Подкатегорија:
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Racki za kutiji

Racki za kutiji


4 €
или предлог цена
06 сеп 16:00Gumici za klavijaturi korg roland

Gumici za tastaturi korg od pa80 ka do pa4 i za roland e i g serija


500 МКД
или предлог цена
06 сеп 16:00Konfereciski mikrofoni so baterija ossawa

Kofereciski mikrofoni ossawa so dobar ton. So baterija


2.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 16:00Mikrofoni buba

Buba mikrofoni novo za hoci


1.200 МКД
или предлог цена
06 сеп 16:00Spikoni

Spikoni gold audio po 120 denari i denon po 200 denari


200 МКД
или предлог цена
06 сеп 16:00Mikrofoni carol gs55

Novi mikrofoni carol gs55 zlatna serija


50 €
или предлог цена
06 сеп 16:00Zici za gitara

Se prodavat zici za gitara 12-ki na lager ima 10 kompleti. ...


500 МКД
или предлог цена
05 сеп 23:29Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


90 €
или предлог цена
05 сеп 22:09Итно!!! Бас еквилајзер педала

Сите ефекти се во одлична состојба, можи и замена за муѕички инструме...


1 МКД
или предлог цена
04 сеп 16:10Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


65 €
или предлог цена
04 сеп 09:59Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
04 сеп 09:24STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI...


1.800 МКД
или предлог цена
01 сеп 23:29Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


50 €
или предлог цена
01 сеп 11:48Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
31 авг 13:53Yamaha DTXLORER

Се продаваат електрични тапани Yamaha DTXLORER(Германски) , со акусти...


300 €
или предлог цена
29 авг 17:19KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER Za site moi oglasi iskucaj... proveri


29 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
30 €
28 авг 19:57Бас скретници 8 omh 700 w rms

Две бас скретници 8 ома 700 вати Цената за пар е 65 евра фиксна БАР...


65 €
или предлог цена
27 авг 18:10Vokalist Digitech workstation..

Vokalist digitech workstation,odlicna sostojba,najprakticen za rabota...


200 €
или предлог цена
17 авг 14:31KUFER ZA MANDOLINA - RETRO

Retro kupher za mandolina,primce


600 МКД
или предлог цена
15 авг 23:39Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
15 авг 16:53Se prodava

Kutija za instrumenti


5.000 МКД
или предлог цена
12 авг 16:46Audio technica bezicenbresiver

Novo


49 €
или предлог цена
10 авг 21:20TRIPOD STALKI

Tripod stalki za zvučnici so težina do 36kg. visina 1.80m. edna = 150...


1.500 МКД
или предлог цена
10 авг 14:30USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
09 авг 21:30BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18Stalka za klavijatura

Nova


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 13:25Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59Акустични Сунѓери

Се продаваат сунѓери акустични,парчиња 5 со различна димензија и пома...


3.000 МКД
или предлог цена
24 јул 13:44nord 73 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za nord 73 078 447 987


230 €
или предлог цена
22 јул 17:21Kronos 2 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za Kronos 2. 078 447 987


250 €
или предлог цена
22 јул 17:20Se prodava kufer za muzicki instrument-sintisajzer

Se prodava nov kufer za muzicki instrument, proizvodstvo vo Makedonij...


3.000 МКД
или предлог цена
20 јул 18:47Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25KUFER ZA ROLAND TD-30 DRUM MODUL

Kupher za Roland TD-20,TD-30,TD-50 Drum moduli,maksimalno siguren


45 €
или предлог цена
16 јул 23:38Blackstar LT Dual

Одлична 2 канлна overdrive/distortion педала. Педалата е во одлична с...


4.800 МКД
или предлог цена
15 јул 00:50Mooer Slow Engine

Pedalata e vo odlicna sostojba, malku koristena. Pedalata e klon na B...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 00:50КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
12 јул 11:26ПРОДАВАМ ЕФЕКТ BOSS DM-100

Функционален, исправен со оглед на годините во добра состојба.


13.000 МКД
или предлог цена
12 јул 08:03Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:13Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам