Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најнов Android 11 tv box 4/32 со IPTV

✔ Еден од најдобрите боксови на пазарот со вклучен најнов Андроид 11 ...


3.400 МКД
или предлог цена
01 јул 11:39Промовирано

Inverto BLACK Premium Quad 40mm LNB Satellite Finder

BLACK Premium Inverto Selected Quad 40mm LNB Parkside Satellite Fi...


20 €
или предлог цена
Вчера 23:53PRODAVAM SATELITSKA..........r

Prodava tanjir za satelitska 120 x 80 ,so diseq motor i lnb


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 22:29  НОВ ОГЛАС

Satelitska Komplet

Се продава сателитска антена со големина 120см на 120см округлеста.Во...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:54satelitska

Komplet satelitska so diseq motor 2 lnb tanjir 90cm drzac za okca...


6.500 МКД
или предлог цена
30 јун 19:12Se prodava satelitska antena OPTIBOX

Antenata e komplet so motor, tanjir resiver i dalecinski za resivero...


50 €
или предлог цена
29 јун 17:27сателитска антена со мотор ( комплет )

се продава целосно комплет како на сликата со сите штрафови, моторот ...


2.300 МКД
или предлог цена
28 јун 16:31IPTV EX YOU

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK ...


1 €
или предлог цена
25 јун 15:32Satelitska

Satelitska so se motorce Za poveke inf na brojcevo 07127766


2.850 МКД
или предлог цена
23 јун 17:31Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена со дијаметар 120 см со мотор за ротација.


2.300 МКД
или предлог цена
22 јун 17:06Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
22 јун 13:36Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
22 јун 13:36servis prodazba i montaza na satelitski anteni i DRIM-BOX I

Servis prodazba sering i sve sto e potrebno za satelitski anteni i DR...


1 МКД
или предлог цена
22 јун 13:36Монтажа и срвис на сателитски антени и Дрим Бокс

Монтажа сервис и продажба на сателитски антени и DRIM-BOX


1 €
или предлог цена
22 јун 13:36МОНТАЖА НА ТОТАЛ ТВ ВО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА

Монтажа на ТОТАЛ ТВ кабелска преку сателит има преку 250 канали со ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 13:44PRODAZBA I MONTAZA NA SATELITSKA OPREMA

PRODAZBA MONATAZA I SERVIS NA SATELITSKA OPREMA VASA ILI NASA.IMAME N...


По Договор
или предлог цена
15 јун 12:41YUMATU HD MINI

Perfekten satelitski resiver so odlicna slika vo visoka rezolucija i ...


2.500 МКД
или предлог цена
14 јун 14:38VU+ ZERO ORGINAL

Satelitski resiveri VU+ ZERO. Site resiveri, kako i ostanatata op...


110 €
или предлог цена
14 јун 14:38VU+ ZERO 4K

Technical Highlights: 1,500 MHz ARM DualCore processor 4096 MB Flas...


160 €
или предлог цена
14 јун 14:37Сат ресивер Redline G140HD Multistream XTREAM IPTV CCCAM

Multistream S2X tunner (5.0W) XTREME CODES IPTV SUPPORT CCcam, Mgca...


2.800 МКД
или предлог цена
14 јун 14:37Medi@link ML1150S Sat+IPTV

Cena vo paket so 1 godina IPTV 150 eur Satelitski i IPTV HD resiver ...


55 €
или предлог цена
14 јун 14:37Satelitska antena

Se prodava satelitska antena so motor, komplet so resiver.Malku koris...


6.000 МКД
или предлог цена
13 јун 11:34Se prodava dreambox

Se prodavat dva dreambox i eden vu+solo trite se vo top sostojba za p...


50 €
или предлог цена
12 јун 17:56Shering za Dreambox

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


50 €
или предлог цена
12 јун 17:56Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena od Total tv komlet so okce i drzac.


2.000 МКД
или предлог цена
10 јун 23:07MAG 322 IPTV SET-TOP BOX

Најновиот модел MAG322 бокс, за гледање исклучиво на ИПТВ канали со h...


5.200 МКД
или предлог цена
31 мај 14:32Satelitska antena 1,50 m

Prodavam satelitska antena 1,50 m vo odlicna sostojba od aluminium,ko...


1 МКД
или предлог цена
30 мај 22:15Prodavam satelitska antena Gessat 110 x 120cm nova

Prodavam satelitska antena Gessat 110 x 120cm, nova.


1.500 МКД
или предлог цена
26 мај 13:10Vu+duo2

Vu+duo2 - so 250 hd,antena , kabel okolu 30 metra.Mozna e zamena za h...


1 €
или предлог цена
24 мај 12:41Se prodava drambox 800 hd pvr

Se prodava dreambox 800 hd pvr sim 2.01 So instaliran najnov image ...


50 €
или предлог цена
23 мај 17:45Сателитска антена со мотор и ресивер (antena motor receiver)

Се продава комплет сателитска антена со Diseq мотор, држач и ресивер ...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мај 18:42Satelitska antena irejsiver + motor

SAT antena 1.2m so DIESEQ motor reciver CLUD IBOX II plus pogodno ...


6.000 МКД
или предлог цена
07 мај 08:40satelitski digitalen HDMI resiver COMAG s 25

se prodava nov neotpakuvan digitelen HDMI satelitski resiver COMAG S ...


1.999 МКД
или предлог цена
29 апр 19:12SATELITSKI RESIVER DREAMBOX 7000S

Prodavam satelitski resiver Dreambox 7000S


3.000 МКД
или предлог цена
29 апр 19:12satelitska antena so motor

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateli...


3.000 МКД
или предлог цена
27 апр 08:05IPTV

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE S...


1 МКД
или предлог цена
18 апр 10:12Satelitska Antena

Сателитска Антена,ГЕРМАНСКА,комплет со сите приклучоци за неа во куфе...


По Договор
или предлог цена
29 мар 20:33satelitska

se prodava satelitska dimenzii 80 x70 so el.en.be....cena po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
26 мар 00:22Satelitska Antena za Kamp,kamion,kola,kombe

Satelitska Antena za Kamp,Kamion,Kola,Kombe,vikendica i dr.-GERMANSKA...


По Договор
или предлог цена
21 мар 19:48Satelitska oprema,Montaza,Servis

najgolem izbor na satelitska oprema =Vu+zero 4k----200E =Uclan Usty...


По Договор
или предлог цена
15 фев 11:28Total TV, totaltv, ТоталТВ сателтска телевизија

Изберете TоталТВ и уживајте со најдобриот избор на тв канали преку с...


359 МКД
или предлог цена
13 фев 19:34Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам