Цела Македонија
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam DTF boi, hartija i dongle key

Prodavam *6 boi 250ml za DTF printer *usb so dongle key za program...


9.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

27 јан 08:54Itno prodavam kopir Ricoh Aficio 2027.

Naj itno prodavam kopir Ricoh Aficio 2027.Kopirot ima problem so peck...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Фотокопири

26 јан 09:23Canon ST-E2 speedlite transmitter

Се продава Canon ST-E2 speedlite transmitter, како нов воопшто некори...


150 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

24 јан 16:14Foto aparat labaratorija ,Foto Koper za izrabotka na sliki

Фото апарат лабараторија,Фото копер за изработка на црно бели аналогн...


6.000 МКД
или предлог цена
22 јан 16:54Ricoh 171 fotokopir printer

Fotokipir ,printer Ricoh 171 vo ispravna sostojba 10 parcina ,za komp...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фотокопири

18 јан 23:14Samsung printer i skener

Printerot odlicni funkcionira samo kapakot za skenerot se mrda no moz...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

15 јан 14:34fotokopir

se prodava fotokopir istroseni ketrigi i nema staklo za skenerot ..i...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Фотокопири

10 јан 10:46Xerox fotokopir

Ispravna sostojba so toner komplet sreden za rabota 10 000 kopii bes ...


40.000 МКД
или предлог цена
02 јан 11:35Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во исправна состојба

Фотокопир ( fotokopir ) RICOH MP7500 во целосно исправна состојба , б...


990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

29 дек 00:34Ролер за Epson L3151

Ролер за хартија за печатар Epson L3151


600 МКД
или предлог цена
Битола

Фотокопири

14 дек 19:11Запчаници за Epson L3151

Запчаници комплет за Epson L3151


300 МКД
или предлог цена
Битола

Фотокопири

14 дек 19:09Canon G2400 i Canon MP280

Се продаваат 2 Canon принтери. И двата се заедно со скенер. Едниот е...


70 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

06 дек 23:40ricoh aficio 1075 fotokopir

ispraven fotokopir so redovni servisi i formati na printanje A4 i A3


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

01 дек 09:38Ricoh aficio 2075 fotokopir

moze i na delovi posebn


12.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

01 дек 09:37se prodava kater marka CURIO

nekoristen Curio so dve podlogi, povekje nozevi, flomasteri.....


400 €
или предлог цена
Струмица

Фотокопири

27 ное 01:16Се продаваат 2 фотокопира (црно-бел и колорен)

Се продаваат 2 фотокопири (црно-бек и колорен) користени 1 година но ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

24 ное 17:04Fotokopir Aficio 220

Prodavam fotokopir Aficio 220 vo odlicna sostojba


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

03 ное 23:09Ricoh Aficio MP 7500

Se Prodava Fotokopir Ricoh Aficio MP 7500


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

30 окт 01:14Принтер во боја EPSON многу малку користен

Квалитетен принтер во боја, со скенер, купен нов од продавница, корис...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

19 окт 16:05canon C2020 fotokopir

ispraven fotokopir so redovni servisi i formati na printanje A4 i A3


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

19 окт 12:51HP Deskjet 1220 c

Принтерот е во одлична состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Фотокопири

27 сеп 08:50фотокопер

во исправа состојба добро одржуван


250 €
или предлог цена
22 сеп 17:38fotokopir ricoh

многу добро одржуван фотокопир ricoh aficio 1075


350 €
или предлог цена
21 сеп 15:21originalni epson boi

se prodavaat 5 originalni Epson boi za ink-dzet pecatar EPSON 103 (M...


2.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Фотокопири

17 сеп 13:20Fotokopir RICOH Aficio 2027

Najitno prodavam ili menuvam fotokopir Aficio 2027 komplet so sortir...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

10 сеп 17:56XEROX WORKCENTRE M128 neispraven

Prodavam printer xerox workcentre m128 neispraven.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

18 јул 23:46Se prodavaat HP printerii

Printerite se koristeni kratok period vo kancelarija,imaa dva novii,d...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 15:14Se prodavat Hp printereri

Printerite se kratok period koristenii vo kancelarijaa,nemat nikakva ...


2.500 €
или предлог цена
15 јул 15:10CANON SO 10 INCEN DISPLEJ SO PENKALO I TAC POG.OGLAS SLIKI

SOECIFIKACII ZA MODELOV MOZETE NA INTERNET DA GI VIDITE / PRODAVAM ...


50.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Фотокопири

01 јул 00:46Canon iP1900

Се продава принтер Canon Pixma iP1900, неупотребуван.


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје

Фотокопири

24 јун 06:24canon IR 5000l fotokopir

ispraven fotokopir so redovni servisi i formati na printanje A4 i A3


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

15 јун 09:49Stampac i fotokopir

Vo odlicna soatojba


1 МКД
или предлог цена
Крушево

Фотокопири

11 јун 11:40FOTOKOPIR PROFESIONALEN CANON IR2016J POG.OGLAS

PRV SOPSTVENIK CANON IR2016J MODEL SO 42 000 KOPII MOZETE N...


40.000 МКД
или предлог цена
Кичево

Фотокопири

01 јун 14:00Canon G3400 All in one printer

Printer Pecatac All in one Canon G3400 Најекономичниот печатач/копи...


7.000 МКД
или предлог цена
22 мај 19:15EPSON BX300F

Se prodava 3vo 1 stampac,skener,i kopir EPSON BX300F vo ispravna sost...


2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Фотокопири

13 мај 18:19Sony Colour Printing Pack UPC1010 Cartridge / Paper Set 100

Cena za parce 1500d FIKSNA!!! JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фотокопири

09 мај 09:23Fotokopir

Shiten dy aparat per scenim kopjim fax dhe printim jan nga austria cm...


1 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

15 апр 19:56Scann Funktion

Samo scann Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

15 апр 19:55СЕ ПРОДАВА ФОТОКОПИР RICOH

ИТНО се продава RICOH фотокопир во одлична состојба и многу малку кор...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фотокопири

31 мар 21:49Hp Drucker

Se prodava HP Drucker


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

02 мар 14:48Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам