FAX MASHINI

SERVIS I POPRAVKA NA FOTOKOPIRI , PRINTERI FAX MASHINI I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

23 фев 11:42AVTODIJAGNOSTIKA CAR DIJAGNOSTIC SKENER

Obd2 gi fala site modeli od 1993 do 2021 WiFi funkcionira


599 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

22 фев 21:494G LTE CPE WIFI Router

Бежичен мобилен рутер. Работи на сим картичка. 4G брзина 300 Mbps ...


2.990 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

19 фев 23:04Ssd nvme 256 giga SKhynix novo

Се пушта и по карго


1.300 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Останато

18 фев 15:17Nvme SSD samsung 128gigs

Имам три парчина Пуштам и по карго


1.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Останато

18 фев 15:15HP Docking Station G2

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2.


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

15 фев 13:00Otukupuvam stari i novi kompjuteri i kompjuterski delovi

Otkupuvam sekakov vid na kompjuteri, laptopi, telefoni i kompjuterski...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

14 фев 19:12Popravka i konfiguriranje na IT uredi

- Dijagnostika na defekt na Desktop/Laptop 800den. - Vgraduvanje na ...


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

12 фев 12:28ISPRAVNI BATERII 18650

Parce 150 Nad 50 baterii po 2 evra Od 1700mah do 2500mah ispitano pr...


150 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

10 фев 21:23sony playstation 3 CECH04

sony laystation 3 Model:CECH04 İtno se prodava


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

08 фев 22:49Toneri

Prodazba na pogolem broj prazni toneri


230 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

07 фев 14:51Mining rigivo 2x

Se prodavaat dva mining rigovi zaedno ili posebno: -6x msi rx5700xt 8...


По Договор
или предлог цена
Скопје

Останато

07 фев 13:43caddy adapter za hdd 9mm 9.5mm

caddy adapter za hdd, ssd za laptop


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

07 фев 11:37Ruteri

Prodavam router.kontakt 070449133


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 фев 20:27Wifi repeater zasiluvac na Wifi

Specifications: – Wireless Standards – IEEE 802.11b/g/n – Interface –...


870 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 19:59Se prodava pecatar

Se prodava pecatar


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

31 јан 21:29Grafička Nvidia GeForce 750ti 2giga

Grafička Nvidia GeForce 750ti 2giga


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

31 јан 19:09Preinstalacija i servis na kompjuteri

Preinstalacija 300 deanri Windows , antivirus , office Cistenje od p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 07:15Se KUPUVA PI Network Coins

Se kupuva PI Network Coins Momentalna Cena 0.22$ Akongi imate raspo...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 јан 17:05ХП Докинг, HP Docking, HP Dock Station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 јан 00:06Slusalki headphones kvalitetni

Слушалките се купени од Германија. Имаат многу квалитетен звук и бас....


400 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Останато

29 јан 16:36Zvucnici dobri 200 denari

Zvucnici povolno


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

26 јан 23:46provadam vaucer vreden 48.000den za 45.000den od T-Mobile

vaucher od T-Mobile vreden 48.000den go prodavam za 45.000den


45.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

24 јан 20:48Биро за десктоп компјутер / biro za kompjuter

Се продава биро за десктоп компјутер. Бирото е расклопено и е едно...


1.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

24 јан 14:49Polica za tastatura

Ne koristena


10 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

24 јан 12:10ruteri..zvucnici..kabli..adapteri

top tan toa sto e na slikite se za 650 den


650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

22 јан 17:56HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

20 јан 10:28Страна 5 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам