Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
763 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


350 €
или предлог цена
20 јул 18:51Yamaha rx-v663 pojacalo, zasiluvac, avr

Se prodava Yamaha rx-v663 kompletno so originalno dalecinsko i mikrof...


150 €
или предлог цена
18 јул 23:29ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo) Surround output:...


150 €
или предлог цена
18 јул 12:23Pioneer SA-770 pojacalo

Pojacaloto e skroz ispravno,se si funkcionira kako sto treba. 400w tr...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јул 10:49Pioneer SR-60 — Reverberation amplifier

Funkcionira se odlicno.


5.000 МКД
или предлог цена
18 јул 10:48Onkyo zasiluvac pojacalo pajcala so dalecinski upravuvac

Prodavam besprekorni pojacala Onkyo model A-840 i A-803 so eden origi...


9.000 МКД
или предлог цена
16 јул 17:13FENIKS POJACALO

PRODAVAM FENIKS POJACALO 2 X 90


4.500 МКД
или предлог цена
16 јул 12:04Par Kabli RCA

Par Kabli RCA za priklucok na poveke pojacala od eden izlez (mixer, p...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

16 јул 11:30DALECINSKI ZA POJACALA CD I RESIVERI

ORIGINALNI DALECINSKI ZA PIONEER TECHNICS GRUNDING KENWOOD I DRUGI....


500 МКД
или предлог цена
15 јул 11:55SONY WEGA JPS 350V

50Watts on 8 ohm. vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
15 јул 07:38POJACALO I TUNER MITSUBISHI

POJACALOMITSUBICHI DA U780 I DIGITALEN TUNER DA F780 PAR VO MINT SOST...


180 €
или предлог цена
14 јул 15:05Denon PMA-720AE

Denon PMA-720AE u perfektnom stanju, kao novo sa originalnim daljince...


230 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јул 14:53POJACALO SANSUI AU 101

LEGENDAREN MODEL REDOK VINTAGE MADE IN JAPAN, OD NAJDOBRATA SERIJA NA...


150 €
или предлог цена
14 јул 13:20Marshall medel 8008

Extra izlezno pojacalo Marshall


200 €
или предлог цена
14 јул 06:47Yamaha AX-496 yamaha cdx-530e yamaha tx-540

perfektna sostojba 100% ispravna so edno daljinsko vidi sliki orgina...


По Договор
или предлог цена
14 јул 02:49Harman Kardon HK990

Харман кардон засилувач со врвен квалитет во перфектна состојба и сол...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

14 јул 01:40POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
13 јул 14:50NOVI LAMPI ECC 82 I EL 84

NOVI IZLEZNI LAMPI NOS EL 84 4 KOMADA, I DVE PREDPOJACALSKI RSD ECC 8...


600 МКД
или предлог цена
13 јул 11:36Harman Kardon PM655VXi Stereo Integrated Amplifier

vrvno pojacalo so odlicno phono sekcija 2x90 rms na 8 ohma i najzahte...


По Договор
или предлог цена
13 јул 10:20MARANTZ PM 84 GOLD JAPAN High End amplifier

MARANTZ PM 84 GOLD JAPAN High End amplifier Se prodava MARANTZ PM ...


649 €
или предлог цена
13 јул 07:52PRIMARE I30

PRIMARE I 30 Vrven zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecinski...


1.050 €
или предлог цена
13 јул 07:51KRELL KAV 300i

KRELL KAV 300i Vrven Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan, dalecins...


1.199 €
или предлог цена
13 јул 07:51KRELL KST 100

KRELL KST 100 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan ...


2.150 €
или предлог цена
13 јул 07:51ADVANTAGE A300 / BLADELIUS

ADVANTAGE A300 Vrven Izlezen Zasiluvac, ispraven i dobro socuvan –...


1.250 €
или предлог цена
13 јул 07:50Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power

Hitachi HCA/HMA 7500 mk II Pre-power zasiluvaci, MosFet, Sonicen Vin...


699 €
или предлог цена
13 јул 07:50YAMAHA M-50

YAMAHA M-50 Vrven izlezen zasiluvac, 2x120w/8 ohm Raritet, isprave...


369 €
или предлог цена
13 јул 07:50ALESIS RA-100

ALESIS RA-100 Studio reference amplifier Studiski zasiluvac, komplet...


149 €
или предлог цена
13 јул 07:50MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier

MYRYAD MXD 7000 UK High End pre-amplifier Se prodava MYRYAD MXD 70...


950 €
или предлог цена
13 јул 07:49HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier

HAFLER DH 110 USA High End pre-amplifier Se prodava HAFLER DH 110, ...


299 €
или предлог цена
13 јул 07:49AMBER Preamp TWO

AMBER Preamp TWO Vrven predzasiluvac, Vintage USA equipment, k...


249 €
или предлог цена
13 јул 07:49Pojacalo i vufer za kola KENWOOD

Vo super sostojba odlicen zvuk 320w


200 €
или предлог цена
12 јул 23:48SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
12 јул 15:25Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
12 јул 08:39Романтика 15-120 С

Сосема зачуван, руски, во тек е детална проверка на исправноста, вист...


5.900 МКД
или предлог цена
12 јул 08:03Onkyo TX-NR809

***Onkyo TX-NR809*** ***Cena: 25.000den*** Odlicen 7.2 surround z...


25.000 МКД
или предлог цена
11 јул 14:40Се продаваат од домашна колекција!

Stereo Receiver Kenwood KR - A3070 Stereo Tuner Technics ST - X301L ...


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21Се заменува!

Се менува малку користен Nokia 5 за појачало по можност Technics!


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21Се заменува!

Заменувам часовник Касио сеуште под гаранција за појачало по можност ...


1 МКД
или предлог цена
11 јул 11:21harman kardon hk-6900

vrvno integrirano pojacalo harnan kardon hk-6900 2x170 rms na 8 ohm...


По Договор
или предлог цена
10 јул 23:50SE PRODAVAAT POJACALA SONY VO EKSTRA SOSTOJBA EVTINO!!!

SE PRODAVA POJACALo 1. SONY STR - DG500 MODEL (SREBRENO) SAROUND P...


5.000 МКД
или предлог цена
10 јул 16:57Страна 6 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам