Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
436 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atomos Ninja 5/Атомос нинџа 5

Prodavam kompletno nova atomos ninja 5 nikogas ne koristena, kupena ...


40.000 МКД
или предлог цена
20 мар 19:06Kameri

Se prodava 6 kameri tri meseci koristeni


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 мар 13:39WIFI KAMERI,KAMERA KOJA SNIMA 360°

PRODAZBA NA NOVA TAVANSKA PROFESIONALNA WIFI KAMERA ZA VIDEO NADZOR K...


3.990 МКД
или предлог цена
17 мар 13:15GoPro 7 black

Go Pro Hero 7 Black , многу малце користено. Купено од Anhoch . Состо...


350 €
или предлог цена
15 мар 21:18Продажба и монтажа на безбедносни камери

Вршиме монтажа и продажба на безбедносни камери! Камери за надворе...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мар 20:17SPY MINI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR SO VGRADENA BATERIJA

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
10 мар 10:08IP WIFI KAMERI KAMERA ZA VIDEO NADZOR - NOVI!

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мар 10:06SMART WIFI NET KAMERA KAMERI ROTIRACKA ZA VIDEO NADZOR 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
07 мар 10:06Se prodava Fuji X-T3

Se prodava Fujifilm X-T3 digitalen aparat vo perfektna sostojba bez g...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

05 мар 13:00SPIUNSKA KAMERA SO WIFI DIREKNO SLEDENJE

SE PRODAVA NOVA WIFI SAAT KAMERA IMA OPCII DA SE AKTIVIRA ALARM I K...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мар 09:45Medion

Vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 фев 15:42Werlisa slim 57

Kako Nov


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

28 фев 14:24Full. HD. Ip cameri / 5MP. WIFI. Wireless,3.6mm

Се продаваат: Full. HD. 5MP. WIFI Wireless, cameri Outdoor Full Met...


3.200 МКД
или предлог цена
27 фев 14:55ip camera, kamera, monitoring kamera, wifi camera

Prodavam nova ip camera so hd rezolucija na snimanje(720p) i ima opci...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

19 фев 23:58Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic 2.5K se prodava vo kutija so polnac i stitnik za sonce k...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

18 фев 10:11PRODAVAM MONTIRAM ALARMI SO DOJAVA

PRODAVAM MONTIRAM ALARMNI CAMERI VIDEOFONI SISTEMI SO DOJAVA NA MOBIL...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 фев 20:03KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI IP WIFI SMART FULL VIDEO NADZOR

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
17 фев 10:26WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR CAMERA CAMERI SO ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
15 фев 11:43prodavam 3 dome ip cameri novi

novi se vo kutija Model : MS-C2173-PNA Megapixel : 1.3MP Resolut...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

12 фев 09:46MINI SKRIENA KAMERA VO PENKALO VIDEO NADZOR SPIUNSKI KAMERI

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
10 фев 11:50R300 kameri avtoskola servis

Popravka na kameri R300 koi se koristat vo avtoskola, Celosen servis ...


10 €
или предлог цена
10 фев 11:39Blackmagic Design Intensity Shuttle for USB 3.0

Blackmagic Design Intensity Shuttle Overview The Blackmagic Design...


200 €
или предлог цена
08 фев 18:02VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR Голем изб...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

04 фев 14:36KAMERA CAMERA KAMERI CAMERI BEZICNI SMART FULL HD ROTACISKI

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
04 фев 09:49KAMERA NA WI FI SO ALARM NA 220 V

Главни карактеристики: 1.HD вистинска резолуција од 2,0 мегапиксели ...


1.600 МКД
или предлог цена
03 фев 22:29Kamera

Se prodava nova kamera koristena e 3 dena koja ima vgradena nova kart...


50 €
или предлог цена
02 фев 03:44Action camera 4k

Se prodava nova Action camera 4k -20 mp camera -4k Video -mnogu do...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:56Full HD Benq kamera

075561562 na ovoj broj. 075561562


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

01 фев 14:45Xiaomi Yi 4K

Najdobrata i najprodavanata kamera na Xiaomi. Xiaomi Yi 4K Internat...


209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

30 јан 13:16Wifi kameri

+Se prodavat Wifi kameri so dve godini garancija.Kontakt:077-430-001;...


2.500 МКД
или предлог цена
29 јан 09:54Video nadzor

Se prodavaat dva cetiri kanalni divieri so hard disk i bez. Slobodan...


3.600 МКД
или предлог цена
28 јан 22:19KAMERA ZA POZAR

Se prodava kamera za detektiranje na pozar so infra crveni zraci za d...


2.000 МКД
или предлог цена
22 јан 21:03GoPro Hero 4

.


280 €
или предлог цена
18 јан 21:17KAMERA VO VID NA PENKALO SPY CAMERA

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
12 јан 14:25KAMERA VO VID NA USB STICK - SPY KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Нови мултифункционални USB скриени камери. Овај тип на скриена камера...


800 МКД
или предлог цена
10 јан 10:28PENKALO SO SKRIENA KAMERA, SPY MINI KAMERI ZA VIDEO NADZOR

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
10 јан 10:27DJI Osmo Action Cam

2 Screens One of the great advantages of this DJI Osmo Action is th...


10.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

08 јан 20:09GoPro Back Pack

Prodavam GoPro back pack za gopro 2 so originalna baterija i ostanati...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јан 08:44Tamaggo 360 LiveCam -Professional

Prodavam Tamaggo 360 LiveCam -Professional.Mnogu e sočuvana i vo dobr...


4.300 МКД
или предлог цена
04 јан 15:06KAMERA VO VID NA PENKALO VIDEO NADZOR SPY CAMERA

Нови скриени шпиунски (SPY) камери во пенкало, висок квалитет на прод...


800 МКД
или предлог цена
04 јан 10:15Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам