Подкатегорија:
                   
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Blackstar LT Dual

Одлична 2 канлна overdrive/distortion педала. Педалата е во одлична с...


4.800 МКД
или предлог цена
15 јул 00:50Mooer Slow Engine

Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na B...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 00:50КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


2.500 МКД
или предлог цена
12 јул 11:26ПРОДАВАМ ЕФЕКТ BOSS DM-100

Функционален, исправен со оглед на годините во добра состојба.


13.000 МКД
или предлог цена
12 јул 08:03Racki za kutiji

Racki za kutiji


4 €
или предлог цена
10 јул 17:31Професионален пулт

Се продава нов професионален пулт, фабрички спакуван марка LS-MUS-120...


1.400 МКД
или предлог цена
10 јул 12:45iRig 2

Irigot se prodava zaradi sto imam drug. Kupen nov pred 1 mesec. Samo ...


2.300 МКД
или предлог цена
07 јул 13:24PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
07 јул 02:39Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јул 11:50Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
04 јул 20:43Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 10:02Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:13TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:55SAX,KLARINET,RISIWER zaedno

Kupher za alt sax,klarinet i risiwer so dalecinsko ,adapter i kabl za...


4.700 МКД
или предлог цена
28 јун 23:43Rowin Dumbler Light/medium Overdrive

Mnogu malku koristen overdrive , zemen da go sporedam so pokvalitetna...


25 €
или предлог цена
28 јун 23:10Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
28 јун 12:20Phonic - Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara

Gain Cleaner za elektro - akusticna gitara (ZA POLN LIVE SOUND) Moze...


По Договор
или предлог цена
25 јун 18:35Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
17 јун 18:54Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
13 јун 14:28Kufer za zvucnici

Se prodavaat kuferi pogodeni za cuvanje zvucnici ili drugi muzicki in...


250 €
или предлог цена
10 јун 12:45Zvucna karta M-Audio Delta 1010LT

Prodavam zvucna karta M-Audio Delta 1010LT. Za poveke informacii poba...


130 €
или предлог цена
06 јун 23:58NOV metalen stalak za mikrofon za na rabotna masa

Nov metalen,funkcionalen stalak za na rabotna masa...Stalakot odi vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 19:31Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
02 јун 11:49Куфер за хармоника

Функционален, 56 Х 50 цм.


900 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01BEHRINGER UMC1820

Звучна карта во одлична состојба набавена пред 2 месеци ретко користе...


250 €
или предлог цена
01 јун 11:23Fender 2-Buttons Footswitch Channel

Продавам двоканален Фендер фотсвич


25 €
или предлог цена
31 мај 07:19Zici za viola, жици за виола 4/4 големина

Нови жици за виола. Alice


700 МКД
или предлог цена
31 мај 07:19Бас скретница

Имам само една скретница Цената 20 евра фиксна БАРАЈТЕ МЕ САМО НА В...


20 €
или предлог цена
26 мај 14:18Бас скретници 8 omh 700 w rms

Две бас скретници 8 ома 700 вати Цената за пар е 65 евра фиксна БАР...


65 €
или предлог цена
22 мај 23:24Torbica gator

Skoro nova dimenzi 1100x180 sirina 450 mnogu kvalitetna kupena od sva...


1 €
или предлог цена
10 мај 08:09Korg chromatic tuner CA 30

Korg tuner.


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 12:19✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:16Гатор 61 дирка со клуч нов

.


280 €
или предлог цена
02 мај 16:12Prodavam prazni kutii za 18" basovi

kutiite se od media pan i se super za hubs i


100 €
или предлог цена
29 апр 23:14Stalki za gitara

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i d...


5 €
или предлог цена
25 апр 21:37Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 06:41Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Hohner gigbag 120 basa

Vo odlicna sostojba.


130 €
или предлог цена
19 апр 00:48Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам