Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KORG Pa5X

⚫ Pa5X PROFESSIONAL ARRANGER • 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА • PREMIUM CUSTO...


266.600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:19Промовирано

Roland TD-20 / Роланд TД-20 / Drum set modul

Se prodava modul Roland TD-20 vo odlicna sostojba, odrzuvan, komplete...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Gumeni kabli emek

Gumeni kabli emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x2.5 mikrofonski...


26 мај 22:24Snagas 2x300 saund

Snagas 2x300w saund rabotit bes mana


26 мај 22:22Mikrofoni Rinso 2500

Mikrofoni Rinso 2500 super mikrogon tonski


26 мај 22:22Nov kabel multikor zac12 mikrofoni 10metri

Nov multikor kabel za 12 mikrofoni moze i zamena


26 мај 22:21Gumici za tastatura korg i roland

Gumici za tastaturi


26 мај 22:21Violina 4/4

Prodavam violina Stentor-1400 4/4 komplet so kuferce i gudalo. Violin...


320 €
или предлог цена
21 мај 00:34Нова некористена 4/4 виолина- Violina

Волината е нова, некористена, 4/4, односно цела виолина. Доаѓа со кут...


02 мај 21:40Продавам 1/2 виолина (половинка)

Prodavam 1/2 violina, фабричка, во беспрекорна состојба, кинеска, со ...


6.000 МКД
или предлог цена
24 апр 18:54Bluetooth speaker blutut zvučnik

Prodavam blutut zvučnik nov vo kutija


1.200 МКД
или предлог цена
12 апр 15:29NOVA VIOLINA F.ZIEGLER VΜ-125

NOVA VIOLINA F.ZIEGLER VΜ-125 GOLEMINA 3/4 i 4/4


250 €
или предлог цена
06 апр 10:57Tradicionalni Makedonski instrumenti

.


По Договор
или предлог цена
20 мар 18:16Zvucnik 1+,so bluetoth JBL novi

BL charge 1+ Bluetooth звучник со блутут 😍ЦЕНА: 599😍 JBL Char...


600 МКД
или предлог цена
29 фев 20:18Виолина

Се продава 3/4 виолина користена 2 години и зачувана


3.500 МКД
или предлог цена
29 фев 12:30Ñovi mikrofoni

Novi mikrofoni carolgs55 i rinso 2500


04 фев 20:22Kontrabas

Prodavam Kontrabas, servisiran vo Austria. Ima i rezervni zici, i gud...


22 јан 23:14Violina

Majstorska violina 4/4 Guadagnini


19 јан 18:59violins Majstorska

Majstorska violina Guadagnini


17 јан 12:18violina

Racno izrabotena violina Steiner. Violinata e sredena i spremna za s...


17 јан 12:12elektricni violini

Se prodavaat 2 elektricni violini. I dvete se profesionalni i vo sup...


1 €
или предлог цена
17 јан 12:02Klarinet Yamaha

Prodavam klarinet Yamaha YCL 32 Drven vo odlicna sostojba moze dase...


23 ное 22:49Violina 4/4 marka Camerton

Se prodava violina 4/4 marka Camerton Odlicna Violina, extra socuv...


220 €
или предлог цена
15 ное 10:51Se prodava Zvisnici i pojacali YAMAHA

Zvisnici i pojacali YAMAHA vo odlicna sostijba super kvalitet i krist...


04 ное 04:53Dalinsko Akg

Se prodava Dalinsko Akg vo super sostojba Sacuvan vo najlon kako no...


19 окт 20:26Kontrabas

Prodavam perfekten kontrabas so stalak za nego i futrola.


2.000 €
или предлог цена
25 сеп 14:17Kontrabas

Kontrabas vo oblicna sostojba, so nova kobilica i solo zici.


900 €
или предлог цена
11 сеп 12:51Mikrofon SHURE BLX / 4 BETA 58A (NOV)

Prodavam NOV daljinski mikrofon SHURE BLX / 4 BETA 58A. ...


08 сеп 00:51Se prodava klon na Fulltone OCD v4 so booster

Klon na Fulltone OCD v4 custom napraeno + booster so gain i volume po...


20 авг 22:44Violina

Profesionalno racno izradotena violina. Sredena i reparirana vo poz...


15 авг 15:43Germanska Violina Steiner

Se prodava racno izrabotena i mnogu stara violina Steiner. Zadna cela...


15 авг 15:42Се продаваат кемениња, рачно изработени,

рачно изработени музички иструменти цена екстра ниска 033 411 596 сло...


2.200 МКД
или предлог цена
12 авг 12:33Prodavam profesionalni racni izraboten violini.

PRODAVAM RACNA IZRABOTENA STARA VİOLİNA. I ELECKRTICNA NOVA VIOLINA D...


30 јул 22:29Dynakord Zvucnici

Dynakord zvucnici 15ki RCF + horni RCF Novi Mozna razmena so daljins...


23 јул 14:59Dynakord Basovi+sateliti

Dinakord basovi 400w +sateliti 300w Cena 950€ komplet Mozna razmen...


23 јул 13:55NOVA VIOLINA ΥΑΜΑΗΑ V5SC

NOVA VIOLINA ΥΑΜΑΗΑ V5SC 4/4


400 €
или предлог цена
03 јул 23:04Виола

Виола -Рачна изработка од Р.Чешка 65 години стара со доста добар в...


20 мај 01:14mikrofon gemini,vh-190 gsp series

mikrofon gemini,vh-190 gsp series


1 МКД
или предлог цена
18 мај 18:48angliski rapson zvucnici 15,i razglas

angliski rapson zvucnici 15 ,sirokopojasni so stalci germanski i razg...


1 €
или предлог цена
18 мај 18:47STALAK ZA GITARA

NOV UNIKATEN PROIZVOD STALAK ZA GIATARA IZRABOTEN OD MASIVNO DRVO-BUKA


2.000 МКД
или предлог цена
03 мај 19:42Boss gt8

Prodavam boss GT8 multi efekt pedala vo izvonredna sostojba,spremen z...


27 апр 07:47Dynakord zvucni kutii

Dynakord pasivni Basovi 10ki sateliti 8ci model pogledajte foto ce...


25 апр 15:31Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам