Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
272 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Resiver Pioneer VSX-806RDS 2x110W

Resiver pionir 2x110w soch ispraven mnogu snazen.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 авг 11:21Prodavam Resiveri Pioneer, JVC & Pojacalo Tehnics

Resiver pioneer po dogovor Resiver jvc rx-6012r 80 evra Pojacalo...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 авг 11:21Prodavam Radio Resiver Thomson

Prodavam Radio Resiver Thomson socuvan, ispraven so dalecinsko


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 авг 11:20Radio za kola pioneer

Radioto ne e kinesko So ekran na tuch 076 316 688


250 €
или предлог цена
12 авг 08:37TECHNICS QUARTZ SYNTHESIZER FM/AM STEREO TUNER ST-S4

TECHNICS-от е во одлична (нова) состојба (прв газда) и со одлична цен...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 авг 01:04Denon dra 700ae stereo resiver. Top!!!

Denon dra 700ae stereo resiver vo odlicna sostojba. 2x80 w


6.000 МКД
или предлог цена
11 авг 16:54DENON AVR 1508 7X100W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI FABRI

DENON AVR 1508 7X100W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI FABRICKA SOSTO...


159 €
или предлог цена
11 авг 14:07POJACALO I TUNER MITSUBISHI

POJACALOMITSUBICHI DA U780 I DIGITALEN TUNER DA F780 PAR VO MINT SOST...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 авг 19:17Prodavam Tjuneri Onkyo, JVC, Pioneer

Tjuneri onkyo jvc i pioneer ispravni socuvani okyo-65€, pionerot-70€,...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

09 авг 14:54Prodavam Resiveri od 70 do 120€

Prodavam resiveri od 70 do 120€ Pioner model SX-205RDS Yamaha Res...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

09 авг 14:53Panasonic SA HE 200

Prodavam resiver Panasonic SA HE 200 so originalno dalecinsko kako no...


8.000 МКД
или предлог цена
09 авг 00:11onkyo tx sr 500

prodavam resiver Onkyo tx sr 500 nemam dalecinsko glanc


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 00:11Vintage receiver Lenco R-2500

Се продава AM/FM стерео ресивер Lenco R 2500 (vintage), со преубав зв...


2.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.100 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11Vintage tuner Dual CT 1440

Се продава стерео тјунер Dual CT 1440 (vintage 1978-79). Тјунерот си ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.100 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

08 авг 14:11AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
08 авг 10:29DENON SURROUND RECIVER AVR 950 RD

socuvan i mnogu malku koristen resiver Denon


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 20:49RADIO OD GOLF 6 RCD 210

Prodavam radio cd MP3 izvadeno od Golf 6.


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 15:50aaaaresiver 5.1 KENWOOD KR-V5570 fabricka soswtojba

ispravno


2.800 МКД
или предлог цена
07 авг 11:50Prodavam Pojacalo Pioneer SA-520

Pojacalo pioneer sa 520 socuvano 100 evra


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 11:30Prodavam Resiver Yamaha RXV 459

Prodavam resiver yamaha rxv 459 socuvano ispravno 120 evra


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 11:30Prodavam Resiver Riz SK 0340

Prodavam Resiver Riz SK 0340 ispraven


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 11:30Prodavam Resiver Denon DRA-500AE

Prodavam Resiver Denon DRA-500AE socuvan, ispraven, vo odlicna sostoj...


130 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 авг 11:29Resiver JVC 6010R vo odlicna sostojba 5x100W

ispravno


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 14:46AUTO RADIJA HONDA JAZZ

Servis na avto cd radija za honda jazz 2004-2008 godina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 авг 13:05YAMAHA MCR 042

MINI KOMPONENTA DAVA FANTASTICEN ZVUK, IMA CD RADIO POJACALO, PRIKLU...


3.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 авг 12:03AKAI AT-K 110

AKAI AT-K 110 Odlicen priem na stanici.


1.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 авг 11:43SONY DAV D150E

POJACALO CD DVD VIDEO RECORDER I RADIO, KOMPLETNO ISPRAVNO , CD CITA ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 авг 11:25Denon

Denon TU-235RD AM/FM Stereo Tuner


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 авг 08:52Sonoro CD 2 Radio with Bluetooth CD USB and FM/DAB+

novo vo paket so orginalno daljinsko so mala zabeleska mene mi ima pa...


По Договор
или предлог цена
05 авг 00:14YAMAHA RX V559

prodavam resiver socuvan bez grebnatini


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 авг 22:45Onkyo T-4211 Tuner

Tunerot e extra ocuvan,bez grebanici. Faka perfektno stanici.


3.500 МКД
или предлог цена
03 авг 23:45Yamaha i panasonic resiveri

Yamaha resiver model rx 450 cena 2500 den Panasonic 5.1 resiver 43...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

03 авг 19:40DENON AVR 1709 7X115W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI 7CH S

DENON AVR 1709 7X115W HDMI OPTIKA TRANZISTORSKI IZLEZI 7CH STEREO MOD...


199 €
или предлог цена
03 авг 18:13Itt schaub lorenz 8032

Itt mnogu dobar risiver.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

03 авг 14:27REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:40Старо ретро радио Никола Тесла / Staro retro radio Nikola T

Продавам старо ретро радио Никола Тесла 58А. Радиото е функционално. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

03 авг 10:49YAMAHA RX-V1700

130w на 8 omh Damping 150 Цена 220 евра БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР...


220 €
или предлог цена
02 авг 16:46Kenwood KR-V888D

Kenwood KR-V888D Nema ton inace sve komande prima relej otvara


30 €
или предлог цена
02 авг 02:14JVC R-X500 vo dobra sostojba

tuning range:FM,MW power output:100 watts per channel into 8 ohms{st...


70 €
или предлог цена
01 авг 21:24Tjuner JVC FX-555L

Se prodava socuvan Tjuner JVC FX-555L.


2.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:30Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам