Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DENON AVR 1709 7X115W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI 7CH S

DENON AVR 1709 7X115W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI 7CH STEREO MOD...


199 €
или предлог цена
03 авг 18:13RADIO NIKOLA TESLA LAMPAS ANTIKVITET ISPRAVNO

PRODAVAM RADIO NIKOLA TESLA LAMPAS,RADIOTO E ISPRAVNO I RABOTI. RADIO...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

01 авг 09:37Radio Melectronic

Digitalno radio Melectronic odlicna sostojba jak zvucnik raboti na st...


800 МКД
или предлог цена
31 јул 14:32PRODAVAM RADIO SO CD I KASETA

Prodavam radio so cd i kaseta. Bez zameniii


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

31 јул 12:01Prodavam resiver saraund Onkyo od vrvna klasa.

Prodavam saraund resiver Onkyo vrvna klasa kupen na vremeto od Audio ...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

27 јул 20:58YAMAHAnatural soundTUNER TX480

Super sostojba kako nov.


50 €
или предлог цена
27 јул 08:45NATIONAL PANASONIC R - 333.

Vo futrola Nema fm. Kolekcionerski primerok. Cena 2000 den


33 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

26 јул 13:36Se prodava MITSUBISHI stereo receiver DA - R250

MITSUBISHI stereo receiver DA - R250 Kontakt: 075 44 06 01


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 17:31Sony world time tranzistor

Ispraven Cena 1300 den


21 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

25 јул 15:52Tuner Grundig T 7200

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со мемор...


30 €
или предлог цена
10 јул 14:51Radio Pure One Elite

Kvalitetno radio Pure One Elite series 2. Odlicno socuvano I ispravno.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 јул 14:35ONKYO TX-SR603E 7X125W 11KG OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI KVAL

ONKYO TX-SR603E 7X125W 11KG OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI KVALITETEN MO...


99 €
или предлог цена
09 јул 12:03Dynamic's GST 1000 vintage tuner

PRODAVAM KVALITETEN VINTAGE MODEL NA TJUNER DYNAMIC'S GST1000,zavuvan...


11.300 МКД
или предлог цена
03 јул 18:38PHILIPS STEREO TJUNER FT670 - DIGITAL

PRODAVAM PHILIPS TJUNER FT - 670 DIGITAL 30 PRESETS 3 BAND STEREO TJU...


4.800 МКД
или предлог цена
03 јул 16:12DECK AKAI - HX - A2 , 2 GLAV STEREO

PRODAVAM POREDOK MODEL NA DECK AKAI SO MNOGU OPCII , PREPORA...


5.800 МКД
или предлог цена
03 јул 15:59REDOK VINTAGE TJUNER MARANTZ ST- 64

PRODAVAM REDOK , RARE VINTAGE MARANTZ TJUNER ST - 64 STEREO DIGITAL ...


6.600 МКД
или предлог цена
02 јул 01:42,Prodavam radio so cd+tele za NISAN

prodavam radio za nisan toa sto e na slikata-novo. Moze i zamena za r...


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

28 јун 13:41vintage stereo resiver Philips 22ah777

so orginalni tranzistori trba zamena samo na svetlo na predniot panel...


По Договор
или предлог цена
22 јун 23:48Tuner Marantz

Prodavam Tuner Marantz model ST440L vo super ispravna sostojba Prakj...


1.200 МКД
или предлог цена
19 јун 22:50Tuner Yamaha TX-500 RS

Kako nov, od prv sopstvenik


110 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

18 јун 23:50PIONEER SX 636 (technics,denon,marantz,akai resive,receiver)

Опис Не сите ситуации со голема верност бараат опрема со голем пого...


12.000 МКД
или предлог цена
18 јун 23:12LENCO SCD-720SI - BOOMBOX WITH DAB+/FM RADIO, BLUETOOTH CD

PRODAVAM NOV RADIO MUZICKI SISTEM MODEL LENCO SCD-720SI - PORTABLE BO...


2.600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

18 јун 09:00YAMAHA CR-600

Tuning range: FM, MW Power output: 30 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
12 јун 12:34Prodavan jugoslovensko radio Nokturno

Prodavan jugoslovensko anticko radio Nokturno kompletno ispravno


2 €
или предлог цена
08 јун 17:59ONKYO TX-SR444 7X115W DOLBY ATMOS BLUETOOTH 4K HDMI USB WIFI

ONKYO TX-SR444 7X115W DOLBY ATMOS BLUETOOTH 4K HDMI USB WIFI NEMA STO...


299 €
или предлог цена
04 јун 03:04BOSE WAVE Radio

Se prodava radio BOSE WAVE vo dobra sostojba,kupeno od Germanija,evro...


180 €
или предлог цена
29 мај 23:04DENON AVR-3803 2 komada na lager

na vremeto bese nemoguca misija denes vrv se ze3ma za 10% od cenata v...


110 €
или предлог цена
29 мај 09:50Panasonic SA-XR25 daljinac

U ispravnom stanju provereno sa daljinskim. Njegov klip


50 €
или предлог цена
24 мај 16:27Prodavam 078 209 464

Prodavam 078 209 464 Site moi oglasi http://www.reklama5.mk/Premi...


1 €
или предлог цена
19 мај 18:07Autoradia so usb...sd.karticka..aux..i radio

Radiata se novi...po 1200 den.so univerzallni xhekoi...odgovarat ne s...


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 11:59Sony World Band Receiver ICF-SW77

Odlicno radio za kolekcioneri i ljubiteli na kvaliteni radija. Ov...


259 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

16 мај 18:37Sony STR-434L Risiver

U ispravnom stanju Specifications Tuning range: FM, MW, LW, SW...


130 €
или предлог цена
16 мај 00:31kupuvam neispravni resiveri

PIONEER VSX-915,VSX-920 ONKYO TX-NR509,TX-NR609 SONY STR-830QS,840Q...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:06Dual ct 7060 studio concept

Dual ct 7060 studio concept-visoka klasa na tuner kako nov.


4.500 МКД
или предлог цена
08 мај 11:43Germansko radio Microspot so bluetooth

Germansko radio 36W, DAB + blt/rc so bluetooth. Ima i vuferce vo nego...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 мај 21:32tivoli audio Model One Frost White Radio

vidi sliki orginalni vo naslovot e greska model tivoli two e modelot ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 23:10VINTAGE STEREO RECEIVER PIONEER SX-700L Made in Japan SSSS

1. VINTAGE STEREO RECEIVER PIONEER SX-700L Made in Japan, socuvan kak...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 мај 08:14Radio za vo kola

Se prodava radio za vo kola novo kako ma slikata prakame po kargo


50 €
или предлог цена
28 апр 18:06stereo resiver marantz sr-39

100% ispravno so orginalni tranzistori bez daljinsko vidi gi site mo...


По Договор
или предлог цена
25 апр 22:37Philips Micro music system MCM2050/12

U ispravnom stanju provereno CD MP3 Radio MP3 link usb prodaje se sa ...


50 €
или предлог цена
22 апр 14:45Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам