Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
763 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

POJACALO TELEFUNKEN HA 800

GERMANSKO POJACALO POTPOLNO ISPRAVNO, MPKNO E 2X40W DOVOLNO ZA BILO K...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:12  НОВ ОГЛАС

Се продава сет SONY од esprit серија,

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома тежина 24 кг....


1.500 €
или предлог цена
Денес 12:54Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo vo komplet so tri lampi Telefunken/Tungsr...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:22Pojacalo Sanyo DCA-301

Се продава добро сочувано и ретко винтиџ појачало Sanyo DCA 301. Ста...


2.999 МКД
или предлог цена
Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Hitachi HA-2800

Се продава потполно исправно појачало Hitachi HA-280. Појачалото е од...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 10:53POJACALO ZA DISKOTEKI I KAFEBAR 4x150W

Profesionalno izlezno pojacalo za ozvucuvanje na kafici ili diskotek...


250 €
или предлог цена
Денес 10:23  НОВ ОГЛАС

Denon DRA-735R, mokjen stereo receiver!

Socuvan vo odlicna vizuelna i rabotna sostojba stereo receiver od ren...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 09:19Denon avc A10SE special edition surround thx

Audiofilski zasiluvac od najvisoka high end klasa Denon avc A10SE T...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:04SONY AUDIO SYSTEM SHAKE-X30D 2022 god

Prodavam Sony pojacalo kupeno pred dve nedeli. So vazecka garancija...


1 €
или предлог цена
Денес 08:27SONY

SONY pojacalo so zvucnici poradi smrten slucaj ne ste vo moznost da ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

HARMAN KARDON - PIONEER

HARMAN KARDON - 7000 DEN PIONEER - 6000 DEN por...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Se prodava Audison LR 1140 XR

Pojacaloto e malce koristeno se prodava so kabli i instalacija izvade...


120 €
или предлог цена
Вчера 17:27Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:16Cambridge Audio Topaz SR20 - NOV - Perfekten

Prodavam Stereo resiver Cambridge Audio Topaz SR20 mnoogu malku koris...


300 €
или предлог цена
Вчера 15:07Prodavam Pojacalo - Snagator Bell PSX 6022 2x350/550W

Pojacalo snagator bell psx 6022 made in england 2x350/550w sochuvan i...


330 €
или предлог цена
Вчера 14:54AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:41MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР

MARANTZ STAREO AV RESEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 14:41Philips FR 931 — pojacalo

Pojacaloto e vo odlicna sostojba i zvuci dosta ubavo i kvalitetno. Im...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Pioneer појачало за во кола

Се продава појачало за во кола бренд Pioneer


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:02Pojacalo TECHNICS SA - DX940 5x100w

Pojacalo resiver TECHNICS SA - DX940 5x100w 2x100w na 8 omi na ster...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30SONOS AMP

Карактеристики Поврзете ги вашите омилени пасивни звучници со ва...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:23DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 10:05POJACALO IZLEZNO YAMAHA P2040

MADE IN JAPAN, IZLEZNO VRVNO POJACALO YAMAHA STEREO, MOZE DA RABOTI...


150 €
или предлог цена
Вчера 01:45Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 23:37Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Nov Neotpakovan Visoko kvaliteten koaksijalen kabel 75 Ohm OFC kabe...


60 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 22:19Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici

Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici Se otstranuva sum i b...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 22:19Sony ta f 730ES se prodava

Samo dobrite poznavaci na audiofilstvoto znaat za retka ponuda na paz...


300 €
или предлог цена
08 авг 22:17Marantz pm 68

Se prodava Marantz pm 68 2 ×95w dobro sochuvano so dalinsko samo za...


240 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 21:58MACKIE FRS.1300

MACKIE FRS 1300 snagator pojacalo 2 x 500w


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 19:48Novo Mini Pojacalo 2 x 25w

mini pojacalo za vo kola i za domasna upotreba. Raboti kombinirano n...


999 МКД
или предлог цена
08 авг 19:21Grudnig pojacalo klasa ab

Connection Possibilities for phono, CD, DSR/AUX, tape (in and out), D...


4.500 МКД
или предлог цена
08 авг 16:39RETRO -VINTAZ pojacalo

Pojachalo,vo PREKRASNA sostojba SO prikljuchok ZA dva zvuchnika MNO...


1 €
или предлог цена
08 авг 14:55Se Prodava ONKYO Pojacalo

Сочувано појачало 100W Стерео Појачало А/Б Звучник Селекција Phon...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

08 авг 14:54pojacalo tecniks su-x955 nema zvuk

pojacalo tecniks su-955 pali ama nedava zvuk taka doneseno od german...


35 €
или предлог цена
08 авг 14:08POJACALO DENON PMA 520AE

STEREO POJACALO MALKU KORISTENO MINT SOSTOJBA BEZ GREBANICI, SO DALEC...


10.000 МКД
или предлог цена
08 авг 13:43Pojacalo Telefunken HA 870

Се продава исправнo појачало Telefunken HA 870 со некои мали, козмети...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 13:33Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
08 авг 12:16Otkupuvam polovna i nesipravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
08 авг 12:16Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам