Подкатегорија:
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:32DYNACORD FE15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


520 €
или предлог цена
Денес 11:47ЗВУЧНИЦИ ОБЕРТОН 12ки.

Четири звучници по 300 вати ОБЕРТОН 12ки.одлични. Непремотувани со о...


1 €
или предлог цена
Денес 06:17zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so dock za ipod,mic in,aux in,

zvucnik Dual IDB1 ,karaoke,so docking station za ipod,vlez za mikrofo...


120 €
или предлог цена
Денес 00:49  НОВ ОГЛАС

Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 17:30JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:30КАРАОКЕ ЗВУЧНИК 12'' inch

KARAOKE ZVUCNIK 2x8inch 1 BEZICEN MIKROFONI 1MIKROFON SO KABEL F...


7.499 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 2 BEZICEN MIKROFONI FM radio,USB,SD Card,B...


7.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:08PRODAVAM DRAJVERI 2 Inci

PRODAVAM DRAJVERI P Audio 100w 3 inci namotka 2inci horna mnogu ja...


320 €
или предлог цена
Вчера 10:53PRODAVAM Drajveri B&C de 250

Prodavam Drajveri B&C de 250 cena 220evra za dvata


110 €
или предлог цена
Вчера 10:53bas binovi 15ki

Bas binovi 15ki


1 €
или предлог цена
Вчера 07:51Prodavam ozvucuvanje dunacord

4 basovi dynacord f8 4 sateliti dynacord f1500


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:51Prodavam fbt himaxx 60

Fbt hi max 60 cetri kutii


1.700 €
или предлог цена
Вчера 07:50Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par


170 €
или предлог цена
08 авг 22:18Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par https://www.musikhaus-kor...


170 €
или предлог цена
08 авг 22:18Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni 15Ibica oberton 15 Jbl basovi max 12 Neuman...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 17:52Prodava Eminence speakers bass 15 inch

Se Prodava dva Eminence zvucnici bass 15 inch po 500 w dobro socuvani...


470 €
или предлог цена
08 авг 16:40FBT himaxx 40

Kvalitetna 12 -ka mnogu cista i jaka so priroden ton.Navlaki,ne popra...


850 €
или предлог цена
08 авг 15:33Karaoke zvuznici so mikrofoni

Novi karaoke zviznici so mikrofoni - bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.ST...


2.900 МКД
или предлог цена
08 авг 12:36Vufer Crunch

Se prodava vufer i radio za seat leon povekje info na tel


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:37Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
08 авг 08:51FOSTEX 10" , eftino , dogovor za cena !!!!!!!!!

Prodavam dva zvucnika FOSTEX 10 " 200w , dobro zacuvani , imaat...


1 €
или предлог цена
08 авг 08:46Prodavam zvucnici so bluetooth

PRODAVAM ZVUCNIK SO BLUTUT I RADIO SKORO NEKORISTEN


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
08 авг 08:39bas binovi 18

bas binovi 18


По Договор
или предлог цена
07 авг 14:36Prodavam Dynacord kutii

Prodavam 4 komada dynacord kutii so compression drivers B&C de610 1.4...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:26RCF L15-554K 8 ohm RECONE KIT

Prodavam recone kit za Rcf l15-554K, za tie koi neznaat što e toa, to...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:26КОМПЛЕТ ОЗВУЧЕНИЕ ( 2000 вати )

2 х сателити American Audio ( 300w rms ) 2 х басови RCF L15S800 ( 70...


850 €
или предлог цена
07 авг 11:37Prodavam Profesionalno Ozvucuvanje za Diskoteki,Barovi & Sl.

Прoдaвaм професионално oзвучење зa дискoтекa, бар или кафич и свади и...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
07 авг 11:29Prodavam Profesionalni Zvucnici JBL JRX 100

Zvucnici jbl jrx 100. Ispravni sochuvani 2 x500/1000w. Dve 15ki...+ho...


650 €
или предлог цена
07 авг 11:29AKG SR45!!!

Se prodava NOVA nekoristena baza AKG SR45 Band B1 moze zamena...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:53Subwoofer DB-Technologies 18H

Pasiven 18" Subwoofer. Pojacaloto e defekt pa zatoa se prodava kako p...


500 €
или предлог цена
06 авг 11:32SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI


6.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:20Бас ELECTRO VOICE EKX-18S

1 парче - ELECTRO VOICE EKX-18S Скоро нов Цена: 450 евра ( нов е 7...


450 €
или предлог цена
05 авг 22:29bas binovi 1500w

bas binovi 18'' 2x1500w, poveke info na tel, viber mail


499 €
или предлог цена
05 авг 22:20zvucnici stage line 15" 300w

prodavam zvucnici stage line 15" 300w vo extra sostojba za poveke in...


199 €
или предлог цена
05 авг 22:20RCF ART 310A aktiven nov

Nov rcf art310a koristen doma kako monitor centar samo eden.bez grepk...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:20Dynacord fostex 4 "

Novi fabrika i dve motani


30 €
или предлог цена
04 авг 15:55Zvucki

Od 100 eur do 300 eur


100 €
или предлог цена
04 авг 15:55Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
04 авг 14:56Stereo Crossover - Dynacord Powermax 230

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM...


350 €
или предлог цена
04 авг 13:55Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам