Подкатегорија:
                   
184 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za nizok cad

Se prodavaat masini za nizok cad rabotat so suv mraz.


05 дек 15:28Промовирано

NOV studiski POP KILLER.....

Nov nekoristen studiski pop killer....


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 18:05Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
09 сеп 09:27Mikrofoni carol gs55

Novi mikrofoni carol gs55 zlatna serija


50 €
или предлог цена
06 сеп 16:00Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


90 €
или предлог цена
05 сеп 22:09KORG P3 PIANO MODUL MIDI proveri

KOMPLET SO ORIGINALEN ADAPTER PULT ZA NOTI SUPER SOSTOJBA. Golem...


29 €
или предлог цена
28 авг 19:57Zici za Klasicna gitara!

Profi nylon zici za klasicna gitara! I eden par za mandolina! Moze za...


600 МКД
или предлог цена
15 авг 16:53USB to MIDI kbel

Prodavam USB to MIDI kabel......


800 МКД
или предлог цена
09 авг 21:30BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18Tjuner tuner stimer za gitara bas violina штимер

Штимер тјунер, со LED дисплеј, за гитара (електрична, акустична, бас)...


490 МКД
или предлог цена
25 јул 14:59nord 73 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za nord 73 078 447 987


230 €
или предлог цена
22 јул 17:21Kronos 2 Hard case ( 078 447 987 )

Se prodava Hard case za Kronos 2. 078 447 987


250 €
или предлог цена
22 јул 17:20Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25KUFER ZA ROLAND TD-30 DRUM MODUL

Kupher za Roland TD-20,TD-30,TD-50 Drum moduli,maksimalno siguren


45 €
или предлог цена
16 јул 23:38КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


По Договор
или предлог цена
12 јул 11:26ПРОДАВАМ ЕФЕКТ BOSS DM-100

Функционален, исправен со оглед на годините во добра состојба.


13.000 МКД
или предлог цена
12 јул 08:03Futrola za alt saksofon

Dobro socuvana futrola


1.500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:29KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
02 јул 08:28Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:13SAX,KLARINET,RISIWER zaedno

Kupher za alt sax,klarinet i risiwer so dalecinsko ,adapter i kabl za...


4.700 МКД
или предлог цена
28 јун 23:43Kufer za zvucnici

Se prodavaat kuferi pogodeni za cuvanje zvucnici ili drugi muzicki in...


250 €
или предлог цена
10 јун 12:45NOV metalen stalak za mikrofon za na rabotna masa

Nov metalen,funkcionalen stalak za na rabotna masa...Stalakot odi vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 19:31Куфер за хармоника

Функционален, 56 Х 50 цм.


900 МКД
или предлог цена
01 јун 16:01Zici za viola, жици за виола 4/4 големина

Нови жици за виола. Alice


700 МКД
или предлог цена
31 мај 07:19Korg chromatic tuner CA 30

Korg tuner.


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 12:19Гатор 61 дирка со клуч нов

.


280 €
или предлог цена
02 мај 16:12Stalki za gitara

Unikatni stalki za gitara , zidni 5 eu , podni 10 do 25 eu , boja i d...


5 €
или предлог цена
25 апр 21:37Se prodava Boss turbo distorzija

Kako novo


130 €
или предлог цена
19 апр 03:05Futrola za korg pa 800

Futrola za korg pa 800 i dr.original na technics


2.500 МКД
или предлог цена
14 апр 14:05Kuferi za Sajzer i Stalka

Prodavam kuferi za sajzer eden orginal eden e praven 078724363


85.214 €
или предлог цена
05 апр 20:33Sateliti - zvucnici

Dynacord F150/x2……………………..800€ Dynacord F9/x2……………………….960€ Dynacor...


1 €
или предлог цена
19 мар 10:01BOSS DD3 DELAY EFEKT GITARA GITARSKI PEDALA PAPUCA proveri

PROCITAJ UBAVO UBAVO PROCITAJ PROCITAJ UBAVO >> NE E ISPRAVE...


30 €
или предлог цена
12 мар 20:14Klavirsko stolce

Prodavam stolce za klavir so podesuvanje na visina


50 €
или предлог цена
06 мар 19:12Kupuvam stativ za gitara

Dragan 078213044


1 €
или предлог цена
02 мар 19:20Vokalizer TC-Helicon H1

Intelegenten pedal vokalizer koj harmonizira prema svirenite akordi! ...


100 €
или предлог цена
28 фев 17:05Line 6 XD-V70

Во беспрекорна состојба.


330 €
или предлог цена
26 фев 09:44Line 6 XD-V55

Во беспрекорна состојба.


280 €
или предлог цена
26 фев 09:43Line 6 RELY G 30

Во беспрекорна состојба, под гаранција. Купено ново од Артист


170 €
или предлог цена
26 фев 09:28Разнобојни педали

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 З...


1 €
или предлог цена
22 фев 09:48Продавам , Vrat za Squire Strat

Vrat za Stratokaster / Squier


3.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Продавам , Rico, cistac za Sax i Klarinet

Univerzalen cistac za Sax i klarinet


1.000 МКД
или предлог цена
12 фев 21:56Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам