Подкатегорија:
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
Денес 18:13UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 15:28Komplet za 3 gitarski pedali

Profesionalen Adapter 9v 1A za gitarski pedali,so power priklucok za ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:49Бас скретница

Имам само една скретница Цената 20 евра фиксна БАРАЈТЕ МЕ САМО НА В...


20 €
или предлог цена
Вчера 21:02NOVATION LAUNCH KEY 25

NOVATION LAUNCH KEY 25 Mnogu malku koristen Socuvan kako nov


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Stega za klarinet, metalna Oleg Olegature

Stegata e skroz nova i neupeotrebuvana, kupena vo Amerika, americki b...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
Вчера 07:31Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 07:31Гитарски Процесор Korg AX1500G

Се продава потполно исправен гитарски процесор Korg Tone Works AX150...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 03:05Novi servo korektori od 5kw

Novi korektori servo od 5kw za reguleranje slaba struja


250 €
или предлог цена
29 сеп 15:42Roland percussion Sound Module TD-10

Se prodava Roland V-Drums Sound Module TD-10 https://www.roland.co...


9.990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
11.990 МКД
28 сеп 12:08Prodavam 12 Sajli za Sigurnosno Zakacuvanje i sl.

Sajli za sigurnosno zakacuvanje za reflektori i slicno 12 parcinja 50...


50 €
или предлог цена
28 сеп 10:04Zici za gitara i buzuki

Novi zici za el.gitara-300den.Pracam po kargo Zicite za buzuki se pr...


300 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:16EMG aktivna elektronika

EMG PRO SA - prewired pickguard + pickups (black) identicen so DG20 D...


220 €
или предлог цена
27 сеп 20:15Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


1.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:17Професионален пулт

Се продава нов професионален пулт, фабрички спакуван марка LS-MUS-120...


1.400 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:16Hohner gigbag 120 basa

Vo odlicna sostojba.


120 €
или предлог цена
27 сеп 01:01Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:30✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
26 сеп 20:30Pedala Wah Man Stagg model wm1960bk

Odlicna Cena 2800


45 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
55 €
26 сеп 17:25Fantom 48v za mikrofoni

X4 Novo Ispravno Cena 2000 dem


33 €
или предлог цена
26 сеп 17:07Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 13:02Пифла за кларинет

Се продава нова пифла за кларинет марка Backun/Vocalise со ознака H ...


120 €
или предлог цена
25 сеп 00:38KUFER Road Ready keyboard 61-key

Kuferot e zacuvan skoro kako nov. Patuvano e samo nekolku pati


200 €
или предлог цена
23 сеп 15:22KUFER Gator TSA 61 Keyboard Case

Koristen mnogu dobro socuvan. Keyboard Case Extremely robust po...


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
23 сеп 15:22Tapani bariton indijanki rototonki Sonor

Sonor Tapani indijanki rototnki baritoni


11.111 €
или предлог цена
23 сеп 12:39STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI ...


1.800 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:44Kufer za klasična gitara

Vo odlična sostojba,kvalitetna izrabotka.Kuferot e za klasična gitara


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:46Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
22 сеп 09:09VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.799 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:41Peavey 2 button footswitch

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED одговара: Peavey Class...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 08:58Skretnici Mc Farlow

Skretnici za golemi zvucnici za razglas i svadbi.


1 €
или предлог цена
19 сеп 21:39Kufer za bass gitara

Se prodava kufer za bass gitara odlicno socuvan. ...


80 €
или предлог цена
16 сеп 11:03Gramafon Ziphona

Gramafon Ziphona zacuvan ne e koristen bagi vreme mozi da se vidi ako...


1.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 19:46Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:56NOV studiski POP KILLER.....

Nov nekoristen studiski pop killer....


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 18:05RCA adapter

RCA adapter


400 МКД
или предлог цена
09 сеп 14:02Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
09 сеп 09:27Pult K&M

Prodavam pult za noti marka K&M,vo odlicna sostojba. Telefon za kont...


2.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:06Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам