Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo zasiluvac HARMAN KARDON DENON snagator

SUPER SOCUVANI NEPOPRAVANI KUPENI PORANO OD PRVI SOPSTVENICI MALKU...


По Договор
или предлог цена
29 јун 23:36Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


350 €
или предлог цена
29 јун 22:09USB DAC Fiio KA3 NOV

Prodavam USB DAC amplifier Fiio KA3 NOV vo originalna kutija , so sit...


6.000 МКД
или предлог цена
29 јун 14:55NOVI LAMPI ECC 82 I EL 84

NOVI NOS IZLEZNI LAMPI EL 84 4 KOMADA, I DVE PREDPOJACALSKI RSD ECC82...


600 МКД
или предлог цена
29 јун 14:24SONY TA-F 400 2X100W 4 OHM

SONY TA-F 400 2 X100W 4 OHM PREKRASEN ZVUK VINTAGE PO POVOLNA CENA te...


4.500 МКД
или предлог цена
29 јун 13:12YAMAHA A-760 & YAMAHA T-760

Prodavam vrvno pojacalo marka YAMAHA, model A-760 i tuner YAMAHA T-76...


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
29 јун 12:32Technics - Tehniks Pojacalo so radio CD i Dek

Tehnikso e vo top sostojba 500 w so 4 izlezi za zvucnici a so nego ...


19.000 МКД
или предлог цена
29 јун 12:30Prodavam Vintage Pojacalo & Tjuner Akai

Akai pojacalo i tjuner vintage serija ispravni sochuvani 120e.


100 €
или предлог цена
29 јун 11:09Prodavam Vintage Pojacalo so Tjuner Fisher

Prodavam fisher vintage pojacalo so tuner model... Tunerot model... S...


135 €
или предлог цена
29 јун 11:09Pojacala & Resiveri

Pojacala & Resiveri ceni 50,60,70


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:09Prodavam Pojacalo JVC Model A-X2

Pojacalo jvc model a-x2 Vintage model cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
29 јун 11:08Harman Kardon AVR365 + Harman Kardon BDT30 bluray pleer

Prodavam Harman Kardon avr365 7.1 Pojacalo so Hdmi,predno Hdmi,Usb,In...


460 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
470 €
29 јун 11:06SARAUND ZVUCHNICI ---AMC

Zvuchnici za telefon--tv--l.top i sl. odlichen zvuk


800 МКД
или предлог цена
29 јун 06:31Grunding R303 stereo receiver!

Dobro socuvan stereo receiver od germanskiot brend Grunding R303, izu...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јун 05:22Kenwood KA-5010, mokjen zasiluvac!

Vo odlicna sostojba, mokjen zasiluvac od renomiraniot Japonski brend...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

29 јун 05:12Herman/kardon AVR 3000

Herman/kardon AVR 3000


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
28 јун 23:34Onkyo TX-NR579

ONKYO TX-NR579 AV RECEIVER


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
28 јун 23:31Pioneer Sx-229

Pioneer SX-229 Stereo receiver


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 €
28 јун 23:28Novi Mini Pojacala za Kola

Mini pojacala i predpojacala za vo kola i za domasna upotreba so razl...


1 €
или предлог цена
28 јун 21:47Pioneer TS-WX206A

Pioneer aktiven Subwoofer perfekten bass lesen za montaza i cist zvuk...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
28 јун 18:50Marantz Model 2252

Pojacaloto e izraboteno 1977 Jacinata e 52W na 8Ω po kanal Prekras...


349 €
или предлог цена
28 јун 17:36SONY TA-1150

Ventige pojacalo od 1973, raritet, tranzistorski izlezi Prima zvucni...


199 €
или предлог цена
28 јун 17:36Yamaha RX-V461

Pojacalo so radio vo stereo mod 5x100W ima optika, HDMI, USB vlez, ...


9.999 МКД
или предлог цена
28 јун 17:36Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
28 јун 16:54POJACALO DENON PMA 520AE

STEREO POJACALO MALKI KORISTENO OCUVANO BEZ GREBANICI MINT, SO ORIGIN...


170 €
или предлог цена
28 јун 13:11Yamaha RX-V571 Home theater receiver 7.2

Во одлична состојба, користен во домашни услови без никаква забелешка...


239 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
28 јун 12:52Snagator Pojacalo za zvucnici basovi појачало снагатор

mnogu mokno pojacalo za sateliti i basovi


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

28 јун 12:26POJACHALO Technics

cena na samata fotografija


10 МКД
или предлог цена
28 јун 07:33Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома...


50 €
или предлог цена
27 јун 22:55DALECINSKI ZA POJACALA CD I RESIVERI

ORIGINALNI DALECINSKI ZA MARANTZ FILIPS PIONEER TECHNICS I DRUGI.


500 МКД
или предлог цена
27 јун 16:13Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
27 јун 08:56Vintage Amplifier WEGA V 3841 Special Edition-redok primerok

Prodavam Audiofilsko pojacalo WEGA V 3841 Special Edition,model od 19...


5.000 МКД
или предлог цена
27 јун 07:40HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier

HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier Se prodava HAFLER DH 110, ...


299 €
или предлог цена
26 јун 22:35HAFLER P 3000 USA

Prodavam HAFLER P 3000, studiski izlezen zasiluvac, made in USA. Od...


350 €
или предлог цена
26 јун 22:34ADVANTAGE A300 / BLADELIUS

ADVANTAGE A300 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan –...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.360 €
26 јун 22:34KRELL KST 100

KRELL KST 100 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan ...


2.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.260 €
26 јун 22:34KRELL KAV 300i

KRELL KAV 300i Vrven Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecins...


1.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.260 €
26 јун 22:34PRIMARE I30

PRIMARE I 30 Vrven zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecinski...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.110 €
26 јун 22:33MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier

MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier Se prodava MYRYAD MXD 70...


950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
970 €
26 јун 22:33Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power

Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power zasiluvaci, MosFet, Sonicen Vin...


700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
720 €
26 јун 22:33Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам