Цела Македонија
                   
1025 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so ORIGINALNO dalecinski: - - - -...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
30 мај 18:21Промовирано

Јуност 402 б

црно бел портабел телевизорче работи и на акумулатор


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:25Fuego Android TV

Fuego Android TV 32 so dopolnitelen dalecinski upravuvac so tastatura


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

17 мај 17:28Продавам уред за гледанје ТВ канали за постари телевизори

Уредот е исправе. Недостасува далечинско кое е потребно за подесуванј...


250 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 МКД
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

17 мај 15:11SAMSUNG LE32A330J1 Ispraven so mnogu ubava slika

Televizorot e prekrasen, samo vo momentov sum vo potraga po postoljet...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
17 мај 12:56Kupuvam display za LG 43UF680V

Kupuvam display za LG 43UF680V. https://www.lg.com/uk/tvs/lg-43UF680...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

17 мај 09:25Tv st led 32.

Tv st led 32. Ima garancija.


3.500 МКД
или предлог цена
17 мај 07:08prodavam televizor SONY WEGA CRT

prodavam ispraven televizor SONY WEGA so ramen ekran !!!! JAVUVA...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

17 мај 06:18Fuego Tv

Se prodava malku koristen Tv Fuego marka


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 03:49Samsung TV Led ue39f5000av

Se prodava Led Tv Samsung malku koristen, socuven kako nov Tel 078 2...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мај 20:18Quart TV 50” (127cm)

Se prodava televizor Quart lcd 50” smart Specs: Lan Wifi Usb Hdmi 2 ...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мај 20:11Drzhach za televizor visoko kvaliteten (90 stepena rotacija)

Nov netvoren, model, germanski Ricoo brend: https://www.ricoo.eu/t...


4.299 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мај 19:38Se prodava TV HISENSE 40'inch SMART

Se prodava smart televizor brend Hisense, 40inca led, televizorot e k...


200 €
или предлог цена
16 мај 18:33Dalinski dalecinski philips

Za tv.dvd. univerzalni i za sistem audio


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мај 13:24rotiracki i fiksni drzaci za tv

- од 14''до 42'' 300 денари - од 26 ''до 63'' 400 денари - ротирачк...


650 МКД
или предлог цена
16 мај 10:4519V 2.53A Power Adapter 48W za Samsung televizori

19V 2.53A Power Adapter 48W za Samsung televizori


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

16 мај 09:51LCD TELEVIZOR FINLUX - 37"inci - ODLICEN

Se prodava so dalinsko


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 09:25Polovni televizori

Prodavam polovni televizori odlicno socuvani i ispravni Kontakt: 07...


1 €
или предлог цена
15 мај 20:30ST 42" LED FHD pod garancija do 2024 noemvri

Televizorot e nov ne se koristi, pod garancija do 2024 noemvri, stoi ...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 19:18Toshiba televizor

Se prodava televizor Toshiba


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 18:34Televizor Fuego

TV Fuego 51 cm dijametar ekran.... Ima slika top, jasna, bistra.... a...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 17:48Se prodava televizor 55 ekran i 72 ekran

Se prodava televizor 55 ekran srebren so ramen ekran ispraven odlicno...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 16:43LCD LED I Plazma TV SERVIS

Vrsam ekonomicen servis na LED Televizori. Popravka na laptop i de...


11 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 мај 11:31prodavam televizor

prodavam televizor kamacrown 51cm bez daljinsko ispraven


500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:2732" ЛЦД ТВ за делови

Samsung 32" расипана матична плоча. Цена 2500 ден комплет или посебно...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мај 16:32Imate LCD televizor so puknat ekran. Zamena staro za novo

Имате LCD i LED Televizor so puknat ekran ili drug defekt. 🚩🚩Не ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

14 мај 15:45tv fuego so ramen ekran malku koristen kako nov

tv panasonik silver varianta vo top sostojba malku koristeno kako nov...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

14 мај 11:39TV LG ULTRA HD 4KK ULTRA SLIM 55 INCI

LG TV 55INCI ULTRA HD ILTRA SLIM real4K SMART TV ORIGINAL LG NAPRAVE...


18.500 МКД
или предлог цена
14 мај 07:35Televizor Samsung Slim

Se prodava televizorot perfektna slika vo odlicna sostojba,nikogas po...


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 00:26Квадро телевизор 66 см

Сочуван во исправна состојба ,малку користен.


6.000 МКД
или предлог цена
13 мај 20:20Televizor Samsung 50 inchi so kvar

Televizorot e so kvar slikata nekogas ja ima kako linii nekogas voops...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мај 12:57Phillips 42", 107cm Televizor, Mnogu Dobar

Prodavam televizor Phillips 107cm vo dobra sostojba, ispraven, star e...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мај 11:01LG Oled55B19la

Poloven i ispraven


700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мај 10:54Prodavam televizor LG 37" 37LG6000 odlicen

Prodavam televizor LG 37" 37LG6000 odlicen


4.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

13 мај 00:49ONIX TELEVIZOR

Televizorot e vo ispravna sostojba cenata e fiksna. Nema dalinski am...


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 23:54SAMSUNG TV 80CM

SAMSUNG TV 80CM 070 514 030 070 637 430 cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
12 мај 22:37Se prodava 100hz Philips tv

Se prodava 100hz tv so stop slika, vufer vgraden, usporena snimka itn...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

12 мај 16:44Ново !!! Заштитници на ТВ екрани

Заштитете го вашиот телевизор од кршење,гребнатини и контакт со течно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

12 мај 14:17TELEVIZOR LG 72 cm ISPRAVEN

TELEVIZOR LG, 72 EKRAN,KAKO NOV, MNOGU MALKU KORISTEN, ULTRA SLIM, I...


2.900 МКД
или предлог цена
12 мај 10:14Prodavam FUNAI televizor ODLICENN

Се продава Funai Телевизор, исправна состојба, подолго време не се ко...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 09:07Vivax 22" LCD TV

Prodavam Vivax 22" LCD TV kompletno ispraven bez dalecinsko Model: L...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

12 мај 08:34Страна 5 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам