Подкатегорија:
                   
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dynacord dsp 260 skretnica

Dynacord dsp 260 skretnica kako nova rackot se prodava baska Zvon...


750 €
или предлог цена
26 авг 15:55ZVUCNICI 12KI JBL

Prodavam zvucnici 12ki JBL od postar model no so dosta kvaliteten i ...


210 €
или предлог цена
25 авг 17:16Prodavam Novi Zvicni Kutii

Novi zvucnici, Full Range Woofer 10" Beyma HF Driver BMS Aluminium...


1 €
или предлог цена
22 авг 22:32Звучници без кутии 15ки исправни

Се продава вучници без кутии 15ки исправни. Цена комплет 3000 денари...


3.000 МКД
или предлог цена
22 авг 20:22Пар KRK RP-8 Rokit монитори

Студиски монитори KRK RP-8 користени во домашни услови во одлична сос...


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
22 авг 17:54Drajveri 4komada

Prodavam 4drajveri izvadeni od kutii Se prodavat samo vo par 2 ili 4


50 €
или предлог цена
22 авг 14:04rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
22 авг 08:52Се продава даљинско t-bone

Користено 4 месеци Цена по договор


6.000 МКД
или предлог цена
21 авг 13:37Bass 18 inch

Hk linear 3 Lr 118sub 8ohm B&C driver vo perfekna fabricka sostojba ...


250 €
или предлог цена
21 авг 12:23Kupuvam F5 Dynacord kutii

Kupuvam F5 Dynacord kutii prazni


1 €
или предлог цена
18 авг 00:44KOMPLET OZVUCUVANJE EVTINO

Se prodavaat komolet,mnogu malku koristeni Kupeni se novi pred 4-5go...


750 €
или предлог цена
14 авг 12:03bas binovi 18

bas binovi 18


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:32MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
13 авг 00:42servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 00:41FBT himaxx 40

Kvalitetna 12 -ka mnogu cista i jaka so priroden ton.Navlaki,ne popra...


850 €
или предлог цена
08 авг 15:33Vufer Crunch

Se prodava vufer i radio za seat leon povekje info na tel


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:37Prodavam zvucnici so bluetooth

PRODAVAM ZVUCNIK SO BLUTUT I RADIO SKORO NEKORISTEN


2 €
или предлог цена
08 авг 08:39AKG SR45!!!

Se prodava NOVA nekoristena baza AKG SR45 Band B1 moze zamena...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:53Subwoofer DB-Technologies 18H

Pasiven 18" Subwoofer. Pojacaloto e defekt pa zatoa se prodava kako p...


500 €
или предлог цена
06 авг 11:32SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI


6.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:20Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


300 €
или предлог цена
04 авг 11:27SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI

-SE PRODAVAAT DVA NOVI ZVUCNICI,NEUPOTREBUVANI. -CENA-6000 DEN. 1...


6.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:49b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice

b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice.Neodymium ...


По Договор
или предлог цена
02 авг 09:062 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


109 €
или предлог цена
01 авг 16:26SNAGATORI Box mashini

Se prdavaat 4x1 snagatori ili kompresori na dinamika od nase jugoslov...


250 €
или предлог цена
31 јул 08:47b&c 12ndl76 za dynacord forum line xa2 kutii rcf

b&c 12ndl76 za forum kutiite so idealni parametri i mala tezina 800W ...


По Договор
или предлог цена
30 јул 23:22dynacord fx12

Dynacord fx12 od xa2 sistem.ili koj saka moze i cel xa2 sistem


По Договор
или предлог цена
30 јул 23:22ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 21:49MACKIE THUMP 12 a AKTIVNI ZVUCNICI Zvucnik

Mackie 12 a Aktivni zvucnici novi ne upotrebuvani ... mozat da se kor...


850 €
или предлог цена
26 јул 11:05GSP SATELITI SO HORNA I BAS 15'

Zvucnicite se totalno zacuvani ne premotuvani i ne meneti. Smeneto sa...


250 €
или предлог цена
24 јул 23:39Mackie s500 rcf serija

Mackie s500 rcf serija vo top sostojba. 4 parcinja. dynacord ...


21 јул 16:16Karaoke zvucnik

🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AU...


3.700 €
или предлог цена
21 јул 00:09Iznajmuvam zvucnici mikseti

Iznajmuvam muzicka oprema mikseta zvucnici mikrofoni tapani I dr


50 €
или предлог цена
20 јул 16:23Beyma cp600ti za dynacord xa2 forum rcf

Beyma cp600ti 2incen drajver za dynacord xa2 forum kutiite.imam povek...


По Договор
или предлог цена
11 јул 21:15Dynacord fx20

Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat


По Договор
или предлог цена
11 јул 21:14Prodavan (NOVI) zvucnici Dynacord

Prodavam novi zvucnici Dynacord F 150, bez nikakvi zameni, cenata e p...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

10 јул 10:12ZVUCNICI,AKTIVNI,RCF ART-312a MK4!

Nekoj da ponudi aktivni zvucnici RCF ART-312a MK4


9.000 €
или предлог цена
10 јул 01:15Dynacord P1 HI&LO

Zvuchen sistem 2 basa 2 sateliti Dynacord, vo super sostojba. Kontak...


750 €
или предлог цена
06 јул 13:52Wharfendele EVP-X MK II

Vo super sostojba, malku koristeni kako monitori. Kontakt: 078/428/4...


350 €
или предлог цена
06 јул 13:49Electro Voixe ZX5 90

Vo super sostojba, kompletno ispravni. Kontakt: 078/428/456 Jone


800 €
или предлог цена
06 јул 13:48Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам