Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
777 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Denon PMA-720AE

Denon PMA-720AE u perfektnom stanju, kao novo sa originalnim daljince...


230 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јул 14:53Yamaha AX-496 yamaha cdx-530e yamaha tx-540

perfektna sostojba 100% ispravna so edno daljinsko vidi sliki orgina...


По Договор
или предлог цена
14 јул 02:49YAMAHA M-50

YAMAHA M-50 Vrven izlezen zasiluvac, 2x120w/8 ohm Raritet, isprave...


380 €
или предлог цена
13 јул 07:50ALESIS RA-100

ALESIS RA-100 Studio reference amplifier Studiski zasiluvac, komplet...


160 €
или предлог цена
13 јул 07:50HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier

HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier Se prodava HAFLER DH 110, ...


300 €
или предлог цена
13 јул 07:49AMBER Preamp TWO

AMBER Preamp TWO Vrven predzasiluvac, Vintage USA equipment, k...


250 €
или предлог цена
13 јул 07:49Pojacalo i vufer za kola KENWOOD

Vo super sostojba odlicen zvuk 320w


200 €
или предлог цена
12 јул 23:48Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Романтика 15-120 С

Сосема зачуван, руски, во тек е детална проверка на исправноста, вист...


5.900 МКД
или предлог цена
12 јул 08:03Се продаваат од домашна колекција!

Stereo Receiver Kenwood KR - A3070 Stereo Tuner Technics ST - X301L ...


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21Се заменува!

Се менува малку користен Nokia 5 за појачало по можност Technics!


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21Се заменува!

Заменувам часовник Касио сеуште под гаранција за појачало по можност ...


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21SE PRODAVAAT POJACALA SONY VO EKSTRA SOSTOJBA EVTINO!!!

SE PRODAVA POJACALo 1. SONY STR - DG500 MODEL (SREBRENO) SAROUND P...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јул 16:57FILTER ZASPRECUVANJE PRECKI OD MREZA 220V

PROFESIONALEN MOKEN FILTER 220V 10 A ZA SPRECUVANJE PRECKI OD MREZA ...


200 МКД
или предлог цена
09 јул 15:36Pioneer SA-3000 & Pioneer TX-3000

Се Продава! Pioneer Series 3000 Се продава легендарната серија 300...


280 €
или предлог цена
07 јул 13:27Tectronic SR-400E AM-FM Stereo Receiver.

Salut Vincent, C'est pas récent, ce truc là ... j'en ai acheté un ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

05 јул 06:44Alpine V-Pover pojačala

Alpine V-POWER mono blok za woofer Alpine V-POWER 4 kanalno pojačal...


450 €
или предлог цена
05 јул 00:20CAMBRIDGE AUDIO

PREDPOJACALO SO POJACALO C70 i A70 2x70W made in england SE PRODA...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 23:46DENON AVR - 1603 AV SARAUND RESIVER

PRODAVAM DENON AVR -1603 RESIVER I AMPLIFIER , TJUNER SO POJACALO DV...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.300 МКД
03 јул 18:45PHILIPS 900 ZLATNA SERIJA FA951

PRODAVAM MOKEN PONOVA ZLATNA SERIJA , VISOKO KVALITETETNO PHILIPS POJ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.200 МКД
03 јул 18:34Појачало Pioneer A-223

Стара школа на Пионир со многу добар звук кој плени. Може да се прикл...


80 €
или предлог цена
03 јул 16:24BC AUDIO - Boban Stojadinovic preamp. i mono blokovi - lampi

Možna zamena do polovina cena - super hi-end komplet koj go ostavi n...


12 €
или предлог цена
03 јул 09:27marantz pm-54mk2

vo odlicna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi Mar...


По Договор
или предлог цена
03 јул 08:50Модул-DC филтирано симетри напојување за Аудио за асилувачи!

Модул за напојување Аудио засилувачи со излезен филтиран DC симетриче...


800 МКД
или предлог цена
03 јул 05:19Andersson R1

Ispravno pojacalo vo odlicna sostojba, original dalecinsko, rabotat s...


100 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 јул 18:12marantz console ec-500 & marantz mm-500

MARANTZ EC-500 MARANTZ MM-500 MARANTZ EC-500 PREDPOJACALO CD PLAYER ...


По Договор
или предлог цена
02 јул 08:57SNAGATOR KONIG AMP 10000

PRODAVAM / SNAGATOR KONIG AMP 10000 - GERMANSKI SNAGATOR , RETKO KORI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.499 МКД
01 јул 19:53PREDPOJACALO GUSTOM TUBULLAR , SO LAMPA

PRODABAM PREDPOJACALO IZLEZNO SO LAMPA ,LANPAS CUSTOM MADE PRO / GUST...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.599 МКД
01 јул 19:38PIONEER POJACALO VSP - 200 DOLBY

PRODAVAM PIONEER VSP - 200 dolby pro - logic sarraund sistem / pojaca...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.600 МКД
01 јул 19:28pojacalo

kupuvam novo pojacalo 2X80watts 8omi ili 2x60watts 8omi so audio izle...


По Договор
или предлог цена
01 јул 17:27Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel 1.5m nov neupotrebuvan 75 Ohm OFC


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 јул 16:44marantz 2226b

marantz 2226b bez grebka,socuvan so promeneto led osvetluvanje,iscist...


400 €
или предлог цена
01 јул 13:23Philips FA960

Philips FA960 Stereo Integrated Amplifier (1986-89) Specifications ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 00:06Pioneer A-60

vrvno pojacalo pioneer a-60 vo mint tehnicka sostojba vidi sliki orgi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 00:02Pojacalo Technisc SU-V65A

Prodavam pojacalo technics su-v65a Power output: 85 watts per channel...


9.000 МКД
или предлог цена
30 јун 22:01Marantz PM-53

Сочувано користено во домашни услови 8-16 ома , 2х65 на 8 ома Made in...


115 €
или предлог цена
30 јун 16:40naim audio nac42/nap110/mm phono

Odlicno socuvani ,vizuelno i tehnicki10/10..


1.150 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 јун 13:07Musical fidelity B1

Odlicno socuvano,ne popravano ,100% fabricko stanje.


260 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

30 јун 13:07Accuphase E-205

Се продава High End врвен засилувач Accuphase E-205 За оние вистинск...


900 €
или предлог цена
30 јун 12:41Technics SU-8099

ЕДИНСТВЕН! Легендарен и најдобар интегриран засилувач на Technics. О...


800 €
или предлог цена
30 јун 12:41Страна 10 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам