Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1670 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORG Pa5X

⚫ Pa5X PROFESSIONAL ARRANGER • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА • PREMIUM CUSTO...


266.600 МКД
или предлог цена
01 јул 13:19Промовирано

Elektricna i Akusticna gitara gitari

Se prodavat dve gitari vo perfektna sostojba (kako novi) doneseni...


110 €
или предлог цена
Денес 03:49FENDER elektricna gitara, nova neotpakuvana, EXTRA CENA

Hitno prodavam nova ELEKTRICNA FENDER squere gitara, nova vo kutija n...


17.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:11Prodavam sekakov vid na zici za gitara

****Harley Benton**** Za klasicna gitara "normal tension" - 400den. ...


Вчера 19:03Elektricna gitara

Odlična južna koreja ,,PROSOUND"


100 €
или предлог цена
Вчера 19:02Fender squier telecaster pickups

novi nekoristeni pikapi izvadeni od squier affinity tele indonezija 2...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:45Акустична гитара

Продавам две акустични гитари со футрола. Цена 3500 денари парче. Те...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Blackstar HT Club 40 - Lampas pojacalo

родавам Blackstar HT Club 40 - Лампаш 40w Појачалото е во сосема нов...


25.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.000 МКД
Вчера 13:00SUZUKI D 200 AKUSTIC

Prodavam akusticna gitara SUZUKU F 200 proizvedena 73 god. Gitarata ...


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Вчера 11:39Germanska stara violina

Kopija na Stradivari mnogu stara violina so vrven kvalitet vo ispravn...


Вчера 11:39Boss ME-50 Se prodava ili menuva

Boss ME-50


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:12Servis za gitari

Kompleten servis na vasata gitara : poliranje na pragovi i zaobluvanj...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:35ELEKTRICNA GITARA

ELEKTRICNA GITARA KRAMER BARETTA SPECIAL SETIRANA MADE IN INDONESIA N...


220 €
или предлог цена
Вчера 01:23Epiphone les paul custom

Супер гитара со направен сетап,коскен нут.. made in Korea 2005 god(не...


450 €
или предлог цена
04 јул 22:50Harley Benton BASS gitara

Metalska BASS gitara kupena od berlin, minimalno koristena vo domasni...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
04 јул 19:53Violina 4/4

Violinava e germanska od poznat graditel vrven kvalitet


04 јул 19:12Продавам електрична гитара Jackson ARCH TOP JS32 FLOYD ROSE

Продавам електрична гитара Jackson JS SERIES DINKY ARCH TOP JS32 DK...


14.000 МКД
или предлог цена
04 јул 18:03Korejsko gitarsko pojacalo MARATON 30 W

Prodavam odlicno gitarsko pojacalo Maraton model ma22. Pojacaloto e v...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
04 јул 17:29Jolana Diamond- Les Paul De Luxe

Prodavam mnogu retka i vo sovrsena sostojba ceska el.gitara od 1962 g...


15.000 МКД
или предлог цена
04 јул 17:29Gitarsko pojacalo KORT

Prodavam odlicno socuvano gitarsko pojacalo KORT.Gi poseduva site pot...


2.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.800 МКД
04 јул 17:28Akusticna Gitara KARIOKA Muzicka naklada Zagreb

Gitarata e vo odlicna sostojba.Potpolno originalna i bez nikakvi ost...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
04 јул 17:27Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


7.500 МКД
или предлог цена
04 јул 17:26Aria LS 450 Les Paul made in Japan

Gitarata e proizvedena vo Japonina vo periodot od 1975-1980 godina, v...


800 €
или предлог цена
04 јул 17:25Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata... Mozi i zamena za dobra akusticna el...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.255 €
04 јул 12:35Se menuva za telecaster

Vintage les paul Cimar made in Japan se menuva za telecaster, stratoc...


1 €
или предлог цена
04 јул 12:01HARTKE BASS profi komplet

Proverete na internet za komponentite!!! -HA2500 - Bass Amplifier-(b...


800 €
или предлог цена
04 јул 11:42TC Electronic G Major 2 Gitarski Procesor

Prodavam odlichno sochuvan (koristen vo studio) gitarski efekt proces...


280 €
или предлог цена
04 јул 11:35Marshall Footswitch 90008

Prodavam sochuvan Marshall footswitch 90008 za gitarski pojachala Mar...


2.700 МКД
или предлог цена
04 јул 11:34BEHRINGER V-amp 3

Gitarski preamp procesor,poveke od 30 preamp modeli plus efekti, odli...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 09:55Vrat za akusticna gitara

Prodavam vrat i kobilica za ac. gitara,lzvadeni od sqwier, bez nikakv...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 09:53Harley Benton Les Paul Standard

Prodavam El. gitara Harley Benton, model Les Paul Standard. Gitarata ...


9.500 МКД
или предлог цена
04 јул 09:37Nov FENDER Telekaster - Made in Korea

Preubava nova el. gitara Telekaster Fender, od juznokorejsko proizvod...


7.500 МКД
или предлог цена
04 јул 09:36Gitarsko pojacalo G-10

Prodavam odlicno pojacalo za gitara G-10.


2.500 МКД
или предлог цена
04 јул 09:35Hartke hd75 bass amp бас засилувач

Продавам Hartke HD75 бас засилувач. Нов. Донесен од Thomman. Со него ...


14.000 МКД
или предлог цена
04 јул 08:11Blitz by Aria Pro II Les Paul Custom

Blitz by Aria Pro II Les Paul Custom vo perfektna sostojba, vrvna izr...


400 €
или предлог цена
04 јул 08:09Originalna akusticna gitara YAMAHA G-225

Prodavam mnogu retka akusticna gitara so vrven kvalitet, izrabotena o...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
04 јул 08:07Novo gitarsko pojacalo CARIER 15W

Preubavo, novo i ekstra funkcionalno pojacalo Karier.


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 08:06Top Ponuda ! Pojacaloi i Stratokaster

Prodavam odlicen set gitara i pojacalo ,se vo ispravna i odlicna sost...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
04 јул 08:06Pojacala za gitara Prince 20w i Yamaha GA10

Prodavam dve pojacala Yamaha GA10 - 3000 denari (prodadeno) Prince...


4.500 МКД
или предлог цена
04 јул 07:46Fender и други жици за електрична

Ново неотпакувано. Ограничени количини. Поволно.


350 МКД
или предлог цена
04 јул 06:04Магнети за Fender Stratocaster

Single coil магнети за Stratocaster со потенциометри и бирач, нови из...


800 МКД
или предлог цена
04 јул 06:04Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам