Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
767 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

pioneer sa 606

prodavam fantasticno pojacalo pioneer sa 606 potpolno isprsvno ima z...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јан 22:43BC AUDIO - Boban Stojadinovic preamp. i mono blokovi - lampi

Možna zamena do polovina cena - super hi-end komplet koj go ostavi n...


12 €
или предлог цена
21 јан 18:53Denon pma 1500r

Prodavam demon pma 1500r pojacaloto e odlicno bes servis I slicno se ...


По Договор
или предлог цена
21 јан 18:19HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 јан 13:42TECHNICS SE-A800S РЕФЕРЕНТНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

21 јан 13:37Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јан 13:33Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
21 јан 13:33POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
21 јан 11:46LAMPASKO POJACALO SINGLE END

SINGLE END RABOTI VO CISTA A KLASA, DUAL MONO KONCEPT DVE MREZNI I DV...


4.000 МКД
или предлог цена
21 јан 11:43RESIVER YAMAHA YST 99CD

NATURAL SOUN YAMAHA MADE IN JAPAN POJACALO CD I RADIO SO ORIGINALNITE...


3.500 МКД
или предлог цена
21 јан 11:41LAMPASKO POJACALO PUSH PULL

MNOGU MOKEN LAMPAS 2X50W RABOTI VO CISTA A KLASA, SO NOVI LAMPI PLUS ...


750 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
7.500 €
21 јан 11:36Prodavam Komplet Tehnics Predpojacalo, Pojacalo & Tjuner

Komplet tehniks -power amp se-a7 -predpojacalo su-a8 -tjuner st...


600 €
или предлог цена
21 јан 11:01Prodavam Vintage Pojacalo Pioneer SA-610

Prodavam Vintage Pojacalo Pioneer SA-610 ispravno i socuvano


130 €
или предлог цена
21 јан 11:01Prodavam Vintage Pojacalo Tehnics SU 7100

Poj tehnics su 7100 vintage fabricka sostojba. 120e


120 €
или предлог цена
21 јан 11:00SONOS AMP

Карактеристики Поврзете ги вашите омилени пасивни звучници со ваши...


400 €
или предлог цена
21 јан 10:12DALECINSKO YAMAHA

SE PRODAVA DALECINSKO ZA YAMAHA POJACALA.


1.500 МКД
или предлог цена
21 јан 07:51Sony STR-DH100 — stereo pojacalo - 90w na 8 oma

Odlicno ocuvano i ispravno. Funkcionira se. odlicen zvuk. Daljinsko...


5.500 МКД
или предлог цена
20 јан 23:45Mischpult Mixer Futuretec x-1002

Got a solo gig at the local coffee shop? Need to make a quick public ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 јан 17:30PREDPOJACALO LAMPASKO BUFFER

BUFFER SO EDNA LAMPA ECC83 RABOTI I KAKO PREDPOJACALO, DAVA LAMPASKI ...


60 €
или предлог цена
20 јан 12:22DENON AVR-3312 Receiver

7.1-channel HD-Audio Receiver with D.D.S.C.-HD, AirPlay, Network Feat...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

20 јан 12:20DALECINSKO PIONEER

SE PRODAVA DALECINSKO ZA PIONEER POJACALA RESIVERI.


1.500 МКД
или предлог цена
20 јан 06:00ODLICNO I SNAZNO POJACALO Onkyo TX-8211 FM STEREO RECIVER

Odlicno pojacalo fm resiver Onkyo TX-8211 ,pojacaloto celosno izpravn...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 јан 21:43Pioneer VSX-409RDS 5x80w Surround reciver

Prodavam odlicen Surround reciver Pioneer VSX-409RDS ...resiverot e c...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
19 јан 21:32DENON PMA-720AE + PMA-520AE

POJACALA DENON PMA-720AE + PMA-520AE AUDIOHILL Ви нуди опција за ку...


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 јан 18:19POJACALO BTS ST2180BC

PROFESIONALNO AUDIO POJACALO SKORO NOVO MALKU UPOTREBUVANO, MOZE DA O...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јан 11:17Sony komplet muzicki sistem

Se prodava Sony,Philips i Sharp muzicki sistemi koj se sostojat od sl...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

19 јан 09:49POJACHALO KENWOOD KR-V 7080 --330W

Audio video surround receiver KENWOOD ispravno i dosta jako pojacha...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јан 08:13CAMBRIDGE Azur 640a v2

Ispravno , socuvano.


330 €
или предлог цена
18 јан 20:42CYRUS V8 S2

Socuvan staklo. Go nemam dalecinskoto. https://www.cyrusaudio.com/pro...


550 €
или предлог цена
18 јан 20:41ROTEL rb 930 bx

Izlezno pojcalo 2x30 . Moze i mono (bridge) 1x90w. Socuvano ispravno....


100 €
или предлог цена
18 јан 20:41Pioneer

Pionner Pojacalo Radio Kaseta Ispravno 100% Viber 0038978235779


50 €
или предлог цена
18 јан 17:23Denon pma 1500r

Prodavam demon pma 1500r pojacaloto e odlicno bes servis I slicno se ...


По Договор
или предлог цена
18 јан 16:34DSP MP310U

Се продава многу малку користено и зачувано озвучение со 4хDSP 8062 ц...


20.000 МКД
или предлог цена
18 јан 13:38technics su v 650

prodavam vistinsko pojacalo technics su v 650 zacuvano i potpolno isp...


9.000 МКД
или предлог цена
18 јан 13:00ONKYO A9511

Prodavam pojacalo vo odlicna sostojba,ONKYO A9511


7.500 МКД
или предлог цена
18 јан 13:00Pioneer SR-60 — Reverberation amplifier

Funkcionira se odlicno.


5.000 МКД
или предлог цена
18 јан 12:39PREDPOJACALO LITTLE BEAR P5

LAMPASKO PREDPOJACALO ODLICNO ZA POJACUVANJE NA POVEKE MODELI NA IZLE...


2.500 МКД
или предлог цена
18 јан 11:27Jvc resiver odlicen

Jvc resiver


4.000 МКД
или предлог цена
18 јан 10:34Pioneer A-602R

Navistina odlicen zasiluvac, puka od mokj iako e deklariran kako 70w...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

18 јан 09:50Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra

Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra


По Договор
или предлог цена
18 јан 09:04Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам