Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
594 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Korg Kross 2

Kako nov! Koristen pretezno vo domasni uslovi. Prv sopstvenik. Celosn...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:14Se Prodava Sajzer Technics AX7

Technics Ax7 Aranger vo ispravna sostojba odamna ne e koristen Cena 6...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

Klavir - Pijano

Klavirot e vo besprekorna sostojba, koristen e za domasni potrebi. Kl...


750 €
или предлог цена
Вчера 18:04Kufer za sintisajzer Road Ready

Se prodava kufer za sintisajzer Road ready so dve racki i trkala vo o...


149 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
150 €
Вчера 17:35Korg i3

Се продава Korg i3


350 €
или предлог цена
Вчера 14:52Yamaha PSR F51 kako nov.

Malku koristen.


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:46GATOR TORBICA KORG PA4X, KORG PA3X

Prodavam nova nekoristena neotpakovana torbica za sintisajzeri so 61k...


140 €
или предлог цена
Вчера 08:26Синтисајзер за почетници

Се продава синтисајзер CASIO, одличен за почетници 075572757


6.500 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 07:44Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
03 окт 22:36Klavir

Se prodava klavir RÖNISCH


1 €
или предлог цена
03 окт 22:01Roland g 800

Top odlicen


250 €
или предлог цена
03 окт 20:52Korg x5

Socuvan so torbica


150 €
или предлог цена
03 окт 20:52Elektronski klavir

Prodavam elektronski klavir, ispraven, sochuvan, kako nov, ne e koris...


1 €
или предлог цена
03 окт 15:38KORG KRONOS 1 3gb STAKLO

Korg Kronos 1 3gb Kupen od Melbourne Australia februari 2020 od magac...


1.850 €
или предлог цена
03 окт 14:24KORG PA600 KORG PA 600 NOV

Korg pa 600 Korg pa600 sintisajzer aranzer so dobar set vo nego sprem...


800 €
или предлог цена
03 окт 14:24Korg Pa3x 256mb 61

Prodavam Mnogu socuvan pa3x go imam veke 5 godini a imam svireno so n...


1.350 €
или предлог цена
03 окт 11:39Prodavam Sintisajzer Tehnics sx-KN501

Sitisajzer tehniks sx kn 501 ispraven sochuvan 170e.


150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
170 €
03 окт 10:37Se prodava sintisajzer

Se prodava sintisajzer raboti na baterii. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
03 окт 09:29sajzer

dobro socuvan moze zamena za skuter


1 €
или предлог цена
03 окт 09:13SINTISAJZER KORG-TR - HARMONIKA HOHNER VERDI-5

Harmonika HOHNER VERDI-5,kako nova ne svirena.120 basa,11 registri+st...


По Договор
или предлог цена
02 окт 21:48Sintisajzer YAMAHA

Ispraven za pocetnici. made in japan ne e cina


1 €
или предлог цена
02 окт 21:17PIANO ' AUGUST FÖRSTER '

• Се продава супер пијано " August Förster " продукција на компаниј...


700 €
или предлог цена
01 окт 18:49Za pocetnici

Odlicen za pocetnici malce koristen


4.500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:37Pijano yamaha

Pijano yamaha za povekje stilovi na muzika so mnogu oprema kupeno od ...


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:48KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


650 €
или предлог цена
01 окт 15:39SINTISAYZER MEDELI MC-3A

Sintisayzer model MEDELI MC-3A (stereo electronic keyboard), 4-oktavi...


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 12:49korg LE

sajzerot e extra socuvan so 64 ram i karticka ima i kufer


230 €
или предлог цена
01 окт 11:20Sintisajzer Casio CTK-2500

Sintisajzerot e skoro nov,zemen nov od Italija ,pogoden za pocetnici ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
01 окт 11:01SINTISAYZERI CASIO SA-20 I SA -21

Vo ispravna sostojba -do posledno kopche 100 boi i ritmovi --so vg...


2.900 МКД
или предлог цена
01 окт 06:50Technics KN3000 Arandzer

Sintisajzerot e vo Odlicna sostojna od stranstvo donesen,Arandzer so ...


450 €
или предлог цена
30 сеп 14:49KORG TRITON SAMPLER

Sintisajzerot e vo Odlicna sostojba od stranstvo donesen,Ne e sviren ...


450 €
или предлог цена
30 сеп 14:49Пијано Чаика Pijano

Се продава пијано Чаика во одлична состојба


750 €
или предлог цена
29 сеп 09:55Prodavam KORG Pa4X ODLICEN

Sajzerot e vo odlicna sostojba, kupen e Nov vo MK, malku raboten. Cen...


1 €
или предлог цена
29 сеп 01:39ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:26Prodavam Pijano Ukraina

Prodavam odlicno socuvano Pijano - marka Ukraina, od profesor po muzi...


800 €
или предлог цена
28 сеп 17:13Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
28 сеп 11:44Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
28 сеп 11:35Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
28 сеп 10:32Се продава пиано HOFMANN & CZERNY

ХИТНО се продава пиано HOFMANN & CZERNY поради заминување во странств...


600 €
или предлог цена
28 сеп 06:34PIJANO LEGNICA

Бренд: LEGNICA Модел: M110 Исправено пијано-Пијанино Боја: Americ...


1.400 €
или предлог цена
27 сеп 12:15Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам