Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
444 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

wide-angle lenses, sirokoagolen objektiv

широкоаголен објектив 49 мм. со макро.


800 МКД
или предлог цена
12 мај 16:59Videfoni DAHUA

Професионална монтажа на БЕЗБЕДНОСНИ РЕШЕНИЈА - Камери за Видео Надзо...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

11 мај 17:26SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


2.750 МКД
или предлог цена
07 мај 11:28KAMERA IP WIFI FULL HD KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
07 мај 11:28IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR 3MP 2304px*1296px

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
07 мај 11:28VIDEO NADZOR IP WIFI FULL HD KAMERA KAMERI 2MP SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
07 мај 11:28Color quad processor

Za 4 kameri


709 МКД
или предлог цена
05 мај 23:01KAMERA SPY MINI KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
05 мај 11:34GoPro Hero 4 Black + Remote control + extra battery

- Professional 4k30, 2.7k60 and 1080P120 video, 720P240 video for sup...


170 €
или предлог цена
05 мај 11:12ELEGANTNI WIFI KAMERI KAMERA BEBIKAM 360*

ELEGANTNA WIFI KAMERA STO ROTIRA 360* KOJA IDEALNO SE PRILAGODUVA NA ...


2.500 МКД
или предлог цена
04 мај 11:25IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.400 МКД
или предлог цена
04 мај 10:13SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
04 мај 10:13KAMERA NADVORESNA WIRELESS KAMERI NADVORESNI IP VIDEO NADZOR

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


2.750 МКД
или предлог цена
04 мај 10:13KAMERA KAMERI ZA VO KOLA (DASH CAM) ZA VIDEO NADZOR DVR CAM

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео сн...


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 10:09STEADICAM (STEDIKEM) PROAIM 5500

Продавам скоро не употребен СТЕДИКЕМ (стабилизатор) за камера или фот...


599 €
или предлог цена
30 апр 21:48SMART NET WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD - NOVI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
28 апр 10:32GoPro 7 black

Prodavam NOVA Go Pro 7..!! Kupena e od Neptun. Nova neupotrebuvana ...


299 €
или предлог цена
27 апр 08:33GO PRO HERO 9 BLACK

GO PRO HERO 9 BLACK Kako nov od Ch uste so garancija, i mnogu ekstra ...


430 €
или предлог цена
17 апр 23:36RONIN M POWER CHARGER

SE PRODAVA NOV ORGINALEN RONIN M CHARGER DONESEN OD CH. CENA 50E


50 €
или предлог цена
17 апр 23:35WIFI WIRELESS IP NETWORK SMART CAMERA KAMERA CAMERI KAMERI

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
14 апр 10:53SE PRODAVAAT NOVI VEB KAMERI

NOVI VEB KAMERI ZA KOMPJUTER


599 МКД
или предлог цена
11 апр 10:08APARAT ZA VIDEO NADZOR PRISLUSKUVANJE DETEKTIV SPY SLUSANJE

www.telefon-spy.com Ovoj aparat moze da prisluskuva razgovori vo r...


399 МКД
или предлог цена
08 апр 10:38Full HD Benq kamera 075561562

Komplet ispravna


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

06 апр 11:34prodavam digitalna kamera TCL

prodavam digitalna kamera TCL ne koristena za 25 e , aparat za pritis...


10 €
или предлог цена
06 апр 00:39Blackmagic production 4k...BMPC 4k

Se prodava Blackmagic production camera 4k (Bmpc) maksimalno socuvana...


1.150 €
или предлог цена
04 апр 11:52MINI KAMERA SKRIENI SPIUNSKI KAMERI ZA VIDEO MONITORING NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
04 апр 10:44GoPro Hero 4 Silver

Се продава нов многу малку корситен GoPro Hero 4 Silver . Со него доа...


150 €
или предлог цена
03 апр 17:54Safety camera za vo avtomobil DVR dvostrana

Se prodavaat kameri za zastita na vozila od ostetuvanje, se aktivira ...


99 €
или предлог цена
03 апр 10:06VSN 4k Mobil V.360 Panoramic VR Sports Video Camera

VSN Mobil V.360 Highlights 360° Video and Photos 6480 x 1080 Video...


150 €
или предлог цена
31 мар 13:41Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W

-Se prodava nova neotpakuvana Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W ...


4.600 МКД
или предлог цена
30 мар 10:32MINI KAMERI KAMERA ZA SPORT ALARM KOLA DOMA BIZNIS SPY IDR

MALA MINI HD KAMERA KOJA SNIMA NA SD KARTICKA IDEALNA ZA SPORT,ZASTI...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 11:06IP KAMERA WIFI ZA VIDEO NADZOR 360"

NOVA VIDEO KAMERA ZA KOMPLETEN NADZOR MOZE NADZOR I NA MOBIL


4.500 МКД
или предлог цена
25 мар 14:49GoPro 4

GoPro 4 Hero Session 4


200 €
или предлог цена
21 мар 21:07Kameri

Se prodava 6 kameri tri meseci koristeni


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 мар 13:39GoPro 7 black

Go Pro Hero 7 Black , многу малце користено. Купено од Anhoch . Состо...


350 €
или предлог цена
15 мар 21:18Продажба и монтажа на безбедносни камери

Вршиме монтажа и продажба на безбедносни камери! Камери за надворе...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 20:17SPY MINI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO VGRADENA BATERIJA

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
10 мар 10:08IP WIFI KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR - NOVI!

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 10:06Se prodava Fuji X-T3

Se prodava Fujifilm X-T3 digitalen aparat vo perfektna sostojba bez g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 мар 13:00SPIUNSKA KAMERA SO WIFI DIREKNO SLEDENJE

SE PRODAVA NOVA WIFI SAAT KAMERA IMA OPCII DA SE AKTIVIRA ALARM I K...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мар 09:45Страна 5 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам