Подкатегорија:
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kablovi za zvusnici i za mikrofoni

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x...


3 €
или предлог цена
21 мај 09:50iznajmuvam ozvucuvanje

iznajmuvam ozvucuvanje za pomali svecenosti snagator 2x200w zvucnici ...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 13:53CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24Zvucnici

Zasiluvac na zvuk Technics SA-DX950, Zvucnici Jamo X510,100/140W(5)i...


500 €
или предлог цена
04 мај 09:05Prazni kutii za 15 10 horna

Maks Ruma kutii


1 €
или предлог цена
03 мај 13:10Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


1 €
или предлог цена
03 мај 13:0502 мај 16:06Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Беринџер базбиној 18ки 1400 вати активни

Br.078 766 672


5 €
или предлог цена
01 мај 20:25rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11Prodavam Novi Zvicni Kutii

Novi zvucnici, Full Range Woofer 10" Beyma HF Driver BMS Aluminium...


1 €
или предлог цена
01 мај 08:51Ozvucuvanje za avtomobil

Ozvucuvanje za avtomobil malku koristen


12.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:28BAS BINOVI

Prodavam polovni no dosta socuvani bas binovi so soliden zvuk.Cena po...


9.500 МКД
или предлог цена
26 апр 09:35Electro voice evx180 za dynacord xa

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi...


По Договор
или предлог цена
25 апр 10:24Plasticni 12ki max

Plasticni kutiji max 350w no lesni za transpord basovide se novi


250 €
или предлог цена
23 апр 19:01ZVUCNICI

ЗВУЧНИЦИ 250W +41799457124 НА VIBER 078-307-878 MKD


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:014M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER

PRODAVAM 4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER.


650 МКД
или предлог цена
18 апр 21:45Dynacord power mate 1600-3

Dynacord power mate 1600-3


2.100 €
или предлог цена
14 апр 09:00Prodavam mikseta i zviucni kutii

Se prodava ili meneuva 8 kanalna mikseta so zvucnici moze posebno


420 €
или предлог цена
08 апр 19:12Dynacord SL2400 и RCF BASS 8015 AS II

Se prodava: 2x RCF Sub 8015 AS II 1x Dynacord SL2400 Za specifikac...


1.850 €
или предлог цена
08 апр 14:02Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33Proel

Proel


400 €
или предлог цена
03 апр 22:29ZVUCNICI DYNACORD

Prodavam zvucnici Dynacord. Zvucnicite se po dve 12ki vo kutija i se ...


8.500 МКД
или предлог цена
03 апр 13:55Bez zhichen (UHF)za Gitara, Sintisajzer

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


50 €
или предлог цена
02 апр 20:16Bez zhichen (UHF) Prenesuvach na audi

Se koristi za Konektiranje so Mikseta, na Gitara, Sintisajzer i drugi...


50 €
или предлог цена
02 апр 20:14dynacord c 150 kako novi

Dynacord c 150 kako novi imam 4 parcinja.


По Договор
или предлог цена
01 апр 11:03STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45Karaoke zvucnici MESE 15” 800W NOVI

Karaoke zvucnici MESE 15inch 800W. Mnogu mokjni karaoke zvucnici so...


150 €
или предлог цена
27 мар 16:36Pojacalo i zvucnici

Se prodva pojacalo TRIO 2x100 i zvucnici vo super sostojba malku kori...


7.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:52Комплети озвучувања-звучници и миксети

Продавам во пакет : 1. -звучници EMINENCE 15 inci 2x600 w -звучни...


1 €
или предлог цена
13 мар 19:36ТАПАЦИРАМ ЗВУЧНИ КУТИИ

Обноветеги вашите звучни кутии да изгледаат како нови.Тапацирам секак...


2 МКД
или предлог цена
12 мар 06:11Prodavam zvucnici EV T221

Се продадаваат звучници во добра состојба 12инч донесени од Швајцариј...


400 €
или предлог цена
11 мар 17:39YAMAHA HS-5

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.


200 €
или предлог цена
10 мар 12:13YAMAHA HS5

NOVI ZVUCNICI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENATA E ZA EDEN ZVUCNIK ...


200 €
или предлог цена
10 мар 11:41Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
08 мар 06:39RCF zvucnici

RCF zvucnici 15ki, izrabotena konstrukcija od drvo so extra zvuk i do...


250 €
или предлог цена
07 мар 13:51b&c 18tbx100 za dynacord forum xa

NOVI B&c 18 tbx100 odgovaraat za dynacord forum kutiite ili za xa2 ...


По Договор
или предлог цена
03 мар 08:29SOLTON TROSISTEMSKI

OVA E ZVUCKA POSTAR MODEL NO SO ODLICEN TON I JACINA SAMO 8 SE JBL OR...


280 €
или предлог цена
02 мар 20:00Se prodavaat skytec zvucnici

Dragan 078213044


350 €
или предлог цена
02 мар 19:17Страна 5 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам