Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1670 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORG Pa5X

⚫ Pa5X PROFESSIONAL ARRANGER • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА • PREMIUM CUSTO...


266.600 МКД
или предлог цена
01 јул 13:19Промовирано

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI

NOVA AKUSTICNA GITARA PREKRASEN ZVUK I ODLICNA IZRABOTKA


6.500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01Prodavam elektricna gitara Roxon

Prodavam elektricna gitara Roxon


6.500 МКД
или предлог цена
16 јун 08:34Mandolina

Mnogu stara donesena od Italija ispravna novi zici vrven kvalitet.


16 јун 08:18iRig Gitarski Interfejs/Simulator

Nov Gitarski Interfejs za Andorid and iOS


400 МКД
или предлог цена
15 јун 09:28Aria pro II Magna Series Japan

Aria Pro II Magna Japan MA - 55 model za Japonski pazar so Takeuchi T...


350 €
или предлог цена
14 јун 07:16Marshall DSL40C Combo

Kako novo gitarsko kombo ,nekoristeno ,edno od podobrite lampashki po...


800 €
или предлог цена
13 јун 17:48Pojačalo za gitara

So vgradena distorzija


13 јун 05:48Evtino, novi drzaci za gitara.

Евтино, нови држачи за гитара за на зид, метални. Цена 600 ден ком.


600 МКД
или предлог цена
12 јун 18:02акустична гитара

Се продава акустична гитара со заштитна торбица, нова само 2 часа кор...


6.000 МКД
или предлог цена
12 јун 15:56Tele Fagus

Proizvedena vo Fagus-kavadarci (prodadena)


900 €
или предлог цена
12 јун 13:48Chromatic tuner JOYO

model JT-305


2.000 МКД
или предлог цена
12 јун 12:59CAPO ZA AKUSTICNA & KLASICNA GITARA

PROFESIONALNO CAPO SHUBB S 1 ZA AKUSTICNA & KLASICNA GITARA SO VIS...


800 МКД
или предлог цена
11 јун 22:42Lakland Skyline 55-02 Standard Bas Gitara

Продавам 5 жична бас гитара Lakland Skyline 55-02 Standard во одлична...


1.000 €
или предлог цена
11 јун 18:36Mandolina

Dosta stara vo ispravna dostojna crven kvalitet


3.700 МКД
или предлог цена
10 јун 16:00Ibanez Vintage 637-12 BS, Japan, Fujigen, 1978

Bez zameni. Izvonredna dreadnought 12 gitara od zlatno doba na Iba...


330 €
или предлог цена
10 јун 12:49Ibanez V302, 12 zici, 1987 Japan

Ibanez V302, 12 zici, Januar 1987 FujiGen Gakki Japan Novi Martin ...


290 €
или предлог цена
10 јун 12:46Boss ME-50

Boss ME-50 made in Japan odlicen procesor, 100% ispraven


По Договор
или предлог цена
09 јун 12:09Stratocaster Korea 90 ti(zamena za akusticna)

Prestige stratocaster Kako nova zacuvana Moze zamena za akusticna


8.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:04GITARI zici perca kaisi

Gitari od markite: Almeda Mega i dr... Zici perca i kaisi za gita...


1 €
или предлог цена
08 јун 08:11Behringer PB100 Preamp Booster - предпојачало, засилувач

[НОВО] Behringer PB100 Preamp Booster - предпојачало, засилувач [кори...


1.800 МКД
или предлог цена
08 јун 01:52[НОВО] Saphue crunch distortion - дисторзија

[НОВО] Saphue crunch distortion - дисторзија [Користена само 1-2 пати...


1.500 МКД
или предлог цена
08 јун 01:52Prodavam ozvucena akusticna gitara -RW

Prodavam ozvucena akusticna gitara


7.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:40Prodavam akusticna gitara Lucille

Prodavam akusticna gitara Lucille


7.500 МКД
или предлог цена
07 јун 23:34Drzac za percinja

Prodavam drzac za percinja


200 МКД
или предлог цена
06 јун 16:01Percinja za gitara od 0.50 do 1.50

Prodavam percinja za gitara od 0.50 do 1.50 debelina


15 МКД
или предлог цена
06 јун 16:01Zici za elektricna gitara

Zici za elektricna gitara


250 МКД
или предлог цена
06 јун 16:00Zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara

Prodavam zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara


250 МКД
или предлог цена
06 јун 16:00Акустична гитара

Продавам нова акустична гитара. Јавете на овој број 076 913 947 07...


5.000 МКД
или предлог цена
05 јун 10:04Casovi po gitara-часови по гитара

Професионално изучување на класична гитара. Часовите се одржуваат на ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 08:29Prodavam gitara

Prodavam mala gitara kvalitetna


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 21:02Maxon GE-601 (Made in China)

Pedala Maxon GE-601 (Kineska) si funkcionira i zvuci odlicno. bez...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:40Harmony H-802

Odlicna i unikatna vintage gitara , sunbrust boja, ima dosta videa ...


13.000 МКД
или предлог цена
03 јун 19:38Blade Теxas Pro" електрична

"Blade Теxas Pro" електрична - се продава: - Активна - Држи штим -...


400 €
или предлог цена
03 јун 10:43YAMAHA GUITAR APX 500

- Активна - Одличен тон - Држи штим - Држи батерија - Лесна за св...


270 €
или предлог цена
03 јун 10:31PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


12.000 МКД
или предлог цена
03 јун 00:54PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


12.000 МКД
или предлог цена
03 јун 00:54PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
03 јун 00:54PRODAVAM EL.GITARA "BLADE", MOD.: TEXAS, STANDARD PRO.

PRODAVAM EL.GITARA "BLADE",MOD.: TEXAS, STANDARD PRO, NADGRADEN SO FE...


500 €
или предлог цена
03 јун 00:54ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 16:44Prodavam akusticni gitari

Prodavam akusticni gitari. Guitar Kirkland


7.500 МКД
или предлог цена
02 јун 06:46Страна 5 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам