Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
440 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SMART CAMERA ZA NADZOR

Se rakuva preku mobilen snima na micro sd


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
03 авг 23:44VCR 16kanalen made in usa

PELCO MX 4016CD-X


3.500 МКД
или предлог цена
03 авг 18:26DVR ZA VIDEO NADZOR - RECEIVER RECORDER

Нови DVR уреди за видео надзор компатабилни за сите WINDOWS оперативн...


700 МКД
или предлог цена
03 авг 12:44KAMERA HD MINI KAMERI SPY ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
03 авг 12:42SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
03 авг 12:42SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
03 авг 12:42SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
03 авг 12:41MINI SKRIENI SPY KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
03 авг 12:41PRODAVAM Xiaomi70Mai kamera retrovizor

Nova dash kamera retrovizor so prikaz na snimkata na ogledaloto, mnog...


5.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:40DETEKTOR ZA KAMERI KAMERA BUBICI SKRIENI UREDI GPS SPY

www.telefon-spy.com DETEKTOR ZA KAMERI I SKRIENI UREDI MNOGU OSETLI...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 авг 15:08Bezzicni kameri kamera koja ja pratite na vasiot televizor

Bezzicna kamera koja ja pratite na vasiot televizor. kamerata e be...


2.990 МКД
или предлог цена
01 авг 15:06Wifi IP Camera 3 MP

▪️Одлична слика во боја ноќно време со лед осветлување; ▪️Резолуција ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 08:53GoPro HERO9 Black - Waterproof Action Camera

GoPro HERO9 kako nova, perfektna seuste pod garancija so dodatoci


450 €
или предлог цена
01 авг 05:48МИКРО VD DV КАМЕРА

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра р...


1.200 МКД
или предлог цена
31 јул 21:07ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
31 јул 21:07KAMERI KAMERA ZA VIKENDICA NIVA PCELARNIK OVOSTARNIK PLAC

KAMERI ZA ZASTITA NA VASETO STOVARISTE , NIVA , VIKENDICA , PCELARNIK...


8.990 МКД
или предлог цена
31 јул 16:49Spionski Mini Wifi Kameri

Mini Spionski wifi Kameri koi se napojuvaat na polnac od mobilen ili ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.200 МКД
31 јул 11:34Spy Wifi Mini Kameri

Mini wifi kameri so pregled preku mobilen. Se postavuva vo kamerata ...


3.200 МКД
или предлог цена
31 јул 11:34GoPro Hero 9 Black

GoPro kamera kupena od Neptun, seushte e pod garancija. 64GB micro s...


450 €
или предлог цена
30 јул 19:38Gopro HD Hero Action Cam

Prodavam GOPRO HD Hero kamera potpolno ispravna - povolno, zaedno so ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 јул 19:49MINI KAMERI,KAMERA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE,SNIMA 24 CASA

MINI KAMERA KOJA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE RABOTI NA BATERIJA ILI NA ST...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јул 10:17WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
29 јул 09:59WIFI KAMERI,KAMERA KOJA SNIMA 360°

PRODAZBA NA NOVA TAVANSKA PROFESIONALNA WIFI KAMERA ZA VIDEO NADZOR K...


3.990 МКД
или предлог цена
28 јул 13:21NADVORESNA KAMERA + WIFI KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem za bez...


100 МКД
или предлог цена
28 јул 13:20VIDEO NADZOR WIFI KAMERA KAMERI CAEMRA CAMERI SO ALARM FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
28 јул 13:11Wifi MINI KAMERA KAMERI VO POWER BANK SPY SPIONSKA full HD

Mini full hd kamera sokriena vo polnac za mobilen telefon Kamerata e...


4.990 МКД
или предлог цена
28 јул 09:44Mini Spy Spionska Kamera

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja ...


3.500 МКД
или предлог цена
27 јул 16:21Atomos Ninja 5/Атомос нинџа 5

Prodavam kompletno nova atomos ninja 5 nikogas ne koristena, kupena ...


36.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
38.000 МКД
27 јул 11:59WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD IP SMART ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
26 јул 12:17NADVORESNI BEZICNI IP WIFI KAMERI - KAMERA ZA VIDEO NADZOR

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
26 јул 12:17BEZBEDNOSNA KAMERA BEZBEDNOSNI KAMERI NADVORESNI I VNATRESNI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
26 јул 12:17VIDEO NADZOR HD IP WIFI KAMERA KAMERI VODOOTPORNI SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
26 јул 12:16MINI VIDEO KAMERA - SPY HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR - NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
26 јул 12:16GoPro 6 Black **Action Camera**

Prodavam GoPro 6 black so nego odi zastitna maska i silikonska zasti...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

25 јул 22:21GoPro Hero 10 Black + 32gb SanDisk Micro SD

Se prodava mnogu malku koristena GoPro Hero 10 Black kamera so 32gb m...


400 €
или предлог цена
25 јул 15:22ENDOSKOPSKA CAMERA

So vgradeno led svetlo so potenciometar 3m dolzina Se konektira dir...


20 €
или предлог цена
24 јул 20:29KAMERI,MINI KAMERA,alarm ,spy, kamera,spionska

Мини камера со долга леќа, идеална за криење. Камерата има голема ба...


99 МКД
или предлог цена
24 јул 18:11Spionska HD Mini Spy WiFi Wireless Internet Video Kamera HD

Prodavam mini video kamera, se povrzuva na wifi, a ako stavite memori...


600 МКД
или предлог цена
22 јул 22:53Kamera (kamera za lov, pcelarnici, vikendica)

Ovaa kamera e najpogodna za lovdzii,pcelarnici, vikendica...zatoa sht...


3.490 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Видео камери - Дигитални / Останато

22 јул 14:09SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
22 јул 12:14Страна 2 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам