Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
447 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
Вчера 09:12Промовирано

NAJDOBRI VO OBLASTA NA CCTV!!! Над 100 модели на КАМЕРИ

Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MPXF...


280 €
или предлог цена
01 сеп 23:30MINI SPY KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SPIUNSKA SPIUNSKI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:41IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.100 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:39Kufer Za Kamera Pearstone

Kuferot e donesen od Amerika


50 €
или предлог цена
31 авг 20:22Olympus sp 590

Digitalen aparat , ko nov, odlicen. 26 zoom. 12 mp.


1 €
или предлог цена
31 авг 18:53МИКРО VD DV КАМЕРА

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра р...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 07:51ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
31 авг 07:20Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

29 авг 17:30NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT, HEAD, VAKUM....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 авг 02:51Wifi IP Camera 3 MP

▪️Одлична слика во боја ноќно време со лед осветлување; ▪️Резолуција ...


2.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:59MINI CAMERA

Nova neotpakuva mini kamera..


10 €
или предлог цена
21 авг 16:40Kameri Dahua so montaza videonadzor

Prodavam site tipovi na Dahua kameri, so ili bez montaza, po vasa nar...


1 €
или предлог цена
20 авг 13:51GoPro HERO 9

GoPro HERO 9 BLACK potpolno nova neodpakovana!!! Info 075/249-355 NI...


450 €
или предлог цена
19 авг 12:22BEZICNA KAMERA BEZICNI KAMERI IP WIFI ROTIRACKI PTZ 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
18 авг 12:34KAMERI KAMERA ZA VIKENDICA NIVA PCELARNIK OVOSTARNIK PLAC

KAMERI ZA ZASTITA NA VASETO STOVARISTE , NIVA , VIKENDICA , PCELARNIK...


8.990 МКД
или предлог цена
18 авг 08:54Prodavam GoPro 9 HERO Black

Prodavam GoPro 9 kamera kupena vo Grcija vo juli 2021, seuste pod gar...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 авг 15:11Full HD Benq kamera 075561562

Komplet ispravna


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 авг 10:38WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.800 МКД
или предлог цена
17 авг 09:54KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI IP WIFI SMART FULL VIDEO NADZOR

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
16 авг 10:53Wifi MINI KAMERA KAMERI VO POWER BANK SPY SPIONSKA full HD

Mini full hd kamera sokriena vo polnac za mobilen telefon Kamerata e...


4.990 МКД
или предлог цена
16 авг 10:45DIGITALNA VIDEO CASETA /// MAXELL

Mini DV caseta Maxsel 18 komada ----site za 1300 den.


1.300 МКД
или предлог цена
09 авг 06:59PRODAVAM Xiaomi70Mai kamera retrovizor

Nova dash kamera retrovizor so prikaz na snimkata na ogledaloto, mnog...


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 21:34web kamera

Име на брендот: TISHRICCсертификација: CEMax. Резолуција: 4096x2160 П...


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 00:08Action Camera- Akciona kamera Kopija na GOPro nova

Nova kamera so povejke dodatoci Prajkame po kargo niz cela Mk Po...


1.200 МКД
или предлог цена
04 авг 10:40SMART CAMERA ZA NADZOR

Se rakuva preku mobilen snima na micro sd


1.800 МКД
или предлог цена
03 авг 23:44GoPro HERO9 Black - Waterproof Action Camera

GoPro HERO9 kako nova, perfektna seuste pod garancija so dodatoci


450 €
или предлог цена
01 авг 05:48NADVORESNA KAMERA + WIFI KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem za bez...


100 МКД
или предлог цена
28 јул 13:20GoPro Hero 7 black

prodavam gopro hero 7 black javi se za cena za dogovor


15.000 МКД
или предлог цена
19 јул 16:35GoPro HERO 6 BLACK

GoPro HERO 6 black Kamerata e 100% ispravna i e vodootporna 32gb ul...


12.000 МКД
или предлог цена
19 јул 15:53DJI OSMO POCKET

Jasum youtuber sum go koristil za moite video. Sega sum.zemal insta 3...


150 €
или предлог цена
19 јул 09:28DJI OSMO POCKET

Jasum youtuber sum go koristil za moite video. Sega sum.zemal insta 3...


150 €
или предлог цена
19 јул 09:26GoPro 3 Black Edition

GO PRO 3, BLACK, wifi, 3 baterii, drzac za kaciga, drzac za gradi, za...


100 €
или предлог цена
19 јул 09:25Action Camera Trevi Go 2500 4K Waterproof Yellow

-Action Camera Trevi Go 2500 4K Waterproof Yellow. Specification - ...


4.700 МКД
или предлог цена
18 јул 23:19Action Camera LDK Sport 2.0" 4K UltraHD WiFi w/Waterproof ca

-Action Camera LDK Sport 2.0" 4K UltraHD WiFi w/Waterproof case. Len...


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 23:12Akciona Kamera Denver

Se prodava akciona kamera denver dobro socuvana, so nea sleduvaat i d...


1.500 МКД
или предлог цена
18 јул 20:44Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.000 МКД
или предлог цена
17 јул 11:53KAMERA KAMERI IP WIFI - КАМЕРА КАМЕРИ БЕЖИЧНИ 100% НОВИ

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
16 јул 13:22Se prodavaat kameri Dahua 5mp

Se prodavaat 4 kameri Dahua i Resivier za snimanje 5mp 2 za nadvoresn...


500 €
или предлог цена
15 јул 12:52Dodatoci za GoPro 5,6 i 7 / GoPro 5,6 i 7 Accessories

Kontakt telefon: 075 535 000 Prodavam dodatoci za GoPro 5,6 i 7. ...


По Договор
или предлог цена
14 јул 17:08Hd kamera

Nova hd1080 kamera


1.999 МКД
или предлог цена
10 јул 10:56Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам