Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
744 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARASOUND D/AS-1000 II

IZLAZ SNAGATOR PARASOUND FET Digital /Analog servo Amplifier KAKO NOV...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 23:44NAD C350

LEGENDSRNOTO NAD C350 VO PERFEKTNA SOSTOJBA


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 23:44MUSICAL FIDELITY B1

VRVNO HIEND POJACALO VO CISTA A KLASA BEZ KOMENTAR


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 23:44Prodavam KENWOOD

Prodavam odlicno pojacalo resiver KENWOOD bez nitu edna grepka kako ...


6.300 МКД
или предлог цена
04 јул 21:57Stereo pojacalo (snagator) FENIX 50Y008C 2x90W

dobro socuvano i ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
04 јул 21:11TECHNICS A800s MK2

IZLAZ TECHNICS VO PERFEKTNA SOSTOJBA


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 20:52Pronajdete idealno pojacalo za Vas

Razni proizvoditeli, karakteristiki, ceni i modeli, navistina e teško...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 19:43Pioneer ozvucuvanje za vo kola

POJACALO PIONEER, WOOFER PIONEER I ODRZUVAC NA NAPON KAKO NOVI


16.000 МКД
или предлог цена
04 јул 18:24SONY stereo resiver so dalecinsko Kako nov

Pojacaloto e bukvalno Kako od fabrika doneseni e od swajcarija so ori...


6.500 МКД
или предлог цена
04 јул 16:02SONY AUDIO SYSTEM SHAKE-X30D 2022 god

Prodavam Sony pojacalo kupeno pred dve nedeli. So vazecka garancija...


1 €
или предлог цена
04 јул 15:01Techniks stereo pojacalo SU-V300 kako novo ekstra...

Techniks stereo pojacalo SU-V300 socuvano kako novo...


3.500 МКД
или предлог цена
04 јул 14:13TELEFUNKEN TA350

EDNO OD NAJUBAVITE PARCINJA NA TELEFUNKEN BRUSEN ALUMINIUM OGROMNO PO...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 13:36ITALIJANSKI SOUNDBAR TREVI

NOV VO KUTIJA SOUNDBAR SO DALECINSKO, SVIRI ODLICNO I DOVOLNO JAKO ZA...


2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
04 јул 12:41Yamaha R-S300, model (2010-17)

Prekrasen ured od ponovata generacija na renomiraniot japonski brend,...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 12:32CONRAD PREDPOJACALO I IZLEZ

VO ODLICNA SOSTOJBA CONDRAD ELECTRONIC 2x120w


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 11:35TELETON A 300 RETRO POJACALO

Originalni tranzistori. Odlicno socuvano. Celosno ispraveb ured. ...


45 €
или предлог цена
04 јул 09:53TECHNICS VINTAGE POJACALO SU 7700

Novo


165 €
или предлог цена
04 јул 09:52Benytone mpa 3040 stereo pojacalo

Odlicno japonsko vintage pojacalo Tranzistorec Original sostojba 2...


69 €
или предлог цена
04 јул 09:52Pioneer

Се продаваат добро сочувани Pioneer stereo amplifier A-504r Pioneer...


1 €
или предлог цена
04 јул 09:25Novo pojacalo

Mini pojacala so dalecinsko ,na koi postavuvate zvucnici so pomos na ...


1 МКД
или предлог цена
04 јул 09:06Prodavam drzaci za Bose Acoustimas cubes

2 drzaci za na zid ili za plafon. Moznost za podesuvanje na pravec i...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 00:07Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7

Audio resiver 607 Cd pleer 7111-gratis Zacuvani..zvucno odlicni....


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

04 јул 00:07Yamaha RX-497 — stereo reciver

Pojacaloto e odlicno zacuvano i ispravno. So moknost od 75w na 8 om...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јул 20:32Jvc A-X1 - pojacalo

Ubavo zacuvano i ispravno.


4.000 МКД
или предлог цена
03 јул 20:29Denon dra-700ae stereo resiver- top!!!

Prosavam stereo resiver Denon dra 700ae vo odlicna sostojba. 2x80 w


7.000 МКД
или предлог цена
03 јул 19:23DENON AVR - 1603 AV SARAUND RESIVER

PRODAVAM DENON AVR -1603 RESIVER I AMPLIFIER , TJUNER SO POJACALO DV...


200 €
или предлог цена
03 јул 18:45PHILIPS 900 ZLATNA SERIJA FA951

PRODAVAM VISOKO KVALITETETNO PHILIPS FA951 STEREO POJACALO OD ZLATNAT...


250 €
или предлог цена
03 јул 18:34STK4191II , STK404-070 , STK402-120S

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! *** H...


360 МКД
или предлог цена
03 јул 17:57Pioneer A - 115

Одлично појачало од старата школа на Pioneer звук на кој може да поза...


80 €
или предлог цена
03 јул 16:24Појачало Pioneer A-223

Стара школа на Пионир со многу добар звук кој плени. Може да се прикл...


80 €
или предлог цена
03 јул 16:24Toshiba Aurex SB-A35

Vintage со одлични перформанси од престижната серија Aurex . За позна...


50 €
или предлог цена
03 јул 16:24Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
03 јул 16:23PHILIPS FA670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER

PRODAVAM POJACALO PHILIPS FA670 INTEGRATED STEREO AMPLIFIER MOKEN ZA ...


200 €
или предлог цена
03 јул 16:09Pojacalo Denon DRA-350

Prodavam pojacalo Denon model DRA-350 vo odlicna ispravna sostojba i ...


3.300 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo Onkyo TX-SR576

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba k...


5.300 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo Pioneer SX-304RDS

Prodavam pojacalo Pioneer SX-304RDS vo odlicna ispravna sostojba kako...


4.800 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo Centrum titan 500

Prodavam pojacalo Centrum Titan 500 bo odlicna ispravna sostojba e po...


5.300 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo Sherwood RVD-9090RDS

Prodavam pojacalo Sherwood model RVD-9090RDS vo odlicna ispravna sost...


2.800 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo X4-Tech

Prodavam pojacalo X4-Tech model A-2000 vo odlicna ispravna sostojba i...


3.300 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Pojacalo Pioneer SX-202R

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba ...


3.800 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам