Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HI-FI DEKOVI I DRUGO

HI-FI DEKOVI I DRUGO


1 €
или предлог цена
24 јун 11:56Kupuvam Stereo Sistem Grundig RPC 600 TP

Kupuvam stereo sistem Grundig RPC 600 TP 070339439


1 €
или предлог цена
12 мај 09:36LG CJ 87 XBOOM AUDIO SISTEM

PRODAVAM LG CJ 87 XBOOM AUDIO SISTEM KUPEN VO NEPTUN PRED EDNA GODINA...


20.000 МКД
или предлог цена
06 мај 07:56Okano Prestige 5000

se prodava kako neispraven


1.200 МКД
или предлог цена
22 апр 22:19bose lifestyle music sistem evtino

bose lifestyle music sistem so orginalno daljinsko rc20 cede cita odl...


По Договор
или предлог цена
22 апр 20:41Avtoradio/cd/mp3 PIONEER

Vo ispravna sostojba


2 €
или предлог цена
18 апр 07:36hitachi trk-3d88w Boombox

Vintage 1991 Hitachi TRK-3D88W Boombox prv sopstvenik kako nov bespre...


По Договор
или предлог цена
17 апр 22:56Otkupuvam stari pojacala zvucnici i rasipani

Otkupuvam stari pojacala i zvucnici moze i rasipano kon 076282460


1 €
или предлог цена
09 апр 16:20Дек Kenwood KX 7030

Декот е потполно исправен,да не речам нов,еден од врвните модели на K...


9.000 МКД
или предлог цена
30 мар 22:10BEOSYSTEM OVERTURE

BANG SISTEM SO MASTER LINK ZA AKTIVNI ILI PASIVNI ZVUCNICI SO DALECI...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

29 мар 14:08radio budilnik METHODO

prodavam radio budilnik Methodo RSV 534 DONESENO OD GERMANY MOZNA ...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 мар 20:02Bang&Olufsen beocenter 9300

Izuzetan centar danske renomirane firme B&O sve je potpuno u funkciji...


250 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

16 мар 10:16Zvucnici

Звучници ELITE Zvucnici ELITE


12.000 МКД
или предлог цена
05 мар 08:07PRODAVAM SISTEM LG NEISPRAVEN

LG NE RABOTI.Zvucnicite socuvani rabotat.


30 €
или предлог цена
31 јан 22:36Се продава Pioneer Woofer

Се продава Pioneer Woofer (активен) Две години стар Во одлична сост...


6.000 МКД
или предлог цена
31 јан 09:47komplet stereo set uher predpojacalo/izlez /tjuner gratis

predpojacalo uher upa-200 izlezno pojacalo uher lg-130 tjuner gtati...


280 €
или предлог цена
29 јан 21:46nad stereo pojacalo

NAD STEREO INTEGRATED AMPLIFIER 314 ODLICNA SOSTOJBA VIDI GI SITE M...


По Договор
или предлог цена
14 дек 00:49CD SISTEM POJACALO TUNER ZVUCNICI VUFER SATELITI

SITE UREDI SE ODLICNO SOCUVANI NOVI KOMPLET ZVUCNICI CETIRI STOLBOVI...


2.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

04 ное 08:14Kupuvam Internet radio , Digitam media streamer

Kupuvam Internet Radio , Digital Media Streamer. Branko 070373599


1 €
или предлог цена
01 ное 19:24DVD saraund Akai

Pleerot ne gi cita cedinjata no e odlicen kako ozvucuvanje ima vgrade...


2.000 МКД
или предлог цена
31 окт 13:38GRUNDIG SPACE FIDELITY PA 3

Силата и квалитетот на звукот се фантастични, доволни за да здрмаат п...


50.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:20JBL ON STAGE MICRO

100% ispravno kako movo


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

23 сеп 14:43Philips Digital tuning clock radio AJ130/12

philips perfektno sistemce komplet radio budilnik so alarm cd player ...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 10:04Radio za bmw e46 so AUX izlez vo odlicna sostijba

Чисто и исправно радио, оригинал произведено во Германија. Има и AUX ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:30YAMAHA R-S202D

Nov YAMAHA R-S202D cena 280 evra. srebren ili crn


280 €
или предлог цена
10 сеп 00:00POJACALO SONY TA-VF1 HCD-VF1 TC-VF1

POJACALO SONY TA-VF1 KOMPLET ISPRACNO CD I TJUNER HCD-VF1 ZAEDNO C...


70 €
или предлог цена
19 авг 11:05Sony AV Receiver

Sgr-DG 700


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 јул 19:51NAD

Pojacalo 302 - 150€ Cd 502- 120€


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 јул 19:47Harman Kardon

Avr 130 - 280€ Dvd 22 - 220€


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 јул 19:41Harman Kardon

Avr 130- 280€ Dvd 22- 220€


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

19 јул 19:39Onkyo

Onkyo komplet so dalecinsko, mp3,rds


90 €
или предлог цена
08 јул 10:20Kupuvam Denon UPO 250

Kupuvam pojacalo Denon UPO 250 Ili komplet Denon D 250 Cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
19 јун 20:55AKTIVEN KARAOKE SET, USB, BLUETOOTH ***ZEC***

Скопје 1 : Трговски Центар Капиштец , 1 спрат тел 02/3110186 Скопје ...


11.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

15 мај 17:23Sistem so ploci

Prodavam.hifi sistem so ploci kaseti i pojacalo Lice za kontakt Bor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

11 мај 10:41Audio Servis

Servisiranje na sekakov vid na audio oprema


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 апр 17:46YAMAHA MCR-N870D

Nov YAMAHA MCR-N870D cena 1100 evra.


1.100 €
или предлог цена
01 мар 22:02YAMAHA KR-100

KOMPLET ISPRAVNA SLIKI ORGINALNI NAKNADNO VIDI GI SITE MOI OGLASI F...


По Договор
или предлог цена
25 фев 22:52MUZICKI SISTEM SO USB I BLUETOOTH ***ZEC***

Скопје 1 : Трговски Центар Капиштец , 1 спрат тел 02/3110186 Скопје ...


4.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

28 јан 12:49Sistem

Schneider Swiss import


120 €
или предлог цена
04 јан 02:57Се продава стерео систем

Во одлична состојба со грамафон


3.000 МКД
или предлог цена
21 дек 15:21Страна 8 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам