Подкатегорија:
                   
551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bas binovi 18

bas binovi 18


По Договор
или предлог цена
02 јул 17:25Zvucnici snagatori

Povece zvucnici aktivni 15Ibica oberton 15 Jbl basovi max 12 Neuman...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јул 17:04DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa ...


20 €
или предлог цена
02 јул 08:19Pojacala dve profesionalni

Ispravni I kvalitetni


500 €
или предлог цена
02 јул 00:01Pijacala vo rek Sistem

Se e ispravno


900 €
или предлог цена
01 јул 23:58Dynacord fe 12

Eminens 12 ki oberton visoki novi Skretnici original


300 €
или предлог цена
01 јул 23:53Jak set za site nameni

4 sateliti 15 ki I 2 dubli 18 ki biema najjakiot set od brendot se e ...


3.000 €
или предлог цена
01 јул 23:45Celestion Sr 1

Imam 4 zvucnici cenata e za site 4


500 €
или предлог цена
01 јул 23:37Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par https://www.musikhaus-kor...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
01 јул 16:43Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
01 јул 16:43Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet

Se prodavaat Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet, komplet skretnici tris...


120 €
или предлог цена
01 јул 09:292 prazni ktii za po dve 15 ki

Izraboteni profi od medijapan vodootporen materijal


1 €
или предлог цена
01 јул 09:00Prodavam kabli

Prodavam kabli koristeni vo odlicna sostojba. Na sekoja slika si pis...


333 €
или предлог цена
30 јун 21:58ZVUCNI KUTII

Prodavam par prazni zvucni kutii za 15ki dupli. Kutiite se vo izvonre...


55 €
или предлог цена
30 јун 18:27PRODAVAM Drajveri B&C de 250

Prodavam Drajveri B&C de 250 cena 220evra za dvata


110 €
или предлог цена
30 јун 17:47Stereo Crossover - Dynacord Powermax 230

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM...


350 €
или предлог цена
30 јун 10:39KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.999 МКД
или предлог цена
30 јун 09:41prodavam VIVAX receiver AM-100 komplet so zvucnici

prodavam koristeni - VIVAX reseiver AM-100 / 200W - VIVAX zvucnici ...


1 €
или предлог цена
30 јун 08:54Prodavam zvucnici JBL HARMAN CLIP4

Prodavam zvucnici novi, neotpakovani tip: JBL HARMAN CLIP4 Ultra-...


3.500 МКД
или предлог цена
30 јун 08:54MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

Poveke od 10 vrsti na megafoni na lager vo zec electronic so ceni za ...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:37Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
29 јун 22:03Karaoke zvuznici so mikrofoni

Novi karaoke zviznici so mikrofoni - bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.ST...


2.900 МКД
или предлог цена
29 јун 16:57zvucnici BW -peavey 15", celestion 12" / mix.ROSS- usa

-"HARTKE"TrancientAttack-Transporter HS115BT 150w/8ohm bass box,...


1 €
или предлог цена
29 јун 15:59Звучници Philips и појачало Technics

Звучници Philips LSB387 (Пасивни) Фрекфенции 20-20000Hz Отпор 4-8 о...


250 €
или предлог цена
29 јун 14:18Сет Звучници Yamaha NX-E700

Звучници Yamaha NX-E700 (Пасивни) Фрекфенции 60-28000Hz Отпор 6 оми...


300 €
или предлог цена
29 јун 14:18КАРАОКЕ ЗВУЧНИК 12'' inch

KARAOKE ZVUCNIK 12 inc 1 BEZICEN MIKROFONI USB 32GB KINGSTON 1 ...


4.399 МКД
или предлог цена
28 јун 15:17Digisynthetic DP3200 2 komada

Prodavam 2 pojacala digisynthetic vo odlicno stanje Skretnica Behri...


1 €
или предлог цена
27 јун 21:35Bass 18 inch

Hk linear 3 Lr 118sub 8ohm B&C driver vo perfekna fabricka sostojba ...


250 €
или предлог цена
27 јун 15:19DYNACORD FE15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


550 €
или предлог цена
27 јун 12:38Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
24 јун 16:08Iznajmuvam zvucnici mikseti

Iznajmuvam muzicka oprema mikseta zvucnici mikrofoni tapani I dr


50 €
или предлог цена
24 јун 14:08Electro voice 12l za dynacord forum line f12cwh

Electro voice 12l za dynacord forum satelitite f12cwh.top sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:28Dynacord fx20

Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat


По Договор
или предлог цена
24 јун 13:27Zvucnici ELAC LK3300

Продавам пар ELAC LK3300, дел од лична колекција и истите ги продавам...


5.500 МКД
или предлог цена
23 јун 19:55HK ZVUCNI KUTII--10INC

PRODAVAM SATELITI ZVUCNI KUTII HK 10 INCI VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2...


350 €
или предлог цена
22 јун 21:40TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

Prodavam idealno ozvucuvanje za bend od 2-3 clena ili solo nastap so ...


900 €
или предлог цена
22 јун 21:01Karaoke zvucnik

🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AU...


3.700 €
или предлог цена
22 јун 14:58Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


450 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
30.000 €
22 јун 08:31RCF OBERTON

Imam dva raspar zvucnici. Zvucnicite se 15ki. Kupuvam ili menuvam ako...


1 €
или предлог цена
21 јун 21:31Zvusnici f150ki

Zvusnici f150ki so basovi ev 15ki 400w ni so seleksen dobar hon


450 €
или предлог цена
21 јун 19:09Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам