Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
745 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

marantz pm-54

orginalna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi Mara...


80 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
130 €
24 ное 23:21Denon 3802

Ispravna sostojba Prakjam po kargo


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 20:33IZLEZNO POJACALO BOSE SA3

VRVNO IZLEZNO POJACALO BOSE MNOGU MOKNO 2X100W NA 8 OMA, VO DEFEKT ,...


2.500 МКД
или предлог цена
24 ное 18:02JVC AX-E95

Speaker load impedance: 8Ω (minimum) Digital inputs: coaxial, opti...


2.200 МКД
или предлог цена
24 ное 17:40POJACALO SANYO JA 220

EDNO OD NAJDOBRITE NISKO BUDZETNI POJACALA MNOGU PODOBRO VO ZVUK OD D...


3.500 МКД
или предлог цена
24 ное 15:32Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
24 ное 13:55Panasonic SA-HE75

Prodavam 5.1 receiver Panasonic SA-HE75 kompletno ispraven. Kupen nov...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

24 ное 08:19NAD L70 SURROUND RECEIVER 5.1

Nad l70 SURROUND RECEIVER 5.1DONESEN OD SWISS.Brusen titanium.Karakte...


1 €
или предлог цена
23 ное 18:03Grundig studio 3010

Grundig studio 3010 gramofonot nema glava/igla, kasetata najverojatno...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

23 ное 14:20Denon Professional DN-A850 Multi Zone Amp

Prodavam DENON 4 zonsko 4 kanalno pojacalo....koristeno vo domasni u...


650 €
или предлог цена
23 ное 13:31Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
23 ное 11:36Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R

Prodavam Pojacalo Sony TA-AV501R super socuvan 2x100W


100 €
или предлог цена
23 ное 10:31YAMAHA dalecinsko za risiver pojacalo tuner dvd cd vcr tape

Toa na slikite, odgovara za skoro site modeli na Yamaha risiveri.


1.200 МКД
или предлог цена
22 ное 20:26Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:47ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo) Surround output:...


150 €
или предлог цена
22 ное 18:30CANTON AKTIVEN VUVER.

SE PRODAVA CANTON AKTIVEN VUFER ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


5.500 МКД
или предлог цена
22 ное 14:55CANTON AKTIVEN VUVER

SE PRODAVA CANTON ACTIVEN VUFER ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 14:50Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel

Coaxial Cable - Koaksijalen Kabel 1.5m nov neupotrebuvan 75 Ohm OFC


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 ное 14:45LAMPASKO POJACALO SINGLE END

DUAL MONO INTEGRIRANO POJACALO, ZA ONIE STO SAKAAAT ANALOGEN ZVUK I D...


6.500 МКД
или предлог цена
22 ное 13:07NOVI LAMPI EL 84 ECC 82 PCC 88

NOVI NOS LAMPI IZLEZNI 4KOMADA EL 84, DVE RSD ECC82 I EDNA PCC88 ILI ...


600 МКД
или предлог цена
22 ное 13:04IZLEZNO POJACALO HIRAGA A CLASS

HI END RABOTI VO CISTA A KLASA 2X20W, IZRABOTEN SO NAJDOBRA SELEKCIJA...


550 €
или предлог цена
22 ное 12:26PHILIPS FA630

Prodavam stereo pojacalo marka PHILIPS, model FA630. Odlicno socuv...


2.800 МКД
или предлог цена
22 ное 12:21KOPFHORER RFT SV 3000

Prodavam vintage mini germnasko pojacalo marka RFT, model SV 3000. ...


2.200 МКД
или предлог цена
22 ное 12:21PIONEER A-616

Prodavam stereo pojacalo marka PIONEER, model A-616. Vizuelno odli...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 МКД
22 ное 12:19YAMAHA RX-930

Prodavam stereo av resiver YAMAHA, model RX-930. Vizuelno sovrseno...


8.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
9.500 МКД
22 ное 12:18Се продава сет SONY од esprit серија,

SONY F870 ES појачало со снага 120 w по канал на 8ома тежина 24 кг....


1.400 €
или предлог цена
22 ное 10:37revox a78mk2 pojacalo & revox a76 fm tuner & beovox s45

vo besprekorna sostojba pojacaloto i tjunerot ne se delat vo kombinac...


По Договор
или предлог цена
22 ное 10:31Pioneer A-656

Продавам засилувач Pioneer A-656 во одлична состојба потполно исправ...


1 €
или предлог цена
22 ное 10:10VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 god. SSSS

1. VINTAGE Sony stereo amplifier TA 313 od 1978 godina Made in Japan,...


85 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

22 ное 09:25YAMAHA RX-396RDS

Se prodava yamaha pojacalo odlicno socuvano totalno ispraven.


3.500 МКД
или предлог цена
22 ное 09:20YAMAHA RX-V350

Se prodava yamaha pojacalo odlicno socuvano totalno ispraven.


4.500 МКД
или предлог цена
22 ное 09:13SONY KOMPLET CD I POJACALO

SE PRODAVA KOMPLET SONY POJACALO SO SONY CD PLAYER ODLICNO SOCUVANI T...


5.500 МКД
или предлог цена
22 ное 09:09YAMAHA RX-V390RDS

SE PRODAVA YAMAHA POJACALO ODLICNO SOCUVAN TOTALNO ISPRAVEN.


4.000 МКД
или предлог цена
22 ное 09:01SE PRODAVAAT POJACALA SONY VO EKSTRA SOSTOJBA EVTINO!!!

SE PRODAVA POJACALo 1. SONY STR - DG500 MODEL (SREBRENO) SAROUND P...


5.000 МКД
или предлог цена
21 ное 17:41POJACALO DENON PMA 520AE

STEREO POJACALO MALKU KORISTENO MINT SOSTOJBA BEZ GREBANICI, SO DALEC...


8.500 МКД
или предлог цена
21 ное 15:02PREDPOJACALO LAMPASKO BUFFER

BUFFER SO EDNA LAMPA ECC83 RABOTI I KAKO PREDPOJACALO, DAVA LAMPASKI ...


60 €
или предлог цена
21 ное 14:39Se Prodava Pojacalo Resiver Yamaha RX-V350

Se Prodava Pojacalo Resiver Yamaha Rx-V350 celosno ispravno i kako no...


5.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 МКД
21 ное 14:05Denon AVC-A1SR — High end-170w na 8 oma po kanal-30kg tezina

Pojacaloto ima snaga od duri 170w po kanal na 8 oma. Odlicno ocuvano....


440 €
или предлог цена
21 ное 12:04Stereo Integrated Amplifier Harman Kardon PM655VXi

vrvno pojacalo so odlicno phono sekcija 2x90 rms na 8 ohma i najzahte...


По Договор
или предлог цена
20 ное 22:58TELETON saq 408 RETRO POJACALO

Originalna sostojba. Staro dobro ednostavno hifi stereo pojacalo, a ...


49 €
или предлог цена
20 ное 20:42Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам