Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
744 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo Sony STR-D365

Prodavam pojacalo Sony model STR-D365 vo odlicna ispravna sostojba ka...


4.300 МКД
или предлог цена
03 јул 15:52POJACALO ZA KOLA KENWOOD KAC-5206 400W

Prodavam pojacalo za kola marka KENWOOD, model KAC-5206. Odlicno s...


2.000 МКД
или предлог цена
03 јул 15:24Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra

Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:25Prodavam Kompresor Limiter Alesis 3630

Prodavam alesis 3630 kompresor limiter ispraven 120 evra


100 €
или предлог цена
03 јул 13:24PIONEER A X320

MADE IN JAPAN, POJACALOTO E ODLICNO OCUVANO SO FABRICKITE TRANZISTORI...


3.000 МКД
или предлог цена
03 јул 12:53AUDIOFILSKO IZLEZNO POJACALO TECHNICS SE-A800S

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 јул 11:34AKAI AA1010 ПРЕКРАСЕН ВИНТАЖ РИСИВЕР

ЈАПОНСКИ ВИНТАЖ РИСИВЕР СО ФАБРИЧКИ ТРАНЗИСТОРИ. ЗВУК НА КОЈ МОЖАТ ДА...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

03 јул 11:34YAMAHA AX-892 STEREO ZASILUVAC DOSTA MOKJEN

PRODAVAM YAMAHA AX-892 KAKO NOVO BEZ NIKAKVO OSTETUVANJE BEZ OPRAVKI ...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
03 јул 11:14DALECINSKI ZA POJACALA CD PLEERI I RESIVER

ORIGINALNI DALECINSKI OD TECHNICS PANASONIC ONKYO GRUNDING I DR.


500 МКД
или предлог цена
03 јул 11:03BC AUDIO - Boban Stojadinovic preamp. i mono blokovi - lampi

Možna zamena do polovina cena - super hi-end komplet koj go ostavi n...


12 €
или предлог цена
03 јул 09:27QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite v...


7 €
или предлог цена
03 јул 09:27marantz pm-54mk2

vo odlicna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi Mar...


По Договор
или предлог цена
03 јул 08:50Модул-DC филтирано симетри напојување за Аудио за асилувачи!

Модул за напојување Аудио засилувачи со излезен филтиран DC симетриче...


800 МКД
или предлог цена
03 јул 05:19Andersson R1

Ispravno pojacalo vo odlicna sostojba, original dalecinsko, rabotat s...


100 €
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 јул 18:12POJACALO TECHNICS SU V2X

VO FABRICKA SOSTOJBA MOKNO POJACALO 2X45W NA 8 OMA, OD NAJDOBRATA SER...


3.500 МКД
или предлог цена
02 јул 11:46YAMAHA AX-596 STEREO POJACALO DOSTA MOKJNO

PRODAVAM YAMAHA-AX 596 STEREO AMPLIFIER DOSTA DOSTA MOKJNO BEZ NIKAKV...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
02 јул 10:25marantz console ec-500 & marantz mm-500

MARANTZ EC-500 MARANTZ MM-500 MARANTZ EC-500 PREDPOJACALO CD PLAYER ...


По Договор
или предлог цена
02 јул 08:57Yamaha AX-570

Се продава појачало Yamaha од сопствена колекција, во одлично сочуван...


7.000 МКД
или предлог цена
02 јул 08:38Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
02 јул 08:38Prodavam pojacalo Sony TA-YX5F

Socuvano za godinite, malo i nisko, a tesko pojacalo, made in japan 1...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 јул 08:06Yamaha RX-V1000RDS 5x100w pojacalo saraund

Yamaha RX-V1000RDS 5.1 sarround 5x100w stereo mnogu moken so univerza...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

02 јул 02:41Се продаваат од домашна колекција!

Stereo Receiver Kenwood KR - A3070 Stereo Tuner Technics ST - X301L ...


1 МКД
или предлог цена
01 јул 20:34Се заменува!

Се менува малку користен Nokia 5 за појачало по можност Technics!


1 МКД
или предлог цена
01 јул 20:34Се заменува!

Заменувам часовник Касио сеуште под гаранција за појачало по можност ...


1 МКД
или предлог цена
01 јул 20:34SNAGATOR KONIG AMP 10000

PRODAVAM / SNAGATOR KONIG AMP 10000 - GERMANSKO PROIZVOTSTVO 2 PATI K...


250 €
или предлог цена
01 јул 19:53PREDPOJACALO GUSTOM TUBULLAR , SO LAMPA

PRODABAM PREDPOJACALO IZLEZNO SO LAMPA ,LANPAS CUSTOM MADE PRO / GUST...


200 €
или предлог цена
01 јул 19:38PIONEER POJACALO VSP - 200 DOLBY

PRODAVAM PIONEER VSP - 200 dolby pro - logic sarraund sistem / pojaca...


200 €
или предлог цена
01 јул 19:28pojacalo

kupuvam novo pojacalo 2X80watts 8omi ili 2x60watts 8omi so audio izle...


По Договор
или предлог цена
01 јул 17:27Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Nov Neotpakovan Visoko kvaliteten koaksijalen kabel 75 Ohm OFC kabe...


60 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 јул 16:54Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel 1.5m nov neupotrebuvan 75 Ohm OFC


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 јул 16:44Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici

Hum Eliminator - Eliminator na Sum na Zvucnici Se otstranuva sum i b...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 јул 16:44Pioneer

Pionner Pojacalo Kaseta Radio Ispravno 100% Viber 0038978235779


70 €
или предлог цена
01 јул 16:25Se Prodava ONKYO Pojacalo

Сочувано појачало 100W Стерео Појачало А/Б Звучник Селекција Phon...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

01 јул 14:36marantz 2226b

marantz 2226b bez grebka,socuvan so promeneto led osvetluvanje,iscist...


400 €
или предлог цена
01 јул 13:23Prodavam Pojacalo - Snagator Bell PSX 6022 2x350/550W

Pojacalo snagator bell psx 6022 made in england 2x350/550w sochuvan i...


330 €
или предлог цена
01 јул 11:12Prodavam Izlezno Pojacalo Alesis RA300 2x100RMS

Izlezno studio pojacalo alesis RA300 amplifier 2×100rms 130€


130 €
или предлог цена
01 јул 11:12Prodavam Vintage Pojacalo Tehnics SU 7100

Poj tehnics su 7100 vintage fabricka sostojba. 120e


120 €
или предлог цена
01 јул 11:11Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R

Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R super socuvan 2x100W


100 €
или предлог цена
01 јул 11:11POJACALO PIONEER HD J115M

ODLICNO POJACALO SO EKVILAJZER STELUVANJE NA ZVUKOT PO VASA ZELBA, SO...


1.400 МКД
или предлог цена
01 јул 10:40Sony ta f 730ES se prodava

Retka ponuda na pazarot od kolekcionerite. Se prodava legendarniot od...


300 €
или предлог цена
01 јул 09:05Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам