Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodavaat DAP zvucnici

Prodavam DAP zvucnici teski masovni za ozvucuvanje na kafici,diskotek...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

26 апр 20:32Se Prodava BEHRINGER zvucnici

Prodavam BEHRINGER zvucnici profesionalni za kafici,diskoteki i svadb...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

26 апр 20:32Se Prodavaat zvucnici za Ozvucuvanje HK AUDIO

Prodavam odlicno socuvani zvucnici za ozvucuvanje. So 15inch BASS. ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

26 апр 20:32Se prodava system na 4 DELA TECHNICS ST-HD60

Prodavam system na 4 DELA posebni,odlicno socuvani. So zvucnici zae...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

26 апр 20:32Se prodavaat zvucnici SOUND MASTER MK///

Prodavam odlicno socuvani mali zvucnici SOUND MASTER. Uvezeni od GER...


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

26 апр 20:32Bang&Olufsen Sistem

Beosound 4 SO SD KARTICA DAB FM CD Beolab 4000 Green naj retkata bo...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 апр 18:25Pinell Supersound II

U ispravnom stanju provereno sa daljinskim i originalnim adapterom


60 €
или предлог цена
19 апр 17:00prodavam stereo sistem compact BC 1100

prodavam stereo sistem so vgraden gramofon, pojacalo, ka...


1 €
или предлог цена
17 апр 21:13prodavam studio

prodavam studio marka Thorn Americko studioto ima komponenti ...


1 €
или предлог цена
16 апр 22:54Se prodava pioneer stereo sistem

Ispraven vo odlicna sostojba samo se prodava bez zvucnici


3.000 МКД
или предлог цена
15 апр 21:07YAMAHA proffi

KUPENA 2500 EUR , SE PRODAVA KOMPLET ZA 500 EUR , VO PERFEKTNA SOSTOJ...


499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

15 апр 09:30Samsung system

Se prodava sistem kako na slikata 2x40 W main speakers🔉 2x80 W subwo...


5.800 МКД
или предлог цена
11 апр 20:33radio TCM

Prodavam radio budilnik TCM radioto raboti Nekoi kopcinja za stelu...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

10 апр 08:25radio INTREEO

Prodavam radio INTREEO BBX-B10M radio raboti CD ne raboti Moze d...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

10 апр 08:25AUDIO DALEČINSKI

Audio i dvd dalečinski originalni po cena od 300d.do 500den.za pojača...


300 МКД
или предлог цена
31 мар 20:29POJACALO JWS SANYO VISOKA KLASA

Pojacalo JWC SANYO VISOKA KLASA FABRICNA SOSTOJBA DVETE 5000DEN PARCE...


1 €
или предлог цена
17 мар 17:26ODKUPUVAM MUZICKI SISTEMI KOMPLET SO ZVUCNICI

Otkupuvam muzicki sistemi komplet so zvucnici moze I ne ispravni


12 €
или предлог цена
16 мар 21:12DENON AVR-1603

077 755 844


130 €
или предлог цена
10 мар 11:51DENON AVR-1709

tel-077 755 844


200 €
или предлог цена
10 мар 11:42DENON AVR-1709 AV

Surround Receivir HiFi tel. 077 755 844


200 €
или предлог цена
09 мар 20:55Се продава комплет домашно кино 5.1

Во комплетот се продава ; ресивер: Marantz SR 4600 7x 75watts предн...


950 €
или предлог цена
01 мар 13:00Bots komplet za kafici i restorani

Se prodavaat komplet oprema za kafici ili restorani Pojacalo 4 mali...


250 €
или предлог цена
28 фев 21:14Sharp inilinija so zvucnici i dalecinsko

Mnogu dobra mini linija. Sharp CD Q10H i Sharp daljinec. Zvucnici...


2.500 МКД
или предлог цена
27 фев 17:46Sistem

Sistem Normende so golemi zvucnici 60*30 davaat ubav zvuk i CD pleer....


4.500 МКД
или предлог цена
27 фев 16:32ONKYO

Продавам појачала и звучници. Појачалата се Онкио и се со радио (Тјун...


100 €
или предлог цена
23 фев 10:22Muzicki sistem MARANTZ

Muzicki sistem MARANTZ vrven kvalitet vrven zvuk cis base 85w Solano ...


6.000 €
или предлог цена
12 фев 22:13JVC kaseten dek TD-X331

Ispraven, glava vo dobra sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
03 фев 15:07sony pmc-dr70l

odlicno mini sistence so aktivni zvucnici so pasiven vufer cdto raqbo...


По Договор
или предлог цена
26 јан 12:36Dalinsko za YAMAHA RX V 640

Kupuvam dalinsko za resiver Yamaha RX V 640 rds


223.305 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 јан 22:31Tascam 122 mk II

Najdobriot deck od Tascam, tri glavi Povekje info na mobilen, mozna ...


600 €
или предлог цена
14 јан 23:06SONY STUB SISTEM

SONY TA AX3 POJACALO SONY ST JX3L SONY TC FX 3 SONY PS LX1 MOZE...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

01 јан 14:53POLOVNA AUDIO OPREMA

GOLEM IZBOR NA KORISTENA AUDIO OPREMA WIAUDIO NASELBA KISELA VODA ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

31 дек 21:13prodavam bang@olufsen beosound century 2000

prodavam bang@olufsen beosound century 2000 so original dalecinsko su...


249 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 дек 15:13MINI TEAC T-H300, Kenwood DP-SE9 SSSS

1. TEAC T-H300 AM/FM Stereo Tuner RDS 2. Kenwood DP-SE9 Stereo Compa...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

23 дек 11:24onkyo cr 535 onkyo d-s7gx

vrvno mini sistemce 100% ispravno vidi gi site moi oglasi Onkyo CS 5...


По Договор
или предлог цена
15 дек 23:46audio koponeti

prodavam audio komponenti tell br: 075 315 813 cena po dog


По Договор
или предлог цена
15 дек 18:49hk pm-655vxi &hk-300xm & hk tu910

vrvno pojacalo so odlicno phono sekcija 2x90 rms na 8 ohma i najzahte...


По Договор
или предлог цена
12 дек 20:49KT 88 GEC

Продавам половни КТ88 - GEC x 4 во одлична кондиција според мерењата ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

11 дек 21:49TECHNICS STUB SISTEM

TECHNICS SU V4X TECHNICS RA B18 TECHNICS SH4020 TECHNICS TUNER TE...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

09 дек 19:22Panasonic SA-PM250 SC-PM250 Hifi, CD, RDS FM, USB, Bluetooth

Panasonic SC-PM250 Home Audio System Brand Panasonic Connectivity t...


По Договор
или предлог цена
07 дек 00:27Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам