Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mini Skrieni Spy Kameri

Novi modeli wifi kameri so pregled preku telefonot od sekoe mesto. C...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јун 16:27Se prodavaat kameri Dahua 5mp

Se prodavaat 4 kameri Dahua i Resivier za snimanje 5mp 2 za nadvoresn...


500 €
или предлог цена
29 јун 15:25WiFi Kameri 3MP rotacioni,sd-slot,adapter

Se prodavaat kameri za nadzor za nadvoresna montaza isti kako na slik...


2.500 МКД
или предлог цена
29 јун 08:51360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

27 јун 11:40NAJDOBRI VO OBLASTA NA CCTV!!! Над 70 модели на КАМЕРИ

Професионални изведби на професионална опрема за видео надзор. #2MPX...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 22:49PRODAZBA I MONTAZA NA DAHUA CCTV CAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР ОД НАЈДОБРИТЕ БРЕНДОВИ #dahuatechn...


150 €
или предлог цена
26 јун 22:49Gopro HERO 6 BLACK...CITAJ...

Ne raboti predniot displej,koj pokaziva vreme na snimanje i baterija ...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

26 јун 19:02Продавам одлично сочувана дигитална камера!

Продавам одлично сочувана дигитална камера која покрај снимањето во...


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 19:10Gopro hero 3

prodavam gopro hero 3 vo odicna sostojba mn mallu koristeno Info 0...


4.000 МКД
или предлог цена
25 јун 07:55СУПЕР ПОНУДА DAHUA KIT FULL COLOR 24/7

КИТ понуда со 2,3,4 или 5 камери од 5MPX i 2MPX FULL COLOR и XVR #Dah...


По Договор
или предлог цена
24 јун 23:23Dahua i HikVision CCTV

Наскоро во ITS SYSTEMS ке може да купувате од 3 до 6 рати само со ли...


По Договор
или предлог цена
24 јун 23:19Dahua 1200t black, unikatni kameri vo crna boja

Секогаш чекор пред сите #dahuatechnology 2mpx FULL HD сега и во црна...


2.400 МКД
или предлог цена
24 јун 23:17kameri wifi hd ip

kamera wifi ip nabljuduva snima na sd karta na telefon ili kompjuter ...


1.299 МКД
или предлог цена
24 јун 14:54GoPro FUSION 360

Se prodava kamera GoPro fusion 360 mn malce koristena so 3 bateri pol...


По Договор
или предлог цена
24 јун 12:05KUPUVAM NEISPRAVNI ZOOM CONTROLERI-KONTROLERI ZA KAMERA

KUPUVAM NEISPRAVNI ZOOM CONTROLERI ZA KAMERA BILO KOJA MARKA Tel. 07...


1.111 МКД
или предлог цена
23 јун 14:40Mini digitalna skriena kamera

Novi digitalni kameri, moze da se prikacat na klucevi. Slikaat sliki ...


800 МКД
или предлог цена
23 јун 10:35GoPro 3 Black Edition

GO PRO 3, BLACK, wifi, 3 baterii, drzac za kaciga, drzac za gradi, za...


100 €
или предлог цена
22 јун 15:19IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
22 јун 14:15IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јун 11:15ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, совр...


1.000 МКД
или предлог цена
20 јун 09:28Dodatoci za GoPro 5,6 i 7 / GoPro 5,6 i 7 Accessories

Kontakt telefon: 075 535 000 Prodavam dodatoci za GoPro 5,6 i 7. N...


По Договор
или предлог цена
20 јун 09:21WIFI Saat kamera

Saat so skriena kamera za vnatresna upotreba. Se povrzuva preku wifi ...


2.500 МКД
или предлог цена
19 јун 11:18Set od 4 ili 8 HD kameri + DVR za video nadzor

Цена: Сет од 4 камери и снимач - 5290 ден. Сет од 8 каме...


5.290 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 јун 11:49Novo Go Pro Hero 9

Novo neotpakovano Go Pro Hero9 Black Cena 24000 denari


22.000 МКД
или предлог цена
16 јун 17:27WIFI KAMERA VO SIJALICA ALARM SPIJUNSKI KAMERI

WIFI KAMERA KOJA SE PRATI PREKU MOBILEN ILI KOMPJUTER. EDNOSTAVNO SE...


2.990 МКД
или предлог цена
16 јун 12:53KAMERA HD MINI KAMERI SPY ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
16 јун 11:00SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
16 јун 10:59SMART BEZICNA WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI VIDEO NADZOR

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
15 јун 10:40HP v5560u ACTION KAMERA

Se prodava skoro nova digitalna HP action camera so site dodatoci ,k...


7.500 МКД
или предлог цена
15 јун 05:32LCD ekran za GoPro 3/3+ site modeli

Preden LCD ekran za gopro hero 3 ili 3+ za site modeli, black, silver...


По Договор
или предлог цена
13 јун 12:27VIDEO KAMERA KAMERI SO ALARM SAMI SNIMAAT SO WIFI APLIKACIJA

Ova e prvata kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem ...


2.800 МКД
или предлог цена
12 јун 08:35Fish-Eye леќа за камери

Продавам некористена леќа (објектив) за дигитални камери: Cokin Fish...


28 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

11 јун 19:59WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera 2 MP

WiFi IP – PTZ надворешна камера со вградено IR светло за ноќно гледањ...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

11 јун 18:55WIFI SMART KAMERA KAMERI IP NET ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
11 јун 10:23IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
11 јун 10:23MINI SKRIENI SPY KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
09 јун 10:12HD kameri 4 br komplet DVR

Akcija !!!! Akcija!!! Akcija!!!Komplet 4 Video nadzor kamer...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

08 јун 15:50GoPro Hero 5 Black 64GB SD Card + dodatoci

GoPro Hero 5 Black - оригинално купен во 2017 јули од амазон германиј...


13.500 МКД
или предлог цена
08 јун 11:00SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
08 јун 10:03IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM - BEZICNI

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.400 МКД
или предлог цена
08 јун 10:03Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам