Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
445 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:12Промовирано

WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 17:27Magnetna mini kamera

ima vgradena baterija na polnenje za okolu eden cas , a moze da se gl...


3 МКД
или предлог цена
Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

Gumeni mali Kameri

se gledaat od sekoe mesto na telefonot


3 МКД
или предлог цена
Денес 15:09  НОВ ОГЛАС

Kamera-video nadzor

se gleda na mobilniot od bilo koe mesto


3 МКД
или предлог цена
Денес 14:50  НОВ ОГЛАС

Kamera (kamera za lov, pcelarnici, vikendica)

!!! IMAM KAMERI SO DOJAVA I BEZ DOJAVA !!! !!!...


3.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 14:43REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 13:40WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 13:39Se prodava Fujifilm FinePix S1600

Se prodava Fujifilm FinePix S1600 vo odlicna sostojba. Fotoaparatot...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:50NVR i IP kameri so smart tehnologija

Mrezen rekorder i Ip kameri so smart tehnologija koja detektira na sn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 12:45Kameri so dvr 8ch komplet

Kameri so dvr 8ch komplet so 8 kameri so kablovi i adapteri i hard di...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 10:56Akciona kamera Insta 360 ONE X Nova

Kamerata e nova nekoristena so edna godina garancija od neptun zaedn...


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Денес 10:38Blackmagic production 4k...BMPC 4k

Se prodava Blackmagic production camera 4k (Bmpc) maksimalno socuvana...


1.150 €
или предлог цена
Денес 10:37KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Денес 10:10Prodavam Kamera

Prodavam stara kamera Kontakt telefon: 070-473-585


40 €
или предлог цена
Вчера 21:52МИКРО VD DV КАМЕРА

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра р...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:13ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Се продава GoPro Hero 10

GoPro Hero 10 black сочувана максимално, во фабричко пакување sd к...


26.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:31WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 06:27PTZ KAMERA ZA VIDEO NADZOR

Kamerata se kontrolira preku wifi moze da rotira levo desno senzor za...


2.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:36WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 сеп 17:50WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 сеп 17:50WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 сеп 17:49Wifi IP Camera 3 MP

▪️Одлична слика во боја ноќно време со лед осветлување; ▪️Резолуција ...


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:56NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
29 сеп 12:06Action camera XTREM CUHDW5050S+

Kamerata e nova,neupotrebena plus dodatoci


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 сеп 09:40Kameri Za Avtoskola/avtoskoli I rikverc kameri so dvostrano

Kvalitetni DVR kameri Za dvostrano snimanje pogodni Za avtoskoli I pr...


6.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:18ip camera, kamera, monitoring kamera, wifi camera

Prodavam nova ip camera so hd rezolucija na snimanje(720p) i ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 сеп 14:20KAMERA KAMERI IP WIFI NADVORESNI VODOOTPORNI ZA VIDEO NADZOR

*Можност за надворешна и внатрешна употреба. Водоотпорност IP66. *...


2.300 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:45KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 сеп 17:18Akciona kamera GoPro Hero 9 Black

Kamerata e vo odlicna sostojba bez defekti ili ostetuvanja


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 сеп 13:47Fish-Eye леќа за камери

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери: Cokin Fish...


28 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 сеп 18:38Insta360 One RS gopro

Prodavam Insta360 One RS Kamerata e najnov model koj seushte ne se p...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 сеп 15:35KAMERA HD MINI KAMERI SPY ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:19VCR 16kanalen made in usa

PELCO MX 4016CD-X


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
26 сеп 09:213 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:12MINI KAMERI WIFI KAMERA SO GOLEMA BATERIJA HD

NAJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna za krienje.Kamerata m...


100 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:53WIFI KAMERI, KAMERA SOKRIENA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:53НАЈДОБРИ ВО ОБЛАСТА НА SECURITY SISTEMI !

- Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MP...


100 €
или предлог цена
25 сеп 20:49DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

25 сеп 12:39WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 360°° stepeni

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

24 сеп 18:25Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам