Цела Македонија
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRINTANJE, I UKORICUVANJE NA TRUDOVI SO TVRD POVEZ

ФОТОКОПИРАЊЕ И ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

02 мар 08:57Pecatar, Scaner Brother DCP-1510E

Multifunkcionalen Pecatar, Scaner Brother DCP-1510E, skoro nov, malku...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фотокопири

24 фев 08:04EPSON Stylus Photo 1500w

Prodavam EPSON Stylus Photo 1500w so vgraden cis sistem so 6 boi! P...


220 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фотокопири

10 фев 23:20Фотокопир во Боја Xerox 2240

Nova pecka 2 mnogu malku koristeni dramovi 075 582 483


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Фотокопири

03 фев 13:03ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA HP PRINTERI

**HP adapter model 0957-2271 =1200den** **HP adapter model 0957-20...


1.200 МКД
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

24 јан 01:40Printer masina... perfektna sostojba!!

Bizhub c220!!Printer masina vo perfektna sostojba tel/077 938 297


700 €
или предлог цена
Струмица

Фотокопири

18 јан 20:02Fotokopir Canon IR2018 kako nov

Se prodava fotokopir IR2018 koristen mnogu malku vo mnogu dobra sosto...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

30 дек 20:24КОПИР АПАРАТ ,,УПА 9С " made in СССР

Продавам копир апарат во одлична состојба со сите додатоци,многу малк...


2.000 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Фотокопири

05 дек 15:15RICOH

Aticio MP C4502


900 €
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

25 ное 16:14PECATAR

Polovni pacatari


1 €
или предлог цена
21 ное 15:14Ricoh LANIER LD045 FOTOKOPIR PRINTER SCANNER

Prodavam Fotokopir Ricoh Lanier LD 045 . Ispraven,kompletno servisi...


12.360 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

20 ное 16:27Xerox 106R01407 Metered Toner Cartridge Black, Phaser 6280 -

NOV Xerox 106R01407 Metered Toner Cartridge Black, za printer Phaser...


100 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

05 ное 08:48Prodavam dva printera EPSON DX8450 i HP 1315

Dvata printera se tri vo edno printer, skener, kopir Epsonot ima i vg...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

17 окт 13:18FOTOKOPIR Ricoh Aficio MP C2050 so super cena

Prodavam odlicno cuvan FOTOKOPIR Ricoh Aficio MP C2050 so super cena....


350 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Фотокопири

11 окт 12:42INFOTEC 3674 PRINTER/STAMPAC

STAMPAC


2.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Фотокопири

06 окт 00:13Fotoaparat/Фотокопири Samsung St200f

Vo odlicna sostojba Hitnoo Point & Shoot 16.1 MP Camera 720p H...


50 €
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

06 сеп 15:02Canon 4350d - Fotokopir Printer Skener i ekonomicen

Економичен мулитфункцински уред погоден за секоја канцеларија или за ...


4.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фотокопири

18 авг 10:41RICOH Aticio MPC2051

Prodavam fotokopir vo boja RICOH Aticio MPC2051 mnogu malku koristen...


650 €
или предлог цена
03 авг 11:04HP Color Laserjet CM 6040MFP

Се продава копер во боја со мал дефект со него доаѓаат чипови за тоне...


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Фотокопири

30 јун 12:35xerox PHASER 3100MFP

Se prodava malku koristen xerox PHASER 3100MFP printer, fotokopir, s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

28 фев 14:47Ponudete / Kupuvam ploter / printer A1 ili A0 format

Ponudete poloven ploter vo boja po moznost so ciss sistem A0 ili A1 ...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Фотокопири

02 фев 16:49profesionalen skener BENQ

Prodavam profesionalen nov skener BENQ S2W 6400UT orginal nov so se k...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

27 јан 22:44Nikon Z6 24-70mm - PCFOTO

Nikon Z6 24-70mm PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белг...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 14:48Panasonic GH5 body

Panasonic GH5 body PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгр...


1.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 13:24Nikon Coolpix P900

Nikon Coolpix P900 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белг...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

21 јан 13:12Zhiyun Smooth 4

Zhiyun Smooth 4 PCFOTO. BIZ е специјализирана продавница од Белгра...


99 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

14 јан 16:46Printer-Stampac

Prodavam stampac Canon ip4950 so sistem za boi


60 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

25 ное 20:12Skener so printet HP Deskjet F 2280

2200 denari skener so printer HP Deskjet F 2280 Bez toner 1000 dena...


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Фотокопири

16 ное 20:59Pecatar HP2300L

Se prodava poloven profesionalen laserski pecatar HP2300L. Polna kase...


2.000 МКД
или предлог цена
Струга

Фотокопири

06 ное 16:01HP INKJET DESKJET PRIINTER 5075

Се продава принтер, користен 1 месец, под гаранција. Принтерот е нов...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

24 јун 10:05Fotokopir Sharp AR M550U

Masinata e odlicno socuvana i redovno servisirana, Fotokopiro ima 4 ...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Фотокопири

10 јун 10:20OKI Pro 7411 wt + Heat press Siser TS Base

Kako novo i mnogu povolno. Ne gjendje te përsosur dhe shum të volits...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Фотокопири

31 мај 11:32Fotokopir NASHUATEC ALICIO 1315

Se prodava koristen ispraven fotokopir. Sostojba na slikite. ZA IN...


1 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

13 апр 11:22fotokopir

Ricoh mp 7500-1300e ricoh 2075-1000 ricoh 1075-800e...


599 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

20 јан 16:01HP LASERJET PRINTER P4015

УРЕДОТ Е ВО ОДЛИЧНА РАБОТНА КОНДИЦИЈА


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фотокопири

18 авг 08:49Printer Epson SX 125

Skoro nov, koristen samo dodeka se potrosija prvite boi.


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фотокопири

17 авг 19:26HP LASERJET M4555 MFP - НЕОТПАКУВАН

MULTIFUNCTION PRINTER - ПРИНТЕР, СКЕНЕР,КОПИР


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фотокопири

17 авг 15:46Printer Canon PIXMA MP 250

Print & Scan


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фотокопири

10 авг 21:11Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам