Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1670 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORG Pa5X

⚫ Pa5X PROFESSIONAL ARRANGER • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА • PREMIUM CUSTO...


266.600 МКД
или предлог цена
01 јул 13:19Промовирано

ZOOM G5 procesor, BOSS OS2

Zacuvani, ispravni do posledno kopce Procesorot e sreden so boi za zi...


15.000 МКД
или предлог цена
26 јун 13:50ZIci za gitara_akusticna, klasicna, mandolina

ZIci za site vidovi na akusticni gitari:vestern, klasicna, 12-zicni I...


26 јун 04:52FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
25 јун 18:18Se prodava gitara zornica

Se prodava odlicna gitara za suvi svirki akustika mnogu jaka glasna


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
25 јун 09:25Blade B-15 bass gitara

Profesionalna bass gitara, made in switzerland, vo odlicna sostojba. ...


449 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
450 €
24 јун 15:17ehx small stone v3

odlicen


10 МКД
или предлог цена
24 јун 12:04Cort Gitara Ekstra

Se prodavaat novi gitari spakuvani vo kutija po ekstra cengi imame i ...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 08:39Capo za gitara Novi

Se prodava Capo za gitata Samo za 400 denari Telefon za kontakt 075...


400 МКД
или предлог цена
24 јун 08:39Pick up za ozvucuvanje gitara

Pick up ozvucuvanje na gitara So LCD, Ekvilajzer, Tuner I mikrofonce...


2.500 МКД
или предлог цена
24 јун 08:39Stimer za Gitara Mandolina Violina

Stimeri za Gitara, Violina, Mandolina I drugi instrumenti Za samo 50...


500 МКД
или предлог цена
24 јун 08:39Cel komplet za gitari

Se prodavaat cel komplet za gitari Cena 400 denari Telefon za kont...


400 МКД
или предлог цена
24 јун 08:39Novi Gitari po 3.000 den

Se prodavaat novi gitari za Najmladite spakuvani vo kutija po ekstra...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јун 08:38Novi gitari po ekstra cena

Se prodavaat novi gitari spakuvani vo kutija po ekstra cena Spakuvan...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 08:38Epiphone SG

Гитарата e во целосно исправна состојба, со еден P90 магнет и има нов...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Harley Benton PB-20 SBK - бас / bass

Во целосно исправна состојба, свирена само во домашни услови, како н...


18.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Fender Mustang Bass -short scale

Гитарате е како нова, свирена во домашни услови, без маани. Има нови ...


42.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800 07...


150 €
или предлог цена
23 јун 12:38Gitara Epiphone explorer gothic

Gitara e kako nova bez tragovi na koristenje, mozhe da se vidi i prob...


350 €
или предлог цена
23 јун 12:34Bass SG copy 40tina godini star

Prodavam copy na Gibson/Epiphone SG bass, star okolu 40tina godini, r...


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
23 јун 11:50Ibanez dl 10 delay

Ibanez dl 10 made in Japan Ne e ispravna, uklucuva, sveti sijalicka ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
23 јун 10:30Yamaha THR100H

Како ново, користено малку, во До-Ре-Ми Скопје е 60400ден. За повеќ...


650 €
или предлог цена
22 јун 19:01Gitara

Odlicno stima, dobar zvuk .... korejska


100 €
или предлог цена
22 јун 18:38Se prodava Gitara Jackson JS22R dinky black finish

Se prodava Gitara Jackson JS22R dinky black finish, gitarata e vo odl...


9.000 МКД
или предлог цена
20 јун 22:04Se prodava gitara Kremona

Se prodava gitara Kremona so metalni zici Tel. 078-600-792


1 €
или предлог цена
20 јун 16:37Crnogorska gusla.

Kontakt na 079 323 749. Se prodava gusla Crna Gora, em instrument em ...


100 €
или предлог цена
20 јун 15:06Boss me 70

Gitarski procesor Boss Me 70 so negov afapter vo izvonredna sostojba....


12.000 МКД
или предлог цена
20 јун 15:06Vintage gitars

Framus Riviera 5/59 od 1964 godina, ozvučena so Shaller magnet. Vis...


20 јун 15:05Jamaha akusticna ozvucena

Kontakt na 079\323-749. Jamaha akusticna ozvucena gitara, model CPX50...


20 јун 15:05Stratocaster Magneti i Maska

Stratocaster Magneti i Maska, Komplet


3.500 МКД
или предлог цена
19 јун 20:59Elektricna Gitara Harley Benton

Prodavam el. Gitara Harley Benton Gitarata e mnogu malku koristena ...


19 јун 15:24akusticna gitara

Se prodava akusticna gitara, so futrola 4000 den


4.000 МКД
или предлог цена
19 јун 15:00Telecaster Maska

Nova Telecaster Maska


500 МКД
или предлог цена
18 јун 23:38Casovi za gitara

Casovi za gitara vo strog centar na Bitola , na ul. Marsal Tito ( Sir...


250 МКД
или предлог цена
18 јун 17:20MXR 10 Band Equalizer

Prodavam dobro socuvan MXR 10 Band Silver Equalizer. Unikatna sprava ...


140 €
или предлог цена
18 јун 12:10Stratocaster Maska

Nova Stratocaster Maska


600 МКД
или предлог цена
18 јун 02:03Fender Telecaster Bridge i Ploca

Fender Telecaster Bridge i zadna Ploca ,kako na slikata. Novo


1.500 МКД
или предлог цена
18 јун 02:03Gitara!

Gitarata e vo odlicna sostojba voopsto nesvirena....


6.200 МКД
или предлог цена
17 јун 19:50YAMAHA TRB5 , made in YAPAN !!

prodavam YAMAHA TRB5 bass gitara, made in Yapan, extra socuvana, bez ...


1.200 €
или предлог цена
17 јун 18:39YAMAHA F310

NOVA AKUSTICNA GITARA YAMAHA F310 Tel 071 264 065


7.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:03NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


6.500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01Страна 4 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам