Подкатегорија:
                   
546 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dynacord Sub 1.18

Se prodavat 4 basa Dynacord Chorus Sub 1.18 komplet so navlaki vo odl...


2.200 €
или предлог цена
08 јун 19:34Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии...

Барам да купам по едно парче од следните звучни кутии... Wharfedal...


По Договор
или предлог цена
08 јун 10:39Harper Stage 15r — gitarsko pojacalo-pojacalo za gitara

Ne sum muzicar voopsto,ne go koristam,slucajno naleta kaj mene,znam s...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:59HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


800 €
или предлог цена
07 јун 11:30Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
05 јун 07:32FBT Maxx 4 I MIKSETA ASSA 2x450 zvucnici ozvucuvanje

Mnogu snažna mikseta i zvučnici FBT Maxx 4 italijanski slušani samo d...


600 €
или предлог цена
03 јун 09:31Пар KRK RP-8 Rokit монитори

Студиски монитори KRK RP-8 користени во домашни услови во одлична сос...


400 €
или предлог цена
01 јун 12:12Band Pass Subwoofer Nov

Band Pass Subwoofer Nov 12inch P.Audio


200 €
или предлог цена
01 јун 09:36Se prodava cel set ozvucuvanje

12ki 2x400 watts - 8/4 omh 2x5metri kabli 2 novi stalki Mikseta EU...


550 €
или предлог цена
31 мај 11:17Zvucnici za PC

Prodavam zvucnici Genius za kompjuter koristeni 1 mesec


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 16:41Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
30 мај 07:10JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
30 мај 07:10Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
29 мај 21:33YAMAHA ZVUCNICI 500W

YAMAHA ZVUCNICI S115V so STALKI 500W made in USA. TEL: 0707878...


1.000 €
или предлог цена
26 мај 22:59Glavici za mikrofoni

Glavici shure beta 58 i sm58 super ton


15 €
или предлог цена
26 мај 18:23Canoni maski zenski

Canoni zenski maski 3 vrsti od 80denari do 200denari zavisi koji...


150 МКД
или предлог цена
26 мај 18:19Wharfedale pro delta x12 ( само една кутија )

Имам само една кутија Звучникот е нов и неупотребуван Цената е 190...


190 €
или предлог цена
26 мај 14:19MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
25 мај 04:48servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 04:47Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:17Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


850 €
или предлог цена
21 мај 10:17Kablovi za zvusnici i za mikrofoni

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x...


3 €
или предлог цена
21 мај 09:50iznajmuvam ozvucuvanje

iznajmuvam ozvucuvanje za pomali svecenosti snagator 2x200w zvucnici ...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 13:53CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
18 мај 18:09rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
16 мај 19:16Basovi 15"

Се продаваат два баса 15 инчи, малку користени, едниот e Eminence del...


300 €
или предлог цена
14 мај 18:59JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
14 мај 18:38Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba

Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba. Tel: 075-317-512


1 €
или предлог цена
14 мај 00:42Electro Voice tx1152 zvucnici ozvucenie

Zvucnicite se vo odlicna sostojba so navlaki. Moze zamena za nesto po...


950 €
или предлог цена
10 мај 20:45Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Prazni kutii za 15 10 horna

Maks Ruma kutii


1 €
или предлог цена
03 мај 13:10Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


1 €
или предлог цена
03 мај 13:0502 мај 16:06Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Беринџер базбиној 18ки 1400 вати активни

Br.078 766 672


5 €
или предлог цена
01 мај 20:25rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11bas binovi 1500w

bas binovi 18'' 2x1500w, poveke info na tel, viber mail


500 €
или предлог цена
01 мај 20:08Fbt max 6

Fbt max 6 dva po700w


1 €
или предлог цена
01 мај 12:26Страна 3 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам