Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAMERA

Wifi kamera Noken rezim Spikerfon za komunikacija Senzor za dvizenje...


60 €
или предлог цена
Денес 18:11Spionski Mini Wifi Kameri

Mini Spionski wifi Kameri koi se napojuvaat na polnac od mobilen ili ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 16:12Spy Wifi Mini Kameri

Mini wifi kameri so pregled preku mobilen. Se postavuva vo kamerata ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 16:11kameri / video nadzor

Wifi mini kameri za spionska upotreba, koi lesno se postavuvaat , bez...


1 МКД
или предлог цена
Денес 16:08Sijalica/Kamera

Kamerata ja navrtuvate vo fasonka, i po konekcijata na wifi preku tel...


3 МКД
или предлог цена
Денес 16:08Mini Spy Spionska Kamera

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:05Novi Kameri / Video Nadzor

Rotacioni wifi audio kameri so alarm i nokjna vizija ,koi gi gledate ...


3 МКД
или предлог цена
Денес 16:01GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata e isto kako nova, kupen...


450 €
или предлог цена
Денес 12:33Spy Clock Kamera Full HD

Casovnik so vgradena spiunska kamera vo nego. Se konektira na wifi m...


4.899 МКД
или предлог цена
Денес 12:31Camera Dahua 2 Mpx

So napojuvannje , adapter Dahua HAC-HDW1200RP HD-CVI camera 2Mpx, IR ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:24MINI KAMERI WIFI KAMERA SO GOLEMA BATERIJA HD

NAJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna za krienje.Kamerata m...


100 МКД
или предлог цена
Денес 11:11WIFI KAMERI, KAMERA SOKRIENA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:11WIFI KAMERI,SPY KAMERA VO CASOVNIK, MINI, VIDEONADZOR VIFI

www.telefon-spy.com Ova e wifi kamera sokriena vo casovnik. Mnogu...


2.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:09MINI KAMERI,KAMERA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE,SNIMA 24 CASA

MINI KAMERA KOJA SE AKTIVIRA NA DVIZENJE RABOTI NA BATERIJA ILI NA ST...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:09KAMERI KAMERA ZA VIKENDICA NIVA PCELARNIK OVOSTARNIK PLAC

KAMERI ZA ZASTITA NA VASETO STOVARISTE , NIVA , VIKENDICA , PCELARNIK...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 11:09web kamera

Име на брендот: TISHRICCсертификација: CEMax. Резолуција: 4096x2160 П...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
Денес 10:09Mini Skrieni Spy Kameri

Novi modeli wifi kameri so pregled preku telefonot od sekoe mesto. C...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27Se prodavaat kameri Dahua 5mp

Se prodavaat 4 kameri Dahua i Resivier za snimanje 5mp 2 za nadvoresn...


500 €
или предлог цена
Вчера 15:25GoPro HERO 9

GoPro HERO 9 BLACK potpolno nova neodpakovana!!! Info 075/249-355 NI...


450 €
или предлог цена
Вчера 15:23WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51EXTRA CENA NA WF KAMERA

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА СИГуРНОСНИ КАМЕРИ!! --- Камерата е идеална за монит...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:52WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:52REKLAMNI CENI NA WI FI KAMERI 1 GOD GARANCIJA

WI-FI kameri so 1 godina garancija ! Se instaliraat lesno i brzo na...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:50WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:47WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:46WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 јун 17:45NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT STICK CONTROLER.....

Број за контакт 078738613 NOVI DODATOCI ZA GOPRO HERO CHEST MOUNT...


По Договор
или предлог цена
27 јун 12:30360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 јун 11:40NAJDOBRI VO OBLASTA NA CCTV!!! Над 70 модели на КАМЕРИ

Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MPX...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 22:49PRODAZBA I MONTAZA NA DAHUA CCTV CAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР ОД НАЈДОБРИТЕ БРЕНДОВИ #dahuatechn...


150 €
или предлог цена
26 јун 22:49Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 19:02KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 18:30Продавам одлично сочувана дигитална камера!

Продавам одлично сочувана дигитална камера која покрај снимањето во...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 19:10WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

25 јун 09:24Gopro hero 3

prodavam gopro hero 3 vo odicna sostojba mn mallu koristeno Info 0...


4.000 МКД
или предлог цена
25 јун 07:55СУПЕР ПОНУДА DAHUA KIT FULL COLOR 24/7

КИТ понуда со 2,3,4 или 5 камери од 5MPX i 2MPX FULL COLOR и XVR #Dah...


По Договор
или предлог цена
24 јун 23:23Dahua i HikVision CCTV

Наскоро во ITS SYSTEMS ке може да купувате од 3 до 6 рати само со ли...


По Договор
или предлог цена
24 јун 23:19Dahua 1200t black, unikatni kameri vo crna boja

Секогаш чекор пред сите #dahuatechnology 2mpx FULL HD сега и во црна...


2.400 МКД
или предлог цена
24 јун 23:17kameri wifi hd ip

kamera wifi ip nabljuduva snima na sd karta na telefon ili kompjuter ...


1.299 МКД
или предлог цена
24 јун 14:54GoPro FUSION 360

Se prodava kamera GoPro fusion 360 mn malce koristena so 3 bateri pol...


По Договор
или предлог цена
24 јун 12:05Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам