Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony DCR-DVD404E

U ispravnon stanju provereno snima i reprodukuje , prodaje se sa adap...


70 €
или предлог цена
17 јан 18:05Sony RX10 Mrk II

Prodavam 3 aparati Sony RX10 mrk II Objektiv 24-210mm 2.8 carl zeiss...


800 €
или предлог цена
11 јан 21:16Video kamera Sony NX100

Prodavam video kamera Sony NX100 koristena dve godini .Kamerata e isp...


1.600 €
или предлог цена
10 јан 15:25SONY EVI - D70P VIDEO KAMERI

Prodavam SONY EVI - D70P VIDEO KAMERi,2 komada.Novi vo stiroporni ku...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

23 дек 08:13Prodavam kamera SONY AX700

Prodavam Kamera SONY AX 700 malku koristena sostojba kako nova. Pre...


1.700 €
или предлог цена
22 дек 13:00Sony HANDYCAM DCR-SR52E

Se prodava digitalna Sony HANDYCAM DCR-SR52E. Kamerata e mnogu malce ...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

19 дек 10:55Sony kamera

Lens Type: 10X optical/120x digital zoom, Carl Zeiss Vario Sonnar ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

18 дек 15:26SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 3...


100 €
или предлог цена
10 дек 14:34Се продава Sony HandyCam DCR

Се продава Sony HandyCam DCR - SX 33,многу малку користена, одличен к...


210 €
или предлог цена
01 окт 12:16Video camera DVCAM Sony DSR-250P

Ja prodavam video camerata so dv kaseti za snimanje vo odlicna kondic...


1 €
или предлог цена
07 сеп 13:36Kamera Sony PXW-X70 4K Professional XDCAM

PRODAVAM KAMERA * Sony PXW-X70 4K Professional XDCAM Compact Camcord...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 авг 16:47SONY NX 100, SONY NX 5, PANASONIC AGAC90

Ceni po dogovor


1 €
или предлог цена
18 авг 17:42Profesionalna SONY kaseta kamera

Profesionalna SONY kaseta kamera


По Договор
или предлог цена
17 апр 09:58Sony Handycam kamera odlicno socuvana

Prodavam Sony Handycam 60x optical zoom make,believe model DCR-SX34...


3.500 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.400 МКД
Автокоманда / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

10 апр 10:31sony nx5 i 3 baterii

kamerata e vi ispravna sostojba bez grebnatinki so nea idat 3 bateri...


800 €
или предлог цена
22 фев 16:25Се продава малку користена Sony HDR -AX200

Се продава малку користена Sony HDR -AX2000. Комплет заедно со 2 бат...


По Договор
или предлог цена
30 јан 11:12Камера

Нова, неупотребувана телефонски број: 076 427 489


500 €
или предлог цена
29 дек 22:19AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A

PRODAVAM AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A


По Договор
или предлог цена
08 дек 16:34BATTERY CHARGER - POLNC-POLNACI AP2012-1 I BATERIJA SONY

PRODAVAM POLNC-POLNACI I BATERIJA SONY NP-FH40


1 €
или предлог цена
17 ное 21:08Se prodava KRAN 7m Komplet + Kamera SONY AX-HDR2000

Se prodava KRAN 5m, 7m (Moze da se montira samo na 5m i na 7m.) Kompl...


2.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 сеп 18:46RASPRODAZBA NA VIDEO I FOTO OPREMA

Se prodava: Kameri: Sony PXW-X160. = 3000 evra. Sony PMW-150. = 99...


9.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 сеп 18:44Se Prodava Kamera SONY PMW-150

Kamerata e koristena 780 casa snimka. So nejze ide samo 1 baterija. ...


999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 сеп 18:42Se prodava Digitalna TV kamera SONY PXW-X 160 skoro NOVA

Se prodava Digitalna TV kamera SONY PXW-X 160. Koristena 120 casa. ...


3.099 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 сеп 18:14Se prodava Sony HDR-AX2000E PAL camcorder

Sony HDR-AX2000E PAL Kamerata e skoro NOVA. Nema 100 casa snimka. So...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 сеп 18:13Kamera Sony HD

Video kamera Sony HD hdr-ch240e so SD karticka polnac telefon 078 2...


10.000 МКД
или предлог цена
19 авг 08:55DSC-QX10 Lens-Style Camera with 18MP Sensor

18.2MP Exmor R CMOS Sensor Sony G lens with 10x optical zoom Snap a...


60 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

04 апр 10:50se prodava mirorles foto aparat SONY RX10

malku koristen ,socuvan ,mirorles foto aparat sony RX10 odlicen i za ...


111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

15 јан 12:06HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

Dahua profesionalni kameri za video nadzor. Dvr snimaci hd so intern...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 јан 10:26HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

Dahua hd profesionalna oprema za video nadzor. Hd kameri analogni i ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

08 јан 09:35HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

Dahua hd profesionalna oprema. Analogni i digitalni hd kameri. Dvr ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

04 јан 09:39HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

Dahua analogni i hd digitalni profesionalni kameri. Dvr snimaci hd s...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

03 јан 08:44DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

DAHUA PROFESIONALNA OPREMA ZA VIDEO NADZOR. DIGITALNI l ANALOGNI KAM...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

02 јан 08:23KAMERI,KAMERA,VIDEO NADZOR, VIDEONADZOR,ALARM,ALARMI.

-DAHUA ANALOGNI I DIGITALNI HD KAMERI . -DVR SNIMACI ZA VIDEONADZOR ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 дек 09:22VIDEO NADZOR,KAMERI,DVR,ALARMI,POPUST!!!

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

28 дек 08:59DAHUA HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

DAHUA profesionalni hd kameri za video nadzor. Dvr snimaci so moznos...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

27 дек 09:13HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR POPUST

Dahua hd kameri za video nadzor. Dvr snimaci so sledenje preku inter...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

26 дек 09:08Sony NX100 -PCFOTO

Sony NX 100 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград к...


1.380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

20 дек 10:23Sony MC2500 - PCFOTO

Sony MC 2500 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белград к...


870 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

20 дек 10:19IP KAMERI,DVR,NVR,VIDEO NADZOR,ALARMI,POPUST

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 €
или предлог цена
29 ное 08:59ALARMNI SISTEMI, ALARM,ALARMI, ZICNI I BEZ ZICNI.

-PARADOX DSC,GSM,ALARM,ALARMNI SISTEMI ZICANI I BEZZICNI SENZORI SIR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

29 ное 08:57Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам