Цела Македонија
                   
1024 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so ORIGINALNO dalecinski: - - - -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
30 мај 18:21Промовирано

Се продава телевизор Fuego

Се продава телевизор FUEGO во исправна состојба со оргинал даљинско.


1.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:20LCD SERVIS

Vrsam servis na LCD i LED Televizori i monitori. Popravka na laptop i...


11 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

26 мај 11:53SAMSUNG TV SMART DALECINSKO DALJINSKO REMOTE UNH

Dalecinsko za Samsung smart TV. Bez zameni.


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 08:58TV PHILIPS 43PUS7304 ANDROID SMART

Продавам одличен телевизор Philips, 43 инчи(109 см),користен скоро дв...


3 €
или предлог цена
26 мај 00:23TELEVIZOR Vivax LED TV-32S60T2 NOV - NEKORISTEN

LED TV 32" NOV NEOTPAKUVAN NEKORISTEN TELEVIZOR Vivax LED TV-32S...


5.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 22:22Vivax

Ispraven 32"


5.000 МКД
или предлог цена
Новаци / Битола

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 21:57SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi

SAMSUNG smart tv remote control originalno i novi


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 19:35LED TV 32" DIGITALEN SMART TV WIFI, HDMI, ANDROID

Prodavam odlicen led tv 32" smart tv televizort e so digitalen tjuner...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 19:35SONY KDL40v3000, Televizor, tv, LCD

Prodavam TV Sony 40" 102sm, prv sopstvenik kupen od Sony vo Skopje. K...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 15:44Mini tv rasipan

Mini tv rasipan Ne prakam po kargo


500 МКД
или предлог цена
25 мај 14:47otkup na TV novi i polovni LCD i LED televizori isplata kes

vrsam otkup na novi i polovni LCD, LED, 4K UltraHD FullHD televizori ...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 12:51samsung 40 inch smart TV moze zamena

prodavam samsung 40 inch smart TV moze zamena za telefon ili pogolem ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 12:48nov Samsung 65 inch 4k smart 2 godini garancija moze zamena

prodavam nov Samsung TV 65 inch 4k ultraHD smart 2 godini garancija ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 12:48TV PHILIPS 40" (102cm) lcd led

LCD LED TELEVIZOR PHILIPS 40" (102cm) malku koristen, bez dolno posto...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

25 мај 09:21ОТКУП НА НЕИСПРАВНИ ТЕЛЕВИЗОРИ

ОТКУП И СЕРВИС НА ТЕЛЕВИЗОРИ тел 077 548 744


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 мај 21:26ODLICEN GRUNDIG

Slika I ton odlicni... Prenosen, klasicen Boja ostra I cista Rasip...


2.000 МКД
или предлог цена
24 мај 12:06GRUNDIG 49" exstra

Prodavam smart tv GRUNDIG 49" Gdu 7500 b, kako Nov,Bez nikakvi zamerk...


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

24 мај 10:36Тв,двд,музички систем

Телевизор Beko 51cm 1500ден. Двд LG 1500ден Музички систем LG 5000ден...


1 €
или предлог цена
23 мај 19:05Televizor,crt,,Toshiba,,Bomba,

Se prodava televizor,crt, Toshiba,Bomba,model 21G5XRT so dalecinsko i...


4.000 МКД
или предлог цена
23 мај 16:44Prodavam 60" LG TV

Se prodava 60 incen televizor LG model 60PA6500-ZG vo perfektna sosto...


16.000 МКД
или предлог цена
23 мај 13:51Продавам телевизор LG ULTRA HD 4K TV 43''

Продавам LG ULTRA HD 4K TV (43'' инчи) Телевизорот е функционален со...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 мај 10:57OTKUP NA NE ISPRAVNI LED TV

OTKUO NA LED TV OD SITE MARKI I MODELI


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

23 мај 09:58Samsung tv

Se prodava samsung tv postar no funkcionalen


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 мај 11:50Otkupuvam novi i polovni LCD LED tv televizori. Otkup i zam

Otkup na novi i koristeni televizori LCD LED SMART ANDROID Od 32-7...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

22 мај 11:25Televizor LG 43LF632V 43 inchi - so skrsen ekran

Se prodava poloven televizor marka LG 43LF633V 43 inchi so skrsen ekr...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
21 мај 22:00se prodava mal televizor

PRODAVAM malo televizorce SAMSUNG, VO ispravna sostojba cena po ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 21:13Prodavam TV crt ispraven NOKIA

Prodavam ispraven crt tv Nokia


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 20:26LED TELEVIZOR VIVAX

Se prodava Led Tv VIVAX Drzac za na dzid 500 denari Gratis an...


6.800 МКД
или предлог цена
21 мај 20:18Ekran

Se prodava samsung UE55NU7093U So skrsen ekran..raboti normalno


6.000 МКД
или предлог цена
21 мај 20:01Televizor LG

LG FLATRON Tel 070605190


2.500 МКД
или предлог цена
21 мај 16:21LG 60" ULTRA HD SMART TV ODLICEN

Prodavam odlicen lg ultra hd smart tv model lg 60uf695v so odlicna s...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 15:29LED TV PHILIPS 32" SO STAKLO SLIKA DIGITALEN HDMI

Prodavam odlicen led tv philips 32" odlicno socuvan so odlicno staklo...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 15:26LCD TV 24" NEO SO STAKLO SLIKA KAKO NOV

Prodavam odlicen lcd tv 24" neo televizor odlicno socuvan kako nov so...


55 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 15:2540'' SAMSUNG J5200 Smart TV with Apps

TV e vo super nova sostojba, mnogu malku koristen . Series Serie...


10.000 МКД
или предлог цена
21 мај 14:40Se prodava Quart LCD TV 32 inch

Se prodava Quart LCD TV 32 inch Nema internet Cena 3500 den Tel.078 ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

21 мај 13:10LG 60PZ950

Se prodava LG 60PZ950, 60'' (152cm) Full HD 3D Plasma TV with THX3D D...


350 €
или предлог цена
20 мај 08:28Hitaci Tv

Ispraven bez nikakov,problem. Malku koristen Moze zamena za mobilen t...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 14:04TV PHILIPS 55 4K ULTRA HD LED SMART

Се продава потполно исправен и кратко користен Philips55inc(139cm) те...


21.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

19 мај 11:52Goldstar

Tv kako na slikata so dve dalinska kuticka kako sto go gledate isprav...


1.000 МКД
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Телевизори / LCD / Плазма

19 мај 10:53DIGITALNA RAMKA ZA SLIKI ---VIVAX

Rabotat na USB--SD kartici kalendar + saat ----adapter 5 v edna 8...


800 МКД
или предлог цена
19 мај 05:29Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам