Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
750 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

YAMAHA A-760 & YAMAHA T-760

Prodavam vrvno pojacalo marka YAMAHA, model A-760 i tuner YAMAHA T-76...


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
29 јун 12:32Technics - Tehniks Pojacalo so radio CD i Dek

Tehnikso e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici a so nego ...


19.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30Prodavam Vintage Pojacalo & Tjuner Akai

Akai pojacalo i tjuner vintage serija ispravni sochuvani 120e.


100 €
или предлог цена
29 јун 11:09Prodavam Vintage Pojacalo so Tjuner Fisher

Prodavam fisher vintage pojacalo so tuner model... Tunerot model... S...


135 €
или предлог цена
29 јун 11:09Pojacala & Resiveri

Pojacala & Resiveri ceni 50,60,70


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:09Prodavam Pojacalo JVC Model A-X2

Pojacalo jvc model a-x2 Vintage model cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:08Harman Kardon AVR365 + Harman Kardon BDT30 bluray pleer

Prodavam Harman Kardon avr365 7.1 Pojacalo so Hdmi,predno Hdmi,Usb,In...


460 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
470 €
29 јун 11:06SARAUND ZVUCHNICI ---AMC

Zvuchnici za telefon--tv--l.top i sl. odlichen zvuk


800 МКД
или предлог цена
29 јун 06:31Grunding R303 stereo receiver!

Dobro socuvan stereo receiver od germanskiot brend Grunding R303, izu...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јун 05:22Kenwood KA-5010, mokjen zasiluvac!

Vo odlicna sostojba, mokjen zasiluvac od renomiraniot Japonski brend...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јун 05:12Herman/kardon AVR 3000

Herman/kardon AVR 3000


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
28 јун 23:34Onkyo TX-NR579

ONKYO TX-NR579 AV RECEIVER


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
28 јун 23:31Pioneer Sx-229

Pioneer SX-229 Stereo receiver


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
28 јун 23:28Novi Mini Pojacala za Kola

Mini pojacala i predpojacala za vo kola i za domasna upotreba so razl...


1 €
или предлог цена
28 јун 21:47Pioneer TS-WX206A

Pioneer aktiven Subwoofer perfekten bass lesen za montaza i cist zvuk...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
28 јун 18:50Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
28 јун 17:36SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
28 јун 17:36Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
28 јун 17:36Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
28 јун 16:54POJACALO DENON PMA 520AE

STEREO POJACALO MALKI KORISTENO OCUVANO BEZ GREBANICI MINT, SO ORIGIN...


170 €
или предлог цена
28 јун 13:11Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


239 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
28 јун 12:52Snagator Pojacalo za zvucnici basovi појачало снагатор

mnogu mokno pojacalo za sateliti i basovi


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јун 12:26POJACHALO Technics

cena na samata fotografija


10 МКД
или предлог цена
28 јун 07:33Pioneer ozvucuvanje za vo kola

POJACALO PIONEER, WOOFER PIONEER I ODRZUVAC NA NAPON KAKO NOVI


16.000 МКД
или предлог цена
28 јун 00:21Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома...


50 €
или предлог цена
27 јун 22:55DALECINSKI ZA POJACALA CD I RESIVERI

ORIGINALNI DALECINSKI ZA MARANTZ FILIPS PIONEER TECHNICS I DRUGI.


500 МКД
или предлог цена
27 јун 16:13POJACALO HARMAN KARDON HK980

OCUVANO POJACALO BEZ NIRDNA GREPKA SO ORIGINALNO DALECINSKO, SOSTOJBA...


340 €
или предлог цена
27 јун 16:01Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:56Vintage Amplifier WEGA V 3841 Special Edition-redok primerok

Prodavam Audiofilsko pojacalo WEGA V 3841 Special Edition,model od 19...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јун 07:40HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier

HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier Se prodava HAFLER DH 110, ...


299 €
или предлог цена
26 јун 22:35HAFLER P 3000 USA

Prodavam HAFLER P 3000, studiski izlezen zasiluvac, made in USA. Od...


350 €
или предлог цена
26 јун 22:34ADVANTAGE A300 / BLADELIUS

ADVANTAGE A300 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan –...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.360 €
26 јун 22:34KRELL KST 100

KRELL KST 100 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan ...


2.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.260 €
26 јун 22:34KRELL KAV 300i

KRELL KAV 300i Vrven Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecins...


1.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.260 €
26 јун 22:34PRIMARE I30

PRIMARE I 30 Vrven zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecinski...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.110 €
26 јун 22:33MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier

MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier Se prodava MYRYAD MXD 70...


950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
970 €
26 јун 22:33Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power

Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power zasiluvaci, MosFet, Sonicen Vin...


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
26 јун 22:33MARANTZ PM 84 GOLD JAPAN High End amplifier

MARANTZ PM 84 GOLD JAPAN High End amplifier Se prodava MARANTZ PM ...


650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
670 €
26 јун 22:32Tehniks pojacalo SU-V300 kako novo ekstra...

Tehniks SU-V300 apsolutno mint sostojba, vadi prefinet zvuk, mek...


5.500 МКД
или предлог цена
26 јун 19:19Sony STR-DB 925

Sony STR-DB 925, mnogu moken i kvaliteten resiver, vo top sostojba, 1...


11.000 МКД
или предлог цена
26 јун 15:22Страна 4 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам