Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
596 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam sajzer

Prodavam YAMAHA sajzer JAPAN skoro nov


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 08:29Piano Ukraina Novo

Piano ekstra novo. Po dogovor


1.500 €
или предлог цена
17 јун 15:30NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI

NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI CENA 2000 DEN


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 08:51NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI

NOV SINTISAJZER ZA POCETNICI CENA 2000 DEN


2.000 МКД
или предлог цена
17 јун 08:51Дигитално пијано Yamaha P95

Се продава половно и комплетно зачувано дигитално пијано Yamaha p95b....


28.000 МКД
или предлог цена
02 јун 19:16Yamaha PSR 275

Се продава неупотребуван синтисајзер Yamaha PSR 275


8.000 МКД
или предлог цена
02 јун 19:13Сентисизер

Се продава vamaha psr 420 sajzer


9.000 МКД
или предлог цена
02 јун 06:50KLAVIR SCHIEDMAJER VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava klavir marka SCHIEDMAJER - germanski vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
31 мај 11:46PIJANO PETROF

Prodavam pijano PETROF koristeno vo domasni uslovi. Imeto na pijanoto...


2.500 €
или предлог цена
30 мај 11:20Piano Zimmermann Z-107 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

ZIMMERMANN Upright Piano Z-107 Цена: 79.950,- мкд. Месечна рата: ...


1.300 €
или предлог цена
28 мај 13:50Piano Petrof P-113 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

PETROF Upright Piano 2 педали Цена 1.499,- евра Месечна рата 42,- ...


1.499 €
или предлог цена
28 мај 13:50Yamaha P-45 Set

Mnogu malce koristeno vo perfektna sostojba.


550 €
или предлог цена
27 мај 13:32se prodava korg tr i roland va 7

ekstra socuvani


1 €
или предлог цена
25 мај 17:38ROLAND G800 - za delovi

Se prodava Roland G800 so USB (Ispravno) za delovi. Ne raboti izgoren...


1 €
или предлог цена
24 мај 19:03PIANO TCHAIKA

Пијанино Чајка купено во 80-те години, прв сопственик, добро сочувано...


1.000 €
или предлог цена
15 мај 13:53Prodavam klavir - piano August Forster 1200eur

Piano August Forster, socuvano i voopsto ne e koristeno, Vo odlicna s...


500 €
или предлог цена
08 мај 00:36USB klavijatura Nektar GX61

Se prodava usb klavijatura Nektar so 61 dirka, mozit da se povrzit so...


5.500 МКД
или предлог цена
05 мај 11:40Пијано Ukraina

Се продава супер сочувано пијано Ukraina, долго време некористено. К...


550 €
или предлог цена
02 мај 12:58СЕ ПРОДАВА ПИЈАНО УКРАИНА

Се продава пијано Украина со три педали, во добра состојба и не многу...


700 €
или предлог цена
25 апр 12:36ROLAND RS 09 mk II

Prodavam Roland RS 09 sintisajzer vo odlicna sostojba kako nov.


600 €
или предлог цена
20 апр 19:15Продавам нов синтисајзер.

Продавам нов (полупрофесинален) синтисајзер , одличен за почетници, ...


3.000 МКД
или предлог цена
18 апр 13:47Piano PETROF

Се продава добро сочувано и слабо користено пиано Петроф со 3 педали


2.100 €
или предлог цена
12 апр 19:46Fender Jazz Bass

Fender Jazz Bass


1.900 €
или предлог цена
10 апр 12:14Casio so sedum oktavi

Casio so sedum oktavi za pocetnici so stalka komplet.078474105


350 €
или предлог цена
04 апр 20:15yamaha PSR-SQ16 sintisajzer,синтисајзер

se prodava ispraven sintizajzer


9.500 МКД
или предлог цена
04 апр 17:26Trinity x pro studio

..солидно зачувана, 88 клавиши, оригинален куфер, алуминиумски...


23.900 МКД
или предлог цена
31 мар 19:46piano Burger & Jacobi ,.dr. Johannes Brahms,1888god.

piano burger & jacobi ,dr Johannes Brahms,1888god.od Svajcarija,socuv...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
25 мар 14:30Pijano - Klavir - Cajkovski

Klavirot e malku osteten na prednata strana SE gledam na slikata I tr...


650 €
или предлог цена
14 мар 12:53pijano

pijano


1.000 €
или предлог цена
08 мар 12:50Polovno pijano Rosler

Школско пијано, спремно за професионална обука на млади пијанисти, тр...


1.600 €
или предлог цена
07 мар 17:21Korg i3 infona077 899 255 tomce

Sajzerot e vo dobra sostojba odlicen za svirka poveke info na 077 899...


250 €
или предлог цена
07 мар 15:33Piano

Elektricno piano


5.000 МКД
или предлог цена
06 мар 16:59Arturia Minibrute, Behringer Model D

Prodavam Behringer Model D 14000mkd Arturia Minibrute 16500mkd...


30.000 МКД
или предлог цена
06 мар 13:40Piano Akord

prodavam pianino Akord, cena po dogovor !!!


1 €
или предлог цена
01 мар 08:53KORG NAUTILUS

Најблескавата и најобемната колекција на звуци некогаш ставена во син...


117.200 МКД
или предлог цена
28 фев 15:06Korg

Se prodava Korg pa800


500 €
или предлог цена
23 фев 15:49Пијанино RÖNISCH

Се продава очувано пијанино RÖNISCH. Цената не вклучува штимање и пре...


800 €
или предлог цена
15 фев 17:41Korg Pa300 , Korg i30 HD

Shiten Korg Pa 300 dhe Korg i30 Hd. Sintat janë të sapo servisuar dhe...


По Договор
или предлог цена
12 фев 19:25Prodavam sintisajzer

Prodavam Korg PA-800 socuvan,kompleten,mp3


600 €
или предлог цена
09 фев 16:42Se prodava pijano

Kontakt 070640245


4.000 МКД
или предлог цена
08 фев 20:10Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам