Подкатегорија:
                   
551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
18 мај 18:09rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
16 мај 19:16Basovi 15"

Се продаваат два баса 15 инчи, малку користени, едниот e Eminence del...


300 €
или предлог цена
14 мај 18:59JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
14 мај 18:38Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba

Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba. Tel: 075-317-512


1 €
или предлог цена
14 мај 00:42Electro Voice tx1152 zvucnici ozvucenie

Zvucnicite se vo odlicna sostojba so navlaki. Moze zamena za nesto po...


950 €
или предлог цена
10 мај 20:45Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Prazni kutii za 15 10 horna

Maks Ruma kutii


1 €
или предлог цена
03 мај 13:10Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


1 €
или предлог цена
03 мај 13:0502 мај 16:06Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Беринџер базбиној 18ки 1400 вати активни

Br.078 766 672


5 €
или предлог цена
01 мај 20:25rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11Fbt max 6

Fbt max 6 dva po700w


1 €
или предлог цена
01 мај 12:26Prodavam Novi Zvicni Kutii

Novi zvucnici, Full Range Woofer 10" Beyma HF Driver BMS Aluminium...


1 €
или предлог цена
01 мај 08:51Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28BAS BINOVI

Prodavam polovni no dosta socuvani bas binovi so soliden zvuk.Cena po...


9.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:35KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.899 МКД
или предлог цена
26 апр 08:10Electro voice evx180 za dynacord xa

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi...


По Договор
или предлог цена
25 апр 10:24Plasticni 12ki max

Plasticni kutiji max 350w no lesni za transpord basovide se novi


250 €
или предлог цена
23 апр 19:01ZVUCNICI

ЗВУЧНИЦИ 250W +41799457124 НА VIBER 078-307-878 MKD


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:014M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER

PRODAVAM 4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER.


650 МКД
или предлог цена
18 апр 21:45Dynacord power mate 1600-3

Dynacord power mate 1600-3


2.100 €
или предлог цена
14 апр 09:00Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


1 €
или предлог цена
10 апр 11:54Prodavam mikseta i zviucni kutii

Se prodava ili meneuva 8 kanalna mikseta so zvucnici moze posebno


420 €
или предлог цена
08 апр 19:12Dynacord SL2400 и RCF BASS 8015 AS II

Se prodava: 2x RCF Sub 8015 AS II 1x Dynacord SL2400 Za specifikac...


1.700 €
или предлог цена
08 апр 14:02Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33Proel

Proel


400 €
или предлог цена
03 апр 22:29ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici Dynacord. Zvucnicite se po dve 12ki vo kutija i se ...


8.500 МКД
или предлог цена
03 апр 13:55Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


50 €
или предлог цена
02 апр 20:16Bez zhichen (UHF) Prenesuvach na audi

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


50 €
или предлог цена
02 апр 20:14dynacord c 150 kako novi

Dynacord c 150 kako novi imam 4 parcinja.


По Договор
или предлог цена
01 апр 11:03STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Pojacalo i zvucnici

Se prodva pojacalo TRIO 2x100 i zvucnici vo super sostojba malku kori...


7.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:52Комплети озвучувања-звучници и миксети

Продавам во пакет : 1. -звучници EMINENCE 15 inci 2x600 w -звучни...


1 €
или предлог цена
13 мар 19:36Prodavam novi muzicki instrumenti i oprema

stalci za klaviaturi, zvucnici, mikrofoni, mikseti, shure sm58 on -of...


По Договор
или предлог цена
12 мар 17:24ТАПАЦИРАМ ЗВУЧНИ КУТИИ

Обноветеги вашите звучни кутии да изгледаат како нови.Тапацирам секак...


2 МКД
или предлог цена
12 мар 06:11Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам