Цела Македонија
                   
1025 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so ORIGINALNO dalecinski: - - - -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
30 мај 18:21Промовирано

TELEVIZOR-SONY 55 sm.(vo odlicna sostojba)!!!

TELEVIZOR SONY 55 sm. vo super ispravna sostojba,mnogu malce e korist...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 09:14TV-GRUNDIG-85sm.(vo odlicna sostojba)

TV-GRUNDIG-Ekran 85 sm.,golem,crn.Televizorot e vo ipravna sostojba,s...


2.500 МКД
или предлог цена
29 мај 09:14PRODAVAM TV MARKA PHILIPS,FUEGO

Vrti na 075 235188 Televizorite se ispravni i si rabotat besprekorno...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

29 мај 08:55Se prodavaat 3 TV i muzicki sistem

Se prodavaat komplet tri TV-a i muzicki sistem,cena 50eu 078359598...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 22:19SAMSUNG dalecinski dalinsko

Originalni i novi daljinski za tv i dvd...3-d aktivni naocari samsnun...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 20:29PHILIPS dalecinsko dalinsko

Za tv.dvd.audio muzicki sistemi


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 20:24Servis na site vidovi TV aparati Ohrid

Servisiranje na site vidovi televizori OHRID KONTAKT : 078267086


По Договор
или предлог цена
28 мај 18:05Samsung TV

Se prodava samsung TV 70 cm. Ispravna sostojba.


2.600 МКД
или предлог цена
28 мај 17:30Schneider skoro neupotreben

Prodavam crt televizor skoro neupotreben pijano zavrsetok odlicen za ...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 16:39НОВ Самсунг 55 инчен со скрешен екран

Продавам нов SAMSUNG UE55RU7172UXXH, 55" (138cm) UltraHD Smart телеви...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 14:32TCL 49” U49P6046

Mnogu socuvan televizor mozna e proba 49" 4K UHD (3840x2160) LED, ...


16.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 13:07TV GRUNDIG , Made in Austria , Prv Sopstvenik-Vo top forma!

Prodavam TV Grundig - Super Color , model T 63 - 640 OIRT , Made in A...


По Договор
или предлог цена
28 мај 12:29TCL 4K HDR TV with Google TV and Game Master

P735 TCL 4K HDR TV with Google TV and Game Master 75” Големина на ...


60.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 11:12Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 10:57TV Samsung 32 inch smart moze zamena

prodavam samsung 32 inch smart TV moze zamena za telefon ili pogolem ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 10:47nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena

prodavam nov TV Toshiba 55inch smart android 4k UltraHD moze zamena


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 10:29LG 32LK330 LCD Extra sostojba

Extra socuvan, so original dalecinsko, ultra lesen (za prenos). Nikak...


4.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:23Televizori 32inc Bez Wifi Ispravni

Televizori 32inc Bez Wifi Cena 3500den parce 078 204 975


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:08Televizori 40inc bez wifi

Televizori 40inc bez Cena 5000den parce


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:05Televizori 32inc Android Smart

Televizori 32inc Android Smart 4000den parce 078 204 975


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

28 мај 08:01LG 37inch ne e smart

Se prodava 37 inc lcd televizor funkcionalen


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 мај 14:33ТЕЛЕВИЗОР

ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО ДАЛЕЧИНСКО,ЗА САМО 1200ДЕН.


800 МКД
или предлог цена
27 мај 14:27Лед ленти за позадинско осветлување

Лед ленти за позадинско осветлување за LG 42LB5700.42LF561V,42LF5610,...


1.500 МКД
или предлог цена
27 мај 12:14samsung smart TV 32inch nov so garancija moze zamena

nov samsung smart TV 32inch so garancija moze zamena za pogolem ili t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

27 мај 09:47ПРОДАВАМ ТВ NEO

Продавам телевизор NEO во одлична состојба, функционален со далечинск...


2.900 МКД
или предлог цена
27 мај 07:50FUEGO 32 SMART TV

Komletno ispraven smart tv wifi youtube


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 мај 21:56Се продава JVC телевизор

Се продава класичен JVC телевизор, кој може да се поврзе со ДВД плеер...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 мај 21:33Digitalen LED TV QUART SO DVBC 32 INCI

PREKRASNA SLIKA I BOI TELEVIZIROT E KAKO NOV SO ORIGINALNO DALECINSKO...


4.000 МКД
или предлог цена
26 мај 16:22Се продава телевизор Fuego

Се продава телевизор FUEGO во исправна состојба со оргинал даљинско.


1.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:20LCD SERVIS

Vrsam servis na LCD i LED Televizori i monitori. Popravka na laptop i...


11 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 мај 11:53SAMSUNG TV SMART DALECINSKO DALJINSKO REMOTE UNH

Dalecinsko za Samsung smart TV. Bez zameni.


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 08:58TV PHILIPS 43PUS7304 ANDROID SMART

Продавам одличен телевизор Philips, 43 инчи(109 см),користен скоро дв...


3 €
или предлог цена
26 мај 00:23TELEVIZOR Vivax LED TV-32S60T2 NOV - NEKORISTEN

LED TV 32" NOV NEOTPAKUVAN NEKORISTEN TELEVIZOR Vivax LED TV-32S...


5.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 22:22Vivax

Ispraven 32"


5.000 МКД
или предлог цена
Новаци / Битола

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 21:57SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi

SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 19:35LED TV 32" DIGITALEN SMART TV WIFI, HDMI, ANDROID

Prodavam odlicen led tv 32" smart tv televizort e so digitalen tjuner...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 19:35SONY KDL40v3000, Televizor, tv, LCD

Prodavam TV Sony 40" 102sm, prv sopstvenik kupen od Sony vo Skopje. K...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 15:44Mini tv rasipan

Mini tv rasipan Ne prakam po kargo


500 МКД
или предлог цена
25 мај 14:47otkup na TV novi i polovni LCD i LED televizori isplata kes

vrsam otkup na novi i polovni LCD, LED, 4K UltraHD FullHD televizori ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 12:51samsung 40 inch smart TV moze zamena

prodavam samsung 40 inch smart TV moze zamena za telefon ili pogolem ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 12:48Страна 3 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам