Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најнов Android 11 tv box 4/32 со IPTV

✔ Еден од најдобрите боксови на пазарот со вклучен најнов Андроид 11 ...


3.400 МКД
или предлог цена
04 јул 14:49Промовирано

Total TV, totaltv, ТоталТВ сателтска телевизија

Изберете TоталТВ и уживајте со најдобриот избор на тв канали преку с...


359 МКД
или предлог цена
13 фев 19:34Prodavam dreambox

Prodavam dreambox i cloud ibox cena po dogovor


1 €
или предлог цена
09 фев 16:21Satelitska Antena za Kamp,kamion,kola,kombe

Satelitska Antena za Kamp,Kamion,Kola,Kombe,vikendica i dr.-GERMANSKA...


По Договор
или предлог цена
04 фев 07:15ТВ, TV Satelitska M Tell , m:Sat

ТЕЛЕВИЗИЈА ЗА СИТЕ И СЕКАДЕ НА КОЈА И ДА Е ЛОКАЦИЈА Овластен Партне...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 11:01МТЕЛ ДОСТАПЕН И ВО МАКЕДОНИЈА

МСАТ ТВ ,ГОЛЕМ ИЗБОР НА КВАЛИТЕТНИ САТЕЛИТСКИ КАНАЛИ КАДЕ И ДА СТЕ ,Б...


1 МКД
или предлог цена
18 јан 20:58PRODAVAM Antenski Merac na TV Signali Americki

Prodavam Antenski Merac na TV Signali Americki tel.077 563 299 i 07...


350 €
или предлог цена
18 јан 08:38PRODAZBA MONTAZA SERVIS NA SATELITSKA OPREMA

NAJGOLEM IZBOR NA NOVI FULL HD SATELITSKI RESIVERI PO NAJPOVOLNI CENI...


1 МКД
или предлог цена
07 јан 12:28Satelitska antena ONYX

Satelitska antena ONYX So motor


1 €
или предлог цена
04 јан 10:51Motor za satelitcka+antena komplet

Digitalen Motor za sat antena (DiseqC avtomatcki nema potreba od pozi...


1.500 МКД
или предлог цена
19 дек 13:56Motor za Satelitska antena

Motor za Satelitska antena so kabel Antentski pozicioner podarok : ...


По Договор
или предлог цена
15 дек 22:30Satelitska Antena

Сателитска антена со мотор


2.000 МКД
или предлог цена
14 дек 19:19САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Продавам сателитска антена со 2 окца. * * * 070/502-479 * * * * * ...


1 €
или предлог цена
07 дек 14:18Satelitska Media Com orginal

Satelitskata e kupena od Amerika i e za slobodni kanali. Orginal e ne...


2.500 МКД
или предлог цена
01 дек 10:39ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА САТЕЛИТСКА ОПРЕМА

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА ,СО ВАША ИЛИ НАША ОПР...


1.000 МКД
или предлог цена
18 ное 14:54продавам dream box model

продавам dream box model DM 500 HD во комплет со сателитска антена м...


250 €
или предлог цена
10 ное 13:24SE PRODAVA, Komplet Satelitska

resiver dm 500 .Okolu cenata ima prostor za dogovor. tel.kontakt 07...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 17:16ustym 4k pro combo

Сателитски Приемници сo 4K технологија Енигма2 линукс подршка (OpenP...


140 €
или предлог цена
03 окт 18:29Sataletski resiveri Сателитски uClan Ustym 4K PRO Enigma 2

Satelitski priemnikci so 4K технологија Енигма2 линукс подршка (Open...


140 €
или предлог цена
03 окт 07:30DREAMBOX DM500HD SIM 2.10

Dreambox DM500 HD vo perfektna sostojba koristen 1 godina vo domasn...


80 €
или предлог цена
01 окт 12:01digitalen satelitski rdsiver ECHOLITE

od total tv


2.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 11:42Satelitska antena tanjir

Se prodava


800 МКД
или предлог цена
03 авг 08:10PRODAVAM DRIMBOKS - DREAMBOX so 1.2m Sat. Antena

Prodavam satelitski resiver Dreambox kompletno ispraven, malku korist...


2.200 МКД
или предлог цена
27 јун 00:13Satelitska antena i resiver premier

Satelitska so resiver. Se prodava


1 €
или предлог цена
08 мај 09:27САТЕЛИТСКИ РЕСИВЕРИ

Се продаваат исправни половни сателитски ресивери со далечинско. Раз...


990 МКД
или предлог цена
23 апр 18:42Satelitska antena socuvana evtino

Prodavam satelitska antena, socuvana, elipsovidna, dimenzija 115 x 10...


500 МКД
или предлог цена
16 мар 23:18Prodavam Satelitska antena od total tv

Satelitska antena od total tv So site dodatoci 2000 den Ruter nov...


1.500 МКД
или предлог цена
01 мар 21:18SATELITSKI ANTENI / OPREMA / ODRZUVANJE

SE ZA SATELISTKI ANTENI I RESIVERI / MONTAZA / ORZUVANJE / OPREMA {...


12.345 МКД
или предлог цена
22 фев 14:52Продавам комплет сателитска антена со мотор

Одлично сочувана и малку користена сателитска опрема. Во целиот компл...


130 €
или предлог цена
07 јан 14:53Prodavam satelitska antena

Prodavam satelitska antena so diseq motor i digitalen resiver komplet


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 00:08Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена комплет со мотор 2200 ден


2.200 МКД
или предлог цена
09 окт 19:21Egygold

Odete na aliexpress i vo search pisete samo Egygold najdobar shering ...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 13:24satelitska optibox

se prodava komplet satelitska optibox so motor za eftina cena


4.000 МКД
или предлог цена
31 авг 08:37Dreambox 800hd se i satelitska antena

Prodavam dreambox 800hd se i satelitska antena vo top ispravna sostoj...


5.000 МКД
или предлог цена
02 авг 13:13Се продава САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Се продава САТЕЛИТСКА АНТЕНА Тањир 80м Модел ONYX со ресивер и дале...


1.800 МКД
или предлог цена
18 јул 17:38SATELITSKA ANTENA

SATELITSKA ANTENA


2.000 МКД
или предлог цена
03 јул 08:57Satelitska komplet

Satelitskata e za slobodni kanali.Donesena e od Amerika skroz nova.Sa...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јул 09:34Prodavam satelitska

Prodavam satelitska antena .kontakt tel.070385119


100 €
или предлог цена
28 јун 08:51Prodavam satelitska

Prodavam satelitska so resiver.kontakt tel 070385119


100 €
или предлог цена
25 јун 08:57se prodava satelitska antena

se prodava satelitska antena so motor pozicioner i dva resivera neta ...


10.500 МКД
или предлог цена
23 јун 14:31Prodavam satelitska

Prodavam satelitska antena.kontakt tel07038t119


100 €
или предлог цена
19 јун 08:06Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам