Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
447 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
Вчера 09:12Промовирано

Blackmagic production 4k...BMPC 4k

Se prodava Blackmagic production camera 4k (Bmpc) maksimalno socuvana...


1.150 €
или предлог цена
04 апр 11:52MINI KAMERA SKRIENI SPIUNSKI KAMERI ZA VIDEO MONITORING NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
04 апр 10:44GoPro Hero 4 Silver

Се продава нов многу малку корситен GoPro Hero 4 Silver . Со него доа...


150 €
или предлог цена
03 апр 17:54VSN 4k Mobil V.360 Panoramic VR Sports Video Camera

VSN Mobil V.360 Highlights 360° Video and Photos 6480 x 1080 Video...


150 €
или предлог цена
31 мар 13:41Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W

-Se prodava nova neotpakuvana Action camera 4K Denver WiFi ACK-8062W ...


4.600 МКД
или предлог цена
30 мар 10:32MINI KAMERI KAMERA ZA SPORT ALARM KOLA DOMA BIZNIS SPY IDR

MALA MINI HD KAMERA KOJA SNIMA NA SD KARTICKA IDEALNA ZA SPORT,ZASTI...


1.200 МКД
или предлог цена
27 мар 11:06IP KAMERA WIFI ZA VIDEO NADZOR 360"

NOVA VIDEO KAMERA ZA KOMPLETEN NADZOR MOZE NADZOR I NA MOBIL


4.500 МКД
или предлог цена
25 мар 14:49GoPro 4

GoPro 4 Hero Session 4


200 €
или предлог цена
21 мар 21:07Kameri

Se prodava 6 kameri tri meseci koristeni


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 мар 13:39GoPro 7 black

Go Pro Hero 7 Black , многу малце користено. Купено од Anhoch . Состо...


350 €
или предлог цена
15 мар 21:18Продажба и монтажа на безбедносни камери

Вршиме монтажа и продажба на безбедносни камери! Камери за надворе...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 20:17SPY MINI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO VGRADENA BATERIJA

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
10 мар 10:08IP WIFI KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR - NOVI!

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 10:06Se prodava Fuji X-T3

Se prodava Fujifilm X-T3 digitalen aparat vo perfektna sostojba bez g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 мар 13:00SPIUNSKA KAMERA SO WIFI DIREKNO SLEDENJE

SE PRODAVA NOVA WIFI SAAT KAMERA IMA OPCII DA SE AKTIVIRA ALARM I K...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мар 09:45Full. HD. Ip cameri / 5MP. WIFI. Wireless,3.6mm

Се продаваат: Full. HD. 5MP. WIFI Wireless, cameri Outdoor Full Met...


3.200 МКД
или предлог цена
27 фев 14:55PRODAVAM MONTIRAM ALARMI SO DOJAVA

PRODAVAM MONTIRAM ALARMNI CAMERI VIDEOFONI SISTEMI SO DOJAVA NA MOBIL...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 фев 20:03WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR CAMERA CAMERI SO ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
15 фев 11:43prodavam 3 dome ip cameri novi

novi se vo kutija Model : MS-C2173-PNA Megapixel : 1.3MP Resolut...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

12 фев 09:46MINI SKRIENA KAMERA VO PENKALO VIDEO NADZOR SPIUNSKI KAMERI

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
10 фев 11:50R300 kameri avtoskola servis

Popravka na kameri R300 koi se koristat vo avtoskola, Celosen servis ...


10 €
или предлог цена
10 фев 11:39Blackmagic Design Intensity Shuttle for USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle Overview The Blackmagic Design...


200 €
или предлог цена
08 фев 18:02KAMERA CAMERA KAMERI CAMERI BEZICNI SMART FULL HD ROTACISKI

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
04 фев 09:49KAMERA NA WI FI SO ALARM NA 220 V

Главни карактеристики: 1.HD вистинска резолуција од 2,0 мегапиксели ...


1.600 МКД
или предлог цена
03 фев 22:29Kamera

Se prodava nova kamera koristena e 3 dena koja ima vgradena nova kart...


50 €
или предлог цена
02 фев 03:44Action camera 4k

Se prodava nova Action camera 4k -20 mp camera -4k Video -mnogu do...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:56Xiaomi Yi 4K

Najdobrata i najprodavanata kamera na Xiaomi. Xiaomi Yi 4K Internat...


209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

30 јан 13:16Wifi kameri

+Se prodavat Wifi kameri so dve godini garancija.Kontakt:077-430-001;...


2.500 МКД
или предлог цена
29 јан 09:54Video nadzor

Se prodavaat dva cetiri kanalni divieri so hard disk i bez. Slobodan...


3.600 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19KAMERA ZA POZAR

Se prodava kamera za detektiranje na pozar so infra crveni zraci za d...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 21:03GoPro Hero 4

.


280 €
или предлог цена
18 јан 21:17KAMERA VO VID NA PENKALO SPY CAMERA

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
12 јан 14:25KAMERA VO VID NA USB STICK - SPY KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Нови мултифункционални USB скриени камери. Овај тип на скриена камера...


800 МКД
или предлог цена
10 јан 10:28PENKALO SO SKRIENA KAMERA, SPY MINI KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
10 јан 10:27DJI Osmo Action Cam

2 Screens One of the great advantages of this DJI Osmo Action is th...


10.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

08 јан 20:09GoPro Back Pack

Prodavam GoPro back pack za gopro 2 so originalna baterija i ostanati...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јан 08:44Tamaggo 360 LiveCam -Professional

Prodavam Tamaggo 360 LiveCam -Professional.Mnogu e sočuvana i vo dobr...


4.300 МКД
или предлог цена
04 јан 15:06KAMERA VO VID NA PENKALO VIDEO NADZOR SPY CAMERA

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
04 јан 10:15USB SPY SKRIENA KAMERA ZA VIDEO NADZOR

Нови мултифункционални USB скриени камери. Овај тип на скриена камера...


800 МКД
или предлог цена
02 јан 11:46BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ VIDEO NADZOR FullHD

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


2.750 МКД
или предлог цена
28 дек 12:50Страна 6 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам