Подкатегорија:
                   
193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stalak za klavijatura ( sintisajzer )

Prodavam stalak za klavijatura Cena 2500den


2.500 МКД
или предлог цена
13 ное 15:52MASKI ZENSKI KONEKTOR ZA ZVUCNIK PROFESSIONAL

Se prodavaat maski zenski par 300 den Nema posebno !! Imam poveke par...


300 МКД
или предлог цена
10 ное 15:48Lentas koturas

Kupuvam dvokanalen lentas socuvan


1 €
или предлог цена
09 ное 11:25PIFLI ZA KLARINET

Nabaveni vo Slovenija. Mnogu malku koristeni, od edna nedela do mesec...


700 МКД
или предлог цена
04 ное 07:53Zici za bas gitara

Novi, neupotrebeni


900 МКД
или предлог цена
30 окт 09:06Мрежа за звучни кутии

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворо...


38 €
или предлог цена
28 окт 11:35АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА КАБЛИ

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња...


450 МКД
или предлог цена
23 окт 12:07Roland Sekuencer MC-50 mk2(midi recorder)

Midi Recorder i Player Roland MC-50 mk 2 (kako nov, prv kupuvach so k...


175 €
или предлог цена
21 окт 19:28Piski (trski) za sax RIYIN

Prodavam piski za saxophone (saksafon) RIYIN - 2 (1/2) Cenata 150 de...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:33Piski (trski) za saksofon 2.5

Prodavam piski za saxophone (saksafon) HOMELAND - 2.5 Cenata 150 den...


1.000 МКД
или предлог цена
12 окт 13:33Stimer za gitara, bas, violina, prim i dr. zicani instr.

Novi stimeri za elektricna i akusticna gitara, el. bas gitara, violin...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 17:50Zici za violina

Zici za violina 150 den parce


150 МКД
или предлог цена
03 окт 08:08SKRETNICA ZA ZVUCNIK BC 3003B

Trosistemska skretnica nova 4 parcina 990 den edno parce


990 МКД
или предлог цена
27 сеп 16:25RCA, 6.35 Mono/Stereo Jack, Speakon, XLR

RCA (model 1) - 50den RCA (model 2) - 300den 6.35 (mono) - 150den 6.3...


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:02Tasker XLR Mini Jack (male/female) Kanoni

- Tasker 3PIN XLR Mini Jack (male/female) - 4 PIN XLR Mini Jack (mal...


250 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:35Horni RCF & Dynacord

Dynacord - 900 ден RCF (mala) - 800 ден RCF (golema) - 1200 ден LORD...


800 МКД
или предлог цена
29 авг 15:15Boss GT 100 processor + bag(Thomann)

Во перфектна кондиција и на изглед и на перформанс.


500 €
или предлог цена
03 јул 02:15Behringer TM300 gitarska pedala

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300. Функционира, нема о...


1.200 МКД
или предлог цена
02 јун 11:29Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd ...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:50Klarinet

Se prodava Cekoslovacki klarinet so kufer, "Special Amati Krasive" ce...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:04Zoom 2100 Multi FX System

FX Procesor za Gitara Zoom 2100


4.499 МКД
или предлог цена
02 апр 11:32VOX LIL' LOOPER

МУЛТИ-ЕФЕКТ ГИТАРСКА ПЕДАЛА За повеќе информации посетете го Skymu...


8.400 МКД
или предлог цена
23 мар 13:03VOX STOMPLAB 2G/2B

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


4.650 МКД
или предлог цена
23 мар 12:44VOX STOMPLAB 1G/1B

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


3.700 МКД
или предлог цена
23 мар 12:42NEUTRIK NP2X (MONO) Конектор

LORD AUDIO


300 МКД
или предлог цена
28 фев 20:40Piski za klarinet

Piski Vandoren 2,5


200 МКД
или предлог цена
26 фев 07:33M-AUDIO EX-P

UNIVERSAL EXPRESSION CONTROLLEE PEDAL. За повеќе информации посете...


1.900 МКД
или предлог цена
15 фев 12:18ЕЛЕКТРОНСКИ ШТИМЕР

Како за почетници така и за професионалци... Поконкретно за што се р...


500 МКД
или предлог цена
03 фев 19:28Kingston Fles karticka 512 MB

prodavam Flash ( memoriska ) karticka od 512mb marka Kingston, odgova...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 20:26Boss DS1 pedala - distorzija so mod za mid boost

DS1 so vgraden switch mod koj dava boost na mid range frekfencija i p...


50 €
или предлог цена
23 ное 13:36Par magneti za gitara

Se prodavaat magneti za gitara . Baraj te go ДУШКО 077 626 240


50 €
или предлог цена
26 окт 15:58Neutrik bananki

Novi neotpakuvani


250 МКД
или предлог цена
25 окт 18:53НОТЕН ПУЛТ K&M

За повеќе информации посетете го Skymusic Центарот во ГТЦ на приземје...


1.620 МКД
или предлог цена
20 окт 21:59KUFER ZA ELEKTRICNA GITARA

Kufer za elektricna gitara izraboten od cvrst materijal a lesen i mak...


3.300 МКД
или предлог цена
29 сеп 23:08KUFER ZA KORG PA-4X,PA -3X,CRONOS

Kufer za KORG modelite PA-4X,PA-3X,CRONOS,M3,PA-900,nov,neupotrebuvan


65 €
или предлог цена
29 сеп 22:51Клучеви за гитара GIBSON LES PAUL

Нови и оригинални клучеви за GIBSON LES PAUL STANDARD и Deluxe.


100 €
или предлог цена
29 сеп 22:05STALKA ZA DVE KLAVIJATURI

STALKA ZA DVE KLAVIJATURI NOVA NE KORISTENA! Tel 076 440 207


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:02Mrezi za Zvucnici i Platno

600x700 (Krugovi) - 1.100 ден 600x600 (Kocki) - 900 ден 523 X 744 (Ko...


900 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:45Zici za violina, жици за виолина 4/4

Нови жици за виолина. Комплет


800 МКД
или предлог цена
31 авг 14:58Гитара

Дрзач за цдиња цена400 ден 072 555 302


400 МКД
или предлог цена
22 авг 03:04Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам